Skocz do zawartości

Spotkanie forumowiczow 2005 - plany...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Myśl.ę, że wszystkim pasują miesiące czerwiec,lipiec,sierpien no nie?;)

to juz chyba przesadzone.. co do miejsce, z uwagi na miejsce zamieszkania byłbym za warszawą.. już nawet z Miodasem organizowalismy sale i wszystko miałobyć pieknie w ferie :) ale nie wypaliło.. więc WARSZAWA !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa wiedziałem że się zdecydujecie na spotkanie jak złapie robote :x

 

na dzień dzisejszy ja odpadam , jestem tak zasrany pracą i szkołą że nawet niegłosuje na wrocław

 

jak coś ustalicie to wtedy będe kombinował narazie jestem off jeszcze przynajmiej do połowy maja

(a w czerwcu jak dobrze pujdzie to mnie nawet w polsce niebędzie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo forumowiczów sie nie wypowiedziało, dlatego proszę ze jak ktoś ma czas to żeby powysyłał PM do najbardziej znanych z nich, do tych co sa tu najdłuzej i piszą najwięcej. Żeby sie ustosunkowali i żebysmy ogli wybrać 2 miasta, 2 daty i zrobic glosowanie ostateczne miedzy nimi. Żeby do końca marca było wszytsko sutalone. Ciągle nie wiem czemu prawie nikt z redakcji się nie wypowiedział. Mam nadzieję, ze ktos sie tym zajmie bo ja mam urwanie głowy i dopiero w połowie przyszłego tygodnia znajdę czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poznań, Szczecin, Wrocław (Kraków, Górny Śląsk-Katowicie, Gliwice, itp.)

2. Lipiec, Sierpień, koniec Czerwca (rok szkolny prawie na pewno odpada)

3. 1-2 noclegi (zależne od kosztów)

 

Jeśli spotkanie miałoby się odbyć na południu (Kraków) to na mnie raczej nie liczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o mnie to w gre wchodzi tylko Wroclaw. Do innych miast za bardzo nie mam jak sie dostac no i problem z rodzicami :wink:. Jesli chodzi o czas to mi najbardziej pasuja wakacje. A jesli chodzi o dlugosc tego spotkania ;-) to mysle ze to najlepiej ustalic na koncu jak juz bedziemy znali miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wszyscy mają jakieś ciśnienie, żebym (żebyśmy) się tu wpisali to macie:

ustalcie co trzeba, a ja Wam powiem jakoś wcześniej czy będę mógł czy nie. nie wiem za bardzo kiedy konkretnie i gdzie będę mógł, ala na pewno nie: nad morzem, na mazurach, albo w okolicach szczecina. właściwie to warszawa to dla mnie najdalej jak mi się chce jechać (chociaż mój starszy będzie do jaka to melodia jechał to pewnie się przejadę z nim - trzeba coś ugrać haha), ale wolałbym oczywiście wrocław, a jak w krakowie zrobicie to stawiam wszystkim browary :D

co do terminu to póki co nie planuję nic we wakacje, ale nigdy nie wiadomo, prawda? :) na maj też nic nie mam w planach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż mój starszy będzie do jaka to melodia jechał to pewnie się przejadę z nim - trzeba coś ugrać haha

Ty jak bedzie w tv to powiedz kiedy to sobie zobacze i bede trzymał kciuki :wink:

 

 

 

 

 

jak w krakowie zrobicie to stawiam wszystkim browary

:D To super zaraz zaraz ale jakie :P bo wiesz mozesz postawić jakieś volty czy inny shit :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż mój starszy będzie do jaka to melodia jechał to pewnie się przejadę z nim - trzeba coś ugrać haha

Ty jak bedzie w tv to powiedz kiedy to sobie zobacze i bede trzymał kciuki :wink:
już był dwa razy.. ale w sumie cienki jest - w sumie to zgarnął 120 + 1800 zeta, no i wygrał jeden odcinek :)

jak w krakowie zrobicie to stawiam wszystkim browary

:D To super zaraz zaraz ale jakie :P bo wiesz mozesz postawić jakieś volty czy inny shit :D .
no normalne, skoczymy do jakiegoś pubu i się postawi wszystkim - i tak oszczędzę na noclegu i biletach :)

zresztą co się pytasz jakie? stawiam tylko pełnoletnim, i to jeszcze na przepisy amerykańskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jestem kilka tygodni, ale może jak cos to mnie zaakceptujecie :) mam oczywiścei taką nadzieję.

1. Miejsca do wyboru jest kilka:

- oczywiście całe podlasie

- Warszawa, mogę nawet na kilka dni, bo mam 2 rodziny z obiema mam super kontkat 8)

- Wałbchych, tutaj też mam rodzinę więc wpadnę

-Wrocław jest niedaleko Wałbrzycha,ale ta możliwośc tylko wtedy gdy ktoś mnie weźmie z Wałbrzycha. Jakkolwiek przejejrzedzaćąc czy jakoś tak :P , a pozatym mamy 2 miejscowych z tego miasta.

jako, że nie mam rodziny rozsianej po całej Polsce to tylko tyle, ale jescze się dokładniej zorientuję. W wałbrzychu jestem na 40% w Wawie na 90%.

2. Wakacje, czyli koniec czerwca, lipiec, sierpięn. Z tym że raczej w czerwcu nie da rady, więc zostaje lipiec sierpię. Gdzieś będe miał też tydzień innych wakacji, ale jak się szybko zbierzemy to wezmę to spotkanie pod uwagę i możę pod nie zrobie sobie całe wakacje :)

3. Czas to zależy. W Wawie ile chcecie bo jak pisałem mam rodzinę, ale myśle że 2 dni by wystarczyły. W Wałbrzychu lub Wrocławiu raczej tylko jeden dzień lub jakimś cudem jedna noc. Aha no i chciałbym, żeby tanio wyszło :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil-KG napisał:

Cytat:

jak w krakowie zrobicie to stawiam wszystkim browary

To super zaraz zaraz ale jakie bo wiesz mozesz postawić jakieś volty czy inny shit .

no normalne, skoczymy do jakiegoś pubu i się postawi wszystkim - i tak oszczędzę na noclegu i biletach

zresztą co się pytasz jakie? stawiam tylko pełnoletnim, i to jeszcze na przepisy amerykańskie

Shit to mi nie postawisz :cry: :cry: :cry:........aaaaa miało być tak pięknie .A tak na marginesie to do krakowa bym sie przejechal chetnie bo bym se pozwidzal przy okazji.Wiesz byś mnie pooprowadzał :wink: (ja sie interesuje historią wiec miał bym co do zwiedziania).Ale i tak to wszystko zalerzy od moich starszych czy mnie puszcza i ile dadza kasy oczywiscie na pamiątki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z osób, które pisały w tamtym starym temacie, a jeszcze się tu nie wpisały, zostali:

junior

antek

Gumbi ( :!: )

KaBe

travcka

Szak

gimmie

loqsh1

spabloo

M_a_R_o

Bunia

Pająk

Kamil

Wszystkim wysłałem PM :)

Pietras widocznie na starosć tracisz wzrok, bo ja na samym poczatku oddałem mój głos, spójrz chyba na mój 2 post. Ale wybaczam Ci, jako że to ty byłeś tą złotą rybką, która spełniła moje życzenie :lol: Fajnie, ze jest odzew. Mam andzieję, niedlugo skończymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie ponaglono, to sie wypowiem. Ostatnio jestem troche dosc dziwnie usposobiony, trzeba sie za robota rozejrzec i w ogole beee sie czuje. Chcialem poczekac az cos sie wyjasni, ale w sumie skoro to ma obejmowac najpewniej weekend, to co za roznica, moge sie wypowiedziec teraz.

 

1. Miesiąc. Najlepiej lipiec albo sierpien. Po pogoda w tym czasie jest najlepsza i chyba najwieksza szansa, ze trafi sie na sloneczne dni. Czerwiec to za szybko, bo jeszcze sesja, a chyba rok szkolny tez wtedy jeszcze trwa w szkolach srednich (?).

 

2. Miejsce. Egoistycznie patrzac, to im blizej tym lepiej. Krakow by byl na pierwszym miejscu (ale byle nie Nowa Huta :P ). Wroclaw jest blizej niz Warszawa, ale tutaj juz nie wiem, co wybrac, bo raz bylem we Wroclawiu i mi sie nie podobalo :wink: Powiedzmy ze po 1.5 punktu na jedno i drugie. Miejscowosci nadmorskie i okolice w moim przypadku odpadaja.

 

3. Na ile dni? Jestem zwolennikiem tego, zeby to bylo w weekend, czyli 2 dni. A jak 2 dni, to 1 wychodzi ze 1 nocleg. Jak jedna noc, to mozna sale wynajac i jeden dzien tam przekimac na parkiecie :wink:

 

Jesli mozna to tez napisze cos na temat sporu, czy boisko czy hala. Bo zakladam, ze poza epizodem pijackim jednak glowna atrakcja bedzie gra w kosza, w czasie ktorej bedzie tez okazja pogadac i sie poznac. Jestem za tym, zeby to byla wynajeta hala. Cholera wie, ile to moze kosztowac, ale ma to te zalete, ze jakby akurat padalo, to nie zostaniemy z reka w nocniku. Po drugie jest to zabezpieczenie przed tlokiem, jaki moze w lecie wystapic na publicznym boisku. Wiem, to brzmi jak abstrakcja, zeby tak duzo ludzi przyszlo na raz grac w kosza, zeby liczac nas i miejscowych nie starczylo miejsca, ale hehe moze sie zdarzyc, chyba. U mnie w okolicy minionego lata nie dalo sie zagrac 5 na 5, najwyzej 3 na 3, wiec moze nie jest tak "zle". Ale ja mieszkam na obrzezach miasta, ktore jednak nie umywa sie do najwiekszych miast Polski i to pewnie dzielnic gdzies blizej centrum.

 

Jesli idzie o dojazd, to byloby fajnie jakbym sie mogl gdzies dowalic do auta, zrzuta i wio. Lub pociagiem, ale to tez z kims. Bo jestem niestety leniwy, a jak mialbym sam zapieprzac przez pol Polski, to pewnie znajde w swojej glowie ze 100 wymowek, zeby tego nie robic. Dlatego wolalbym z kims jechac, najlepiej wiecej niz z 1 osoba, bo jestem smiertelnie nudny w obyciu i 1 na 1 moge byc zabojczy :wink: (troche przesadzam, ale zawsze razniej w grupie)

 

Kurde, az zedytowalem, bo tyle literowek narobilem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie zwracajcie uwagi, bo naprawdę ciężko mi jest obecnie zaplanować, że tego i tego dnia akurat będę mógł się stawić na takim spotkaniu. Właściwie to nie wiem czy jakikolwiek podany przez Was termin będzie mi odpowiadał, czy też nie. To się pewnie okaże tydzień przed takim spotkaniem... Ale oczywiście będę starał się przyjechać

 

Co do miejca w którym są jakieś szanse, żebym dotarł to Warszawa i ewentualnie Katowice lub okolice (choć w tym przypadku musiałby to być sprzyjający zbieg okoliczności ;) ). Ile dni? Dla mnie max. to jeden nocleg, ale jeśli chcecie to oczywiście możecie sobie siedzieć dłużej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.