Skocz do zawartości

Komisja trejdowa


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

mi umknela ta wymiana wczesniej niestety, ale powinnismy jakos zareagowac. ja bym w tym sezonie sciagnal luxuary tax w przypadku druzyn, ktorzy otrzymali nowych GM'ow. warunek, nie moga powiekszac swojego salary. no chyba, ze robia dwie wymiany, gdzie w pierwszej biora wiecej, aby w drugiej ostatecznie zejsc nizej niz byli pierwotnie. dajmy im czas na jakies zmiany, aby nie musieli rozwalac swoich ekip i sprzedawac takich Boshow za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi o skład? Dla mnie wasza piątka nadaje się bardzo dobrze. Stro też przecież ma na koncie niezbyt chlubne podkręcanie zawodników, ale akurat do oceny wymian nie widzę lepszych kandydatów niż wy. Każdy GM (albo przynajmniej dobry GM) ma na koncie jakąś wymianę, którą można ocenić jako bardzo nierówną. Sam pamiętam jak lata temu za pionka Johna Thomasa dostałem pick od PTB, który zamieniłem na Livingstona - aż mi wstyd trochę było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o skład.

Nie, nie chodzi o niechlubne wymiany na koncie wybranych GMów, bo to był zarzut jedynie pod moim adresem (dziwne, nie? :) ), a ja nie piszę tu, żeby bronić własnej kandydatury, bo absolutnie w tej komisji być nie muszę i jeśli jej skład będzie sprawiedliwy to sam chętnie zrezygnuję jeśli tylko będzie ktoś na moje miejsce.

 

Podałem bardzo istotne i mocne argumenty, bo pokazujące złe podejście do sprawy, które jest absolutnie nie do zaakceptowania.

 

Ja rozumiem, że ktoś mógł mieć nierówne wymiany lub podważyć swoją sprawiedliwość jakimiś innymi "nieczystymi" zagraniami, ale dla mnie jest to mniej ważne niż test (że tak powiem) w bojowych warunkach. Sprawdziliśmy i dowiedzieliśmy się, że niektóre osoby na to stanowisko się zwyczajnie nie nadają, bo podstawowa kwestia to mieć otwartą głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maslon Geddo?

i nadal waszej wypowiedzi nie było...
moja byla ...

Chcesz byc w komisji, prosze bardzo. Mozemy zamienic Dunka lub Geddo lub rozszerzyc ja do 5 osob.

mozecie zmienic moja osobe na inna. mi tam nie zalezy na tej funkcji.
aby bylo wszystko jasne, to nie chce byc w gronie osob oceniajacych wymiany.

 

ponawiam rowniez swoje pytanie ...

no i teraz pytanie ... dobrze by bylo, aby powstal dzial z wymianami (cos jak dziekanat) tutaj na forum, do ktorego dostep mialby tylko odpowiednie (3/4) osoby. one tam decydowalaby w swoim gronie i ostateczna decyzje podawaly na strone w komenatrzach. Pietras jest mozliwosc zrobic cos takiego, aby do takiego dzialu dostep mial np. 1/2 komisz i 2/3 zawodnikow?

jesli chodzi o sklad, to ja DFa bym nie bral. sorry, ale moim zdaniem koles sie na ta funkcje nie nadaje. on to kazda wymiana by przepuscil, bo przeciez na tym ta gra polega, aby robic jak najwiecej wymian. pomijam juz fakt, ze w przypadku jego trade'ow, kazda musiala by przejsc :). komisje ustalilbym z nastepujacego grona: Maslon, Pietras, Popeye, Stromile, Roger, kahR, xamel.

 

najpierw zacznijcie od siebie i powiedzcie, kto z Was nie chce byc w tej komisji. jesli to bedziemy wiedziec, to wtedy mozna zaczac sie pytac uczestnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie musze byc w zadnej komisji, ale uwazam ze moja kandydatura jest dokladnie taka sama jak Pietrasa. Dla mnie moga oceniach Geddo, Dunk i Stro.

pomijając, że nie jest taka sama (ja nie chce narzucać nikomu stylu prowadzenia drużyny) oraz biorąc pod uwagę resztę cytatów:

jesli chodzi o sklad, to ja DFa bym nie bral.

aby bylo wszystko jasne, to nie chce byc w gronie osob oceniajacych wymiany.

Ja na 100% nie wchodzę do tej komisji.

komisje ustalilbym z nastepujacego grona: [s:15zga0mq]Maslon[/s:15zga0mq], [s:15zga0mq]Pietras[/s:15zga0mq], [s:15zga0mq]Popeye[/s:15zga0mq], Stromile, Roger, kahR, xamel.

i albo musi być 3:1 lub 4:0 żeby trade przeszedł albo dorzucamy jeszcze 1 osobę (ja bym zaproponował Qbę bo jest ogarnięty i aktywny). Wtedy dla mnie gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

jak widzicie wymiane pomiedzy Knicks i Heat? napisalem do GM Knicks wczoraj z zapytaniem co on w tym widzi sensowego u siebie. jak rowniez informacje, iz jestem w stanie spokojnie przebic ta oferte. jednak do tej pory nie przeczytal nawet wiadomosci. moze byc tak, ze kolesia w ogole nie bedzie i pending sie skonczy. a nawet jak sie pojawi, to moze byc za malo czasu, aby sie dogadac. a jak dla mnie, to nic wartosciowego za Odena nie dostaje. aby tego bylo malo, oslabia sie i oddaje swoj pick. troche dziwne jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miał jakieś urodziny czy coś i był offline cały wieczór czy coś. Ogólnie z nim gadałem i mówiłem, że może za Odena wyrwać coś lepszego, ale był zadowolony. Na pewno też się zaraz do Ciebie Geddo odezwie, bo go pogoniłem. Też uważam, że trade z dupy mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.