Skocz do zawartości

[2014-2015] Draft - komentarze


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie bądźmy szczerzy... w Nowym Jorku nie są pionkami, bo nie mają kim grać... ale patrząc na całość NBA to to są pionki... ale faktycznie są troszeczkę słabi, a potencjału by im się więcej przydało... Choć należy pamiętać że to nie jest NBA... To SimBasket i wystarczy podać kilka przykładów : Shelden Williams, Gerald Green czy Dajuan Wagner. Ale już mniejsza o to. A poza tym za rok też można kogoś wskrzesić, więc może jeszcze zobaczymy ich u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole szkoda ze czasami wiek jest wazny dla organizujacych draft (by byl taki jak w rzeczywistosci w 2013 czy 2014 roku a czasami nie - przyklad to chocby J.Tyler i J.Vesely), gdy juz wskrzeszamy graczy i generalnie jest problem z wymyslaniem nowych graczy, to mozna byloby chocby dac im wiek na dzis a nie na 2014, no i czemu nie ma ciagle Waczynskiego, Berishy i np Sniega?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł już pierwszy wybór cyferki są zmieniane ? :o

w czym widzisz problem? uwazasz, ze piotrek wybralby kogos z tej czworki, gdyby od poczatku mieli 83 potencjalu, a nie okolo 50? uwazasz, ze ktos nowy, az tak moglby sie pomylic? moim zdaniem to byl jeszcze ostatni moment na zmiane tych cyferek i zaznaczam tutaj, cyferek w potencjale, a nie innym duzo bardziej znaczacym skilu. wszak ich zmiana w zaden sposob nie wplywa na poprzedni wybor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ostatnimi wydarzeniami wnioskuję do dyskwalifikację Manny Harrisa na cały nadchodzący sezon - nie można pozostawiać takiego cwaniactwa (chciał jechać na dwóch rookie kontraktach czy co?) bezkarnie.

 

Gallinari'ego czy Chandler'a również można by zawiesić za próby zatajenia potencjału (rzekome uzależnienie od marihuany w obydwu przypadkach).

W przypadku Chandlera istnieje groźba też zatajenia skilli, co może wyjść jeszcze w trakcie draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zrobilo sie male zamiesanie ;) Trzeba chyba jakos te przepisy z pendingiem uscislic , bo co by bylo np w przypadku gdyby Matkers teraz nie zagladal na forum, bo bylby swiecie przekonany ze juz nie ma picku i wybral za niego CPU ? byla by dziwna sytuacja, bo ja moglbym powiedziec ze wymienialem sie za pick a nie za goscia z CPU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli matkers się nie pojawi i będzie pick cpu to wasz trejd i tak jest niewazny (pending dłuższy niż deadline wyboru, a potem salary się nie zgadza bo byłby trejd zawodnika za pick).

Teraz kombinuj jaka złożyłem kontrpropozycje i będziesz miał jeszcze czas ja przebić.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze jeśli matkers nie pojawi do jutrzejszego deadlinu to mozemy zalozyc ze zgodzilby sie wybrac zawodnika ktorego chce mazik.

Moglbym czekac co wybierze cpu I czy mi sie to podoba, ale potem ktoś moglby zostać z zawodnikiem którego nie chce.

Wiec jeśli matkers się nie pojawi do deadlinu wyboru picku ja się wycofuje i jak dla mnie może się liczyć wybór mazika.

Ale może matkers się pojawi i wybierze moja ofertę? Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.