Skocz do zawartości

[2014-2015] Draft - komentarze


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no chłopaki, nie najeżdżajcie tak na biednego Ice'a.

 

Nie po to tankował prawie cały poprzedni sezon, żeby tyle teraz czekać na draft

Ja moge czekac i pol roku na draft tylko nie znosze nie dotrzymywania terminow. Ktos napisal: "najblizszy weekend", wiec mam chyba prawo oczekiwac ze bedzie to wlasnie ten weekend. A tak to "najblizszy weekend" minal i ni hu hu, nawet nie ma podanego jakiegos ogolnego terminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no chłopaki, nie najeżdżajcie tak na biednego Ice'a.

 

Nie po to tankował prawie cały poprzedni sezon, żeby tyle teraz czekać na draft

Ja moge czekac i pol roku na draft tylko nie znosze nie dotrzymywania terminow. Ktos napisal: "najblizszy weekend", wiec mam chyba prawo oczekiwac ze bedzie to wlasnie ten weekend. A tak to "najblizszy weekend" minal i ni hu hu, nawet nie ma podanego jakiegos ogolnego terminu...

Draft bedzie w weekend :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii moge zgodzić się z Ice-em.Juz nie chodzi o brak dotrzymania terminu bo każdy zrozumie że Popaye może mieć zajazd w pracy,dlatego się to wszystko przeciąga.Ale Panowie napiszcie że draft będzie np 15 kwietnia a tu ni huja nie ma żadnych informacji...może chociaż zrobimy losowanie draftu teraz,żeby wyluzować sytuacje;).Pozdro ziomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie napiszcie że draft będzie np 15 kwietnia a tu ni huja nie ma żadnych informacji...

z przyczyn roznych, nie udalo sie wystartowac draftu we wczesniej okreslonym terminie. powody dla ktorych nie udalo sie go wystartowac o czasie, nie musza byc podawane do publicznej wiadomosci wszystkich GMow. skoro cos takiego mialo miejsce to nalezy wnioskowac, ze powod wcale nie byl blachy. w chwili obecej sam staram sie pomoc, abysmy mogli szybko wznowic nasza zbawe. jednak i ja mam rozne obowiazki, ograniczona ilosc wolnego czasu i to tez moze troche potrwac. przepraszam wszystkich za zainstniala sytuacje, jednak wiekszosc komiszow jak nie wszyscy, skonczyli juz studia. w efekcie nie dysponuja tak duza iloscia wolnego czasu co np. ice. nie podajemy nowego terminu wystartowania draftu, gdyz ciezko nam jest go okreslic. a nie chcemy, aby pownonie zaistniala sytuacja jak poprzednio, ze nie dotrzymalismy danego slowa. dlatego najlepiej bedzie jak uzbroicie sie w cierpliwosc. zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby draft wystartowal najszybciej jak tylko jest to mozliwe. moze byc w najbliszy weekend, ale wcale nie musi. moze byc 1 kwietnia, ale rownie dobrze po swietach. no i nie mozemy powiedzic, ze draft bedzie np. 15 kwietnia, bo jak wystartujemy wczesniej, to inni beda mieli nam za zle, ze wczesniej mowilismy cos innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ja juz nic nie mowie...tylko jesli bedzie 2-3 tygodnie, albo i miesiac przestoju to nie dziwcie sie, ze z tych 20tu kilku osob, zostanie garstka hardcorow, ktorzy sa tu od poczatku, reszta oleje sprawe widzac jak to wyglada...To tyle w tej sprawie...i do zobaczenia, tak jak mowilem od poczatku, po dlugim weekendzie majowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyczyn roznych, nie udalo sie wystartowac draftu we wczesniej okreslonym terminie. powody dla ktorych nie udalo sie go wystartowac o czasie, nie musza byc podawane do publicznej wiadomosci wszystkich GMow. skoro cos takiego mialo miejsce to nalezy wnioskowac, ze powod wcale nie byl blachy. w chwili obecej sam staram sie pomoc, abysmy mogli szybko wznowic nasza zbawe. jednak i ja mam rozne obowiazki, ograniczona ilosc wolnego czasu i to tez moze troche potrwac. przepraszam wszystkich za zainstniala sytuacje, jednak wiekszosc komiszow jak nie wszyscy, skonczyli juz studia. w efekcie nie dysponuja tak duza iloscia wolnego czasu co np. ice. nie podajemy nowego terminu wystartowania draftu, gdyz ciezko nam jest go okreslic. a nie chcemy, aby pownonie zaistniala sytuacja jak poprzednio, ze nie dotrzymalismy danego slowa. dlatego najlepiej bedzie jak uzbroicie sie w cierpliwosc. zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby draft wystartowal najszybciej jak tylko jest to mozliwe. moze byc w najbliszy weekend, ale wcale nie musi. moze byc 1 kwietnia, ale rownie dobrze po swietach. no i nie mozemy powiedzic, ze draft bedzie np. 15 kwietnia, bo jak wystartujemy wczesniej, to inni beda mieli nam za zle, ze wczesniej mowilismy cos innego.

I o to chodziło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, widze ze cisnienie niesamowite na ten draft, wiec wnioskuje ze zaangazowanie caly czas rosnie.

 

od 2 tygodni mam pierwszy dzien, kiedy nie pracuje po 14h, wiec wybaczcie, ale moje ostatnie dni wygladaly praca-sen.

 

do rzeczy - geddo mi ogromnie pomogl w drafcie, wyslal mi dzisiaj pliczek, ktore niestety trzeba w realu jeszcze przetestowac co mam zamiar zrobic do next srody. zrobie wszystko co z mojej mocy, aby zakonczyc to wszystko 31.03.

 

odezwe sie wiec ponownie na poczatku nastepnego tygodnia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwer leci właśnie aktulizacja html.

 

Kolejność draftu: http://simbasket.com/html/draftorder.htm Graty dla Magic i Detroit :)

 

Składy powinny być już po wszystkich trejdach i przedłużaniu FA - było tego sporo, więc coś może się nie zgadzać. Jak znajdziecie błąd, to piszcie do mnie PW.

 

viewtopic.php?f=32&t=3919 też zaktualizowane.

 

a, zapomniałbym, żegnamy na zawsze:

Ricky Davis (PTB)

Andre Miller (Wizards)

Mike Miller (Sonics)

Nene Hilario (Kings)

Paul Pierce (Timberwolves)

Jamal Tinsley (Celtics)

Hedo Turkoglu (Lakers)

Jason Williams (Knicks)

Mike Dunleavy (Mavericks)

John Salmons (Pacers)

Keith Bogans (Pacers)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.