Skocz do zawartości

[2014-2015] Draft - komentarze


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w tym topicu bede aktualizowal wszystko co jest zwiazane z najblizszym draftem oraz bedzie kontunuowali dyskusje w trakcie wyborow.

 

Na dzien dzisiejszy mozecie zobaczyc, kto bedzie partycypowal w tegorocznym drafcie. Bedzie on lepszy niz w zeszlym roku, wiec zalujcie rezygnacji z pickow 2-rundowych ;]

 

Na stronie http://simbasket.com/html/ pod season/draft preview znajdziecie narazie same nazwiska z pozycjami i wiekiem. Do konca weekendu beda rowniez i umiejetnosci graczy. Draft zaczniemy w srodku tygodnia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie moze tego zrobic kto inny? Jest przeciez z tego co widze na gorze strony 3 moderatorow.

 

Wiem, ze zaraz zaczna sie gadki typu: po co sie napinac? To tylko zabawa, itd. Zgadza sie...zabawa. Ale jesli na ta zabawe poswiecam choc by minute dziennie to mam prawo wymagac zeby to mialo rece i nogi.

 

Rozumie, problemy, praca ale ostatnio takie obsuwy zdarzaja sie od kilku sezonow caly czas. A poprzedni sezon to chyba jakis rekordowy pod tym wzgledem byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMatko

ja kiedyś pomagalem przy drafcie i to kupę roboty

dawniej robił to RZA, bez doświadczenia jest to ciężka robota

jeśli cześć draftu pop zrobił to komuś z doskoku będzie ciężko to wywazyc (pop i tak by musiał do kupy zebrać)

dajcie Ice'owi 10 zawodników do zrobienia , będzie miał co robić i poczuje się bardziej zaangażowany.

Wogole mozecie nas bardziej wlaczac ...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 2 dni minely i widze dalej ni chu chu...No ale w sumie nie ma sie co dziwic...Teraz juz pewnie sie zaczela przerwa Wielkanocna, potem nie ma sensu bo zaraz dlugi majowy weekend wiec pewnie tak w polowie maja draft bedzie, prawda?

miejmy nadzieję, że nie będziemy tyle czekać co na ten twój serwer, który obiecałeś załatwić ok 8 miesięcy temu i sprawa nadal jest otwarta! ale czekamy z niecierpliwością ;]

 

ja podsumuję tylko krótko nowe twarze w lidze simbasketu:

  • Dołączona grafikaletallec[/*:m:2216qfbn]
  • Dołączona grafikapiotreksuper[/*:m:2216qfbn]
  • Dołączona grafikaair_mj[/*:m:2216qfbn]
  • Dołączona grafikazyziu[/*:m:2216qfbn]
  • Dołączona grafikarafał_super[/*:m:2216qfbn]

wszelkie namiary na ww. panów są na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie odzywać ale poprostu nie mogę. Skoro Ice Ci się nie podoba to może wypisz się z tego? Nie tylko ty czekasz, ale najwięcej za to marudzisz... Wytłumaczyli Ci że zmieniło się nieco zarządzanie po zmianie forum, a więc Popeye chce zrobić to dokładnie i dobrze, by nie było problemów później... Na pewno nie pomagasz ciągłym pokazywaniem że masz okres, czy coś w tym stylu... Ogarnij się człowieku...

 

A poza tym :

Ale jesli na ta zabawe poswiecam choc by minute dziennie to mam prawo wymagac zeby to mialo rece i nogi.

Ty poświęcasz MINUTE dziennie na tę grę, a żądasz żeby ktoś siedział kilka GODZIN w tygodniu na zrobienie draftu... Nie wiem za kogo ty się uważasz w ogóle? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.