Skocz do zawartości

o wyższości złego nad dobrym


dh12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie napisać, piszę tu bo o tej obronie Nasha piszecie wszędzie

 

Może on nie jest winny do końca swojej obronie i to nie zaangażowanie tak bardzo kuleje?

 

Cały dokument dotyczy US White Players, ale odnosi się ogólnie do nieatletycznych białasów w skrócie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antropologicznie Latynosi są biali, a w Stanach mówią do siebie per "nigga". Całe to nazewnictwo opiera się na tym, kogo się za czarnego "uważa" a kogo nie, choćby był biały jak ściana typu Kidd czy Griffin. Jak ktoś tam jest w 1/4 murzynem to automatycznie jest "czarny", oczywiście to nie mój problem, jak tak chcą to niech tak będzie.

 

Btw mój ulubiony cytat ever z forum realgm - "I don't consider Ginobili white, he is from Argentina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zawężamy grupę białych do osób pochodzenia anglosaskiego ,germańskiego czy słowiańskiego to faktycznie Kidd nie jest biały.hindusi ,arabowie (ludy semickie),romańskie,czyli cała grupa indoeuropejska czy tureckie ,kaukaskie także są zaliczane do grona białych. ale jeśli mamy podpierać się naukowcami z amerykami to ok.

 

a to kogo się uważa w Stanach za kogo to mało mnie to interesuje. mój kumpel ,który ma jasne oczy ale ciemną karnacje i na tym tle wyróżniał się w podstawówce, miał pseudonim makumba ,czarny ale to nie znaczy ,że faktycznie nim był.

 

rozumiem ,że występuje anglosaskicentryzm ale to ich problem.

doktor Mengele także udowodnił ,że Słowianie to ludność mongoloidalna nie przyjmując faktu ,że Słowianie to nie rasa, ludność ,nacja tylko wspólnota posługująca się językiem słowiańskim wywodząca się z tego samego ludu co Germanowie.

 

więc "naukowść" amerykanów ciężko jest komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego od razu czarny a nie kolorowy?

Mam w d... jak to jest po angielsku, po polsku są biali i kolorowi:

czyli nie biali, ale niekoniecznie czarni. Indianin jest kolorowy (nie czarny), wiec metys (mieszaniec biało - czerwony) tez jest kolorowy. Co najwyżej mulat może być czarny ( lub biały lub po dodze - kolorowy)

a slowianie to tez indoeuropejczycy.

Btw: czerwoni to w zasadzie zolci ...

A tak naprawdę co za roznca? Możesz być bialysienki i odziedziczyc odpowiednie geny po czarnym przodku i będziesz skakał jak spud web.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę co za roznca? Możesz być bialysienki i odziedziczyc odpowiednie geny po czarnym przodku i będziesz skakał jak spud web.

A no jest różnica bo Nash jak patrzy w lustro to odrazu wie ze nie potrafi dobrze bronić :)

 

A tak poza tym to Stoc, był nie atletycznym białasem czy nie ? No bo jak na plakatach starych( innych juz nie mam zresztą) widze jego postać to cholera mocno wyżyłowany, więc nie wiem czy nie atletyczny :) Ale wracając do zagadnienia strony, to czy bycie nie atletycznym białasem odrazu oznacza że możesz odpuszczać ?

 

Plus Kidd jest biały, żadni murzyni nie zabiorą go nam :) dzieci co prawda ma czerniawe ale to już ich problem, plus Deron jest też biały, wiele pokoleń jego rodziny bierze udział w wybielaniu go i ja wypraszam sobie jako fan Utah mówieniem do niego inaczej niż per ty białasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.