Skocz do zawartości

[2013-2014] Playoffs - Komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 134

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 90 - 104 play-by-play

Game 2: 96 - 103 play-by-play

Stan rywalizacji: 2:0 dla Grizzlies

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 113 - 104 play-by-play

Game 2: 113 - 96 play-by-play

Stan rywalizacji: 2:0 dla Lakers

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 101 - 117 play-by-play

Game 2: 101 - 116 play-by-play

Stan rywalizacji: 2:0 dla 76ers

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 101 - 113 play-by-play

Game 2: 105 - 92 play-by-play

Stan rywalizacji: 1:1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Grizzlies nie spotkali póki co Lakers, więc mają dużą szansę na dojdzie do WCF. A jak tam dojdą, to potem kto wie, może finał i mistrzostwo. Zwykle jak dochodzą daleko, to dobrze kończą.

Narazie wyglada dobrze, jak urwe jeden mecz w Portland bedzie good. A Lalusie wygladaja mocni w tym roku, raczej GSW nie dadza rady. Na te ofensywne monstery lub jak cichy lubi mowic pojebguardy trzeba strasznie silna linie obrony. U geniuza jej nie widze, Felton-Durant-Noel to dobrzy obrony ale nie wybitni. A takich tu potrzeba...

 

PS. Przyglądam się drużynie Popa i aż trudno uwierzyć, że jego zawodnicy tak dają radę. Monolit?

Kilku z was slyszalo, bo marudze zawsze o tym, ale po ostatnim misiu trzymam sie pewnej teorii. W zeszlym roku nie udalo mi sie zebrac odpowiedniego skladu, dzis mysle ze pomimo braku Forda czy Noah mam sklad w pewnych kwestiach lepszy. Czy w tych, ktore zdecyduja. To sie okaze.

 

Czas zrzucić pandy z pleców.

Dla Ciebie pop tez piosenka, a w zasadzie playlista:

Overkill "Time to Kill"

Megadeth "Holy War. The Punishment Due"

Overkill "Evil never dies"

Testament "The Evil Has Landed"

Warbringer "Total War"

Dark Angel "Darknes Descends"

Anthrax "I'm The Law"

I na mecze u mnie:

Annihilator "Welcome to the Fun Palace"

(zobaczymy co z tego wyjdzie , jak dostane 0-4 trzeba bedzie

wszystko edytowac ale poki co up the swords!)

sonics I suns latwo sie nie poddali, piękne 7mio meczowki, wiedziałem ze to silne zespoły.

Ale warriors i lal to moi faworyci z zachodu.

Ciekaw jestem grizz. są tak dobrzy?

Przyznam, ze nie gustuje w tych kapelach - predzej krecil mnie Slayer lub Black Sabath ale brzmi to bardzo groznie i powaznie ;]

 

Fcuk jednak będzie 0-4

są mocni cholera

JR mnie wykonczy

Przyznam szczerze, ze statystycznie wyglada to srednio, ale oba winy bardzo pewne. Widze przewage tylko w blokach (nie wiem skad) oraz w wymuszonych stratach. Mysle, ze nie mozesz oddac Xam zadnego meczu u siebie bo chyba bedzie po ptokach.

 

A co do serii sasiedniej to tylko dodam RESPECT.

 

PS. Pietras oddaj mi moda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 136

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 90 - 104 play-by-play

Game 2: 96 - 103 play-by-play

Game 3: 74 - 104 play-by-play

Stan rywalizacji: 3:0 dla Grizzlies

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 113 - 104 play-by-play

Game 2: 113 - 96 play-by-play

Game 3: 108 - 94 play-by-play

Stan rywalizacji: 3:0 dla Lakers

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 101 - 117 play-by-play

Game 2: 101 - 116 play-by-play

Game 3: 101 - 94 play-by-play

Stan rywalizacji: 2:1 dla 76ers

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 101 - 113 play-by-play

Game 2: 105 - 92 play-by-play

Game 3: 83 - 80 play-by-play

Stan rywalizacji: 2:1 dla Raptors

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 137

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 90 - 104 play-by-play

Game 2: 96 - 103 play-by-play

Game 3: 74 - 104 play-by-play

Game 4: 104 - 108 play-by-play

Stan rywalizacji: 4:0 awans Grizzlies!

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 113 - 104 play-by-play

Game 2: 113 - 96 play-by-play

Game 3: 108 - 94 play-by-play

Game 4: 107 - 117 play-by-play

Stan rywalizacji: 3:1 dla Lakers

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 101 - 117 play-by-play

Game 2: 101 - 116 play-by-play

Game 3: 101 - 94 play-by-play

Game 4: 102 - 114 play-by-play

Stan rywalizacji: 3:1 dla 76ers

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Game 1: 101 - 113 play-by-play

Game 2: 105 - 92 play-by-play

Game 3: 83 - 80 play-by-play

Game 4: 113 - 95 play-by-play

Stan rywalizacji: 3:1 dla Raptors

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze dziś wieczorem!

 

Playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fcuk jednak będzie 0-4

są mocni cholera

JR mnie wykonczy

Wykrakales ;) Tyle, ze chyba Victor cie wykonczyl. Kurde coraz bardziej lubie tego chlopaka. Zobaczymy co bedzie po campie.

 

Dzieki Xam, przyznam ze nie spodziewalem sie takiego wyniku, ktory tym bardziej cieszy. Jezeli nie bedzie miracle, to powtorka z rozrywki z Lalusiami - ktorym zawdzieczam bodajze 3 przegrane serie w ostatnich 4-5 lat. Walczymy dalej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł jednak Slayer Show no Mercy i Reign in Blood i cały Season poszedł in the Abyss

i wcale nie krakalem - za dużo miałem dziur - to 0-4 to była chlodna analiza.

Nie miałem nikogo na Clavera (Gist może? Davis? 3 całe niższy, cały backcourt miałbym niski, zbiork bym nie wyrobil)

na JR znalaz się Teague (co za ostatni mecz! Prawie go urwał !)

chalmers jest o polowe niższy niż Ivan ...

Niszczył mnie Amare (jego obrona?!?!? Wtf)

Perkins to taki poor man Amare.

Gdybym miał sensowny sposób uwolnienia Jordana z SF... (gist może?)

ogólnie i tak niezły sezon jak na taka zbieranine i brak możliwości simowania.

(Na początku sezonu pare simek zrobił mi Maslon, dzięki)

gratuluje łatwej drugiej rundy. Może za rok ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, zacząłbym się istotnie martwić, gdybym G4 przegrał. Ale z Knicks to nigdy nic nie wiadomo, więc czekam niecierpliwie do końca serii.

 

75 zbiórek to chyba jakiś mój rekord, tak samo jak 35 rzutów Chandlera (WTF?). 102 pkt S5, ale to radosne nie jest, boli brak Parkera.

 

EDIT:

1 zbiórki zabrakło do wyrównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie złożyłem jeszcze broni.. choć sporo racji ma Pop. Ofensywna siła obwodu Lakersów jest chyba nie do przeskoczenia, ale kto wie?

Wygraną z Sonics zawdzięczam głównie (co dziwne) ogromnej przewadze na desce, co w obecnej serii nie jest na tyle istotne.

Jak to możliwe że Lakers jak narazie nie byli w finale ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba kibicuje Ci w dalszej części po, bo przegrać dwa razy z rzędu w po z mistrzem, to nie wstyd :) Choć oczywiście szkoda, że nie mieliśmy okazji spotkać się w rewanżu za finał z ubiegłego roku, również w finale konferencji. Myślę, że gdyby nie liczne kontuzje Dre, to byłaby na to spora szansa, choć 76ers w tym roku są cholernie mocni (choć w którym sezonie nie byli?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie złożyłem jeszcze broni.. choć sporo racji ma Pop. Ofensywna siła obwodu Lakersów jest chyba nie do przeskoczenia, ale kto wie?

Wygraną z Sonics zawdzięczam głównie (co dziwne) ogromnej przewadze na desce, co w obecnej serii nie jest na tyle istotne.

Jak to możliwe że Lakers jak narazie nie byli w finale ligi?

'G' Lakersi sa strasznie niewymiarowa ekipa, bo bazuja na masakrycznej sile ofensywne na pozycjach 1-3 przy naprawde slabej obronie. Ale ten ofens trzeba zatrzymac. Ja probowalem przez trzy serie z nimi walczyc ta sama bronia ale wkoncu zrozumialem, ze ta droga nie wygram. Pierce, Butler czy Jrich nie byli obroncami wysokiej klasy, byli za to zajebisci w ataku. W tym roku zrobilem dokladnie odwrotnie. Czy sie oplaci, zobaczymy. Ibaka im strasznie wzmocnil zbiorke, ktorej dotychczas na takim poziomie nie mieli. Jezeli trafie na Lakers, to napewno bedzie to ciekawa seria (oby dla mnie ;) ).

 

Do wejscia do finalow trzeba miec w miare rowna ekipe, z pozadna lawka (pozdro DF ;) ). Uwierzcie, ze luxury, kilka dobrych draftow i zmiana paru GMow sprawila, ze nie licza sie juz tylko 3 ekipy w lidze, tak jak mialo to miejsce w pierwszych 5-6 sezonach. O wygranych decyduja teraz detale, co sprawilo gre bardziej nieprzewidywalna ale wg mnie i ciekawsza. Kazdy ma swoja teorie na budowe ekipy i chyba wiekszosc juz zauwazyla, ze buduwanie ekipy na zasadzie starych bullsow i grizzlies wcale nie przynosci juz takich samych efektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF się generalnie zgadza z Popem (poziom ligi się wyrównał etc), ale nie narzeka na brak ławki, lecz kontuzję Parkera :wink:

 

Dla rezerwowych w playoff zostaje 8-12 minut, więc nie ma co przeceniać ich roli, chyba, że w razie kontuzji.

 

A Lakers grają po prostu showtime, prawda Pietras 8)

 

Na marginesie wygląda to jakbyś ignorował dział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF się generalnie zgadza z Popem (poziom ligi się wyrównał etc), ale nie narzeka na brak ławki, lecz kontuzję Parkera :wink:

 

Dla rezerwowych w playoff zostaje 8-12 minut, więc nie ma co przeceniać ich roli, chyba, że w razie kontuzji.

 

A Lakers grają po prostu showtime, prawda Pietras 8)

 

Na marginesie wygląda to jakbyś ignorował dział :D

Ajj, to ze graja 8-12 minut to nie oznacza ze sa one niewazne. Uwazam, ze sa one o wiele wazniejsze niz w rs bo w PO liczy sie kazda minuta gry. Pozatym nie ma szans abys gral cale PO bez foul trouble lub dodatkowych kontuzji.

 

A co do Pietrasa i jego absensji absolutna zgoda. Prosze oddac mi moda, abym mog edytowac posty innych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.