Skocz do zawartości

A teraz coś z zupełnie innej beczki.


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

powróciłem niedawno z poznania ze święta dubstepu

chociaż wczoraj w trakcie miałem obawy że już nie powróce

 

sam cięzki kaliber

jazzsteppa, flux pavillon, chrispy, cookie monsta, crissy criss

 

impreza przednia

flux i cookie dali takie sety że to jest szoker

nagłośnienie pierwsza klasa, myślałem że tam oszaleje w środku

 

oby więcej takich imprez u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nikt... A na poważnie w samych Czechach są lepsze imprezy (nie większe bo o ile się nie mylę Let It Roll to największy air open) ;-) Ale za to line-up trzeba przyznać, że spoko ale nie oszałamiający - pod tym względem mogli by popracować... chociaż gdybym mógł to i tak bym tam pojechał :twisted: ALE K... CENA MIAŻDZY !!! 170 zł za VIP bilet na 2 dni.... ale pocieszam się, że większość artystów w tym roku bądź równie niedawno już widziałem na pojedynczych imprezach w tym LTJ Bukema & MC Conrada jak grali od północy do ponad 4 nad ranem :) piękna sprawa i to w klubie na plaży :)

PS. http://www.letitroll.pl/24-25-czerwiec- ... wacja.html Słowacka edycja też niczego sobie ;)

W chwili obecnej nawet bardziej by mi pasowała :) i w dodatku był matrix & futurebound <3 Cholera... a ja w robocie byłem... no nic, w przyszłym roku muszę jechać na Urban Arts Form, Let it roll, Glaston~ i może Pirate Station któreś ;) a może i inne :lol:

 

U nas będzie pierwszy jakiś większy festival strikte dnb i dubstep w CSG 20 sierpnia i-festival. Celowo pomijam Audioriver'a bo tam nie tylko dnb i dubstep się znajdzie ;) (nosz kurfa... czemu nie mogę pojechać na AR... :evil: jak artyści w tym roku dadzą jak dBridge i Instra:mental w zeszłym to osz kurfaaaaaa!)

W ten piątek to ja pozazdroszczę mieszkańcom trójmiasta bo Borgore w ramach "before i festival" będzie .

Zazdrościć to ja mogę Anglikom, Serbom czy też Austiakom. Tam to dopiero są festivale ;)

 

A swoją drogą na jesieni 5 koncertów w Polsce da DUB FX, co mogę polecić w 100%. Jeden z najlepszych koncertów na jakim w życiu byłem był blisko rok temu kiedy to Dub FX dał popis ze swoją ekipą ;) a bilety już są na 3 pierwsze koncerty.

Jak to określił mój kumpel fan dobrego rocka na poprzednim koncercie "za sam support warto było wydać te 5 dych" (mowa tu była o Mr Woodnote, Lil Rhys, CAde czyli znajomkom dub'a) :D

 

06.10 M25 Warszawa

07.10 - Eskulap Poznan

08.10 - CSG Gdańsk

04.11 - Kraków (TBA)

05.11 - Katowice (TBA)

 

Za to ciekawie zapowiada się Kraków we wrześniu z Festiwalem Sacrum Profanum:

Jonny Greenwood ze Steve'em Reichem

Aphex Twin!!!

oraz Białystok Up To Date Festival w.... Białymstoku jak nie ciężko się domyśleć ;p

 

Coś mi się wydaje, że często będę odwiedzać Krk w tym roku: Aphex Twin, Guano Apes, Unsound Festival 2011 może...

 

25-28.08.2011 Festiwal Nowa Muzyka @ Kopalnia Katowice również zapowiada się zacnie. Korci mnie aby dupę tam ruszyć... akurat taki imieninowy prezent sobie sprawić ;)

http://www.festiwalnowamuzyka.pl/artysci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, po c*** komu bilet VIP? :]

 

ja bilet na Let it roll kupiłem w czerwcu, zapłaciłem 450 koron, to chyba nie jest dużo.

a w porównaniu z audioriver to jest zajebiście tanio

 

jak dla mnie lepszy line up niż na riverze, lepsza miejscówka no i czechy przede wszystki

na rivera można było jechać w zeszłym roku jak była noisia

a w tym roku jak dla mnie jest bieda, pod wzgledem dnb

lubie trentemolera, ale to nie dnb ani dubstep

i jak największą gwiazdą festiwalu który co do zasady zawsze był festiwalem dnb przede wszystkim, jest koleś który nie gra dnb to troche słabo

 

fakt faktem, słowacka edycja miała lepszy line up niż czeska, bo było prawie całe hospitality

ale z kolei nie było sceny dubstepowej, w czechach ma być

 

wiadomo że to nie anglia, zbytnio odkrywczy nie jesteś

w anglii siedziałem troche i w londynie np masz dylemat - k**** na co dzisiaj iśc na hype`a czy może na high contrasta, a c*** ide na hype`a, na contrasta pójde jutro

tak to tam wygląda

 

na borgore`a bym pojechał ale prawdopodobnie mnie nie bedzie wtedy w kraju

ten festiwal w stoczni też zapowiada się zajebiście

moze się zjawie

ale mimo wszystko byłem na takiej imprezie w klubie, czy ogólnie w pomieszczeniu zamkniętym i byłem na takiej imprezie/festiwalu na świeżym powietrzu. jak dla mnie bez porównaniu, zawsze wybieram świeże powietrze

 

na dub fx`ie byłem i będe jeszcze napewno jak tylko bedzie okazja bo to zawsze mega impreza, koleś jest fenomenalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie AR nigdy nie był dnb'owy :P dnb to był dodatek :)

Ja tu nie chcę odkrywać żadnych nowości ;) i wiadomo, że Anglia jest kolebką dnb ;) Natomiast co do czeskiej edycji... gdyby nie pieprzona robota na pewno tam bym był :)

 

No i wiadomo, że świeże powietrze zawsze się wybiera... niezmiernie mnie ucieszyło jak mogłem połowe na parkiecie być a drugie pół leżeć na leżaku na plaży gdy obok ltj bukem grał ;) natomiast nie jestem fanem festiwali mieszanych gdy 80% ludzi nie wie o co chodzi jak gra ktoś kogo nie znają albo nie w ich typie :) Stąd też tematyczne festiwale > opener czy też coke...

 

A wracając do tematyki:

Jeśli ktoś jeszcze nie zna pana Feint'a ;) Polecam się zainteresować bo to on, synkro czy memro będą później rządzić scena ;) liquidowe brzmienia ale nie tylko dnb a też dubstepowe (link nr 3). Bardzo przyjemne.

 

Oraz takie 2 przyjemne linki nóweczki, kilkudniowe:

http://www.youtube.com/watch?v=m3b42GAcozQ (to wyjątkowo związane z aurą panującą za oknem... przynajmniej w Wawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.