Skocz do zawartości

A teraz coś z zupełnie innej beczki.


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

burial jest ok, ale mocno lajtowy.

jakbyś chciał sobie jakiś lepszych dubstepów posłuchać to polecam nero, bar 9 czy roba spraxa. znajdziesz na yt

Kojarzę tych gości ,jednak jak dla mnie część serwowanych przez nich tracków jest przekombinowana i za szybka w pewnym momencie sekwencja dźwięków przestaje być muzyką a robi się z tego asłuchalna sieczka.

 

Bardziej pasuje mi to jak to napisałeś lajtwe oblicze dubstepu w wykonaniu właśnie Buriala , Clubroot’a czy Senkro http://www.youtube.com/watch?v=wx72rfqnR5I(coś niesamowitego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

nowa płyta Magnetic Man - wow, rly wow

 

btw zakochalem się w katy b. potrzebuje tracka katy b on a mission w mp3. produkcji bengi

 

mówie wam, nadchodzi powoli era dubstepów, co może niestety źle wpłynąć na tą muzyke

rusko juz wyprodukował płyte britney spears, wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnetic man miażdży cycki.

 

Katy b on a mission śmigało mi nie raz w samochodzie w różnych stacjach ale coś nie mogłem namierzyc tytulu jakos mi umykal.!

 

Najwieksze wrazenie na znajomych zrobil jednak tune miss dajnamajt i magneticami. Zajebistość. Ogołnie jakis czas temu trafiło do mnie za dużo ciężkicj dupstepów i od ładnych paru miechów specjalnie często takiej muzyki nie sluchalem, ale wresje lajtowe podchodza mi jak najbardziej.

 

 

Także bułkowski dawaj więcej ale bez hardcoru ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty mi dawaj katy b on a mission w mp3 :]

http://soundcloud.com/d3sm/katy-b-katy-on-a-mission

 

i JDownloader.

 

nie wiem czy to widziałeś zią

 

http://www.youtube.com/watch?v=wKmYxKV5ek4

 

ale to jest przec***

ms dynamite poleciała taki kawałek live, osrałem sie jak to pierwszy raz usłyszałem

Najwieksze wrazenie na znajomych zrobil jednak tune miss dajnamajt i magneticami. Zajebistość.

O ten kawałek mi właśnie chodziło... perfect stranger tez rozkurwia no ogólnie w pyte.

 

Tricky Meets South Rakkas Crew to jest jeszcze spoko albumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły temat.

Ja powoli się przekonuję do dubstepu, jest to niewątpliwie ciekawy podgatunek muzyki elektronicznej. Ze swojej strony polecam Massive Attack - Paradise Circus (Zeds Dead Remix) -

.

 

Jednakże moje serce od dawna należy do Trance'u. Słucha może ktoś na tym forum muzyki o podobnych klimatach? W sumie wątpię, ale z drugiej strony nie jest to jakaś nisza. Ostatnio jednak zachodzi takie zjawisko, że kawałki komercyjne, wręcz popowe podpisuje się pod trance - strasznie jest to denerwujące...

Dla przykładu podam może jeden z fundamentów współczesnego trance'u -

. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak ktoś jeszcze nie słyszał to szukać na torrentach DJ`a Freeza

 

odpierdala takie sety z pogranicza drum and bassu, jungle bassu i ragga corów, że oszalałem

najlepsze sety tego typu jakie słyszałem

 

on a ragga tip vol 1 do 5

ściągać koniecznie!

 

btw byłem na london electricity w sobote w stoczni w gdańsku

kozak straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku...! Dopiero ten temat zobaczyłem i widzę, że są mordy interesujące się drum 'n' bassem i dubstepem :) Jak miło!

 

Buła, ja też byłem na Londonie - w M25 w Wawie dzień przed Gdańskiem i Tony zdecydowanie dał radę! a parę dni wcześniej na Phaeleh'u - cud miód dubstep :) Kozak kozak, a teraz w sobotę idę na Lenzmana - swoją drogą kto go nie zna, niech żałuje i polecam zadrobić zaległości w liquid dnb ;)

 

Teraz w robocie siedzę więc nie zobaczę co wcześniej dawaliście ani nie dam wam nic fajnego bo wszystko poblokowane, no prawie bo forum jak widać działa :D

 

A co do magnetic mana bo widzę, że się przewinał to ściągnijcie sobie całą płytę - jest niezła ;) To samo Katy B, której płytę wyprodukował Benga czyli 1/3 Magnetic Mana (byłem na koncercie jego w październiku i chyba nigdy się lepiej nie bawiłem :D). A co do live to polecam na youtubie znaleźć wersje utworów LIVE @ MAIDA VALE: Magnetic Man ft. Katy B - Perfect Stranger i z Ms Dynamite - Fire.

 

PS. Niestety obecnie drum 'n' bass i dubstep powoli a raczej w zastraszającym tempie zalewa bardzo kiepski shit, komercyjny i nawet nie robiony fajnie w dyskotekowym strikte brzmieniu a szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnetic Man kozak. Najbardziej mi podchodzi "I need air", ale nie ta wersja z BBC (inna kobieta śpiewa).

 

Od czasu do czasu wpadnie mi w ucho jakiś kawałek dnb czy dubstepu. Raczej z lżejszych klimatów.

 

Dub

- klasyk

 

Pewnie znane, ale w tym temacie nie widziałem. :P

 

Drumy

- polski dnb, masa pozytywnej energii

- liquid, koleś ma 15lat (!)

 

Trochę z Nowej Zelandii

- klimaty Pendulum

 

Ogólnie dobry temat, na pewno będę tu zaglądał. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powiem wam coś

chase & status się skurwili

 

robią sobie teraz takie wiecie pioseneczki do kotleta troche, jakieś k**** przyśpiewki o miłości i złamanych sercach i takie tam

no ale nie dziwie im się , każdy chce zarobić jak najwięcej jak ma swoje 5 min

a na secenie dnb która jest stosunkowo młoda w porownaniu do innych gatunków zmienia się to co chwile

 

ale k**** ch&s grają dalej takie sety że łeb urywa

ostatnio kilka sobie pościągałem i męcze non stop, kozaki straszne

 

nie wiem jakie jest wasze źródło ale ta strona jest bardzo spoko, duże seedów , szybko idzie i duzo stafu

 

http://dnbtracker.org/

 

tylko sie trzeba zarejestrować, beż żadnych ratio itp

 

aaa w bydgoszczy ok 20 maja w ramach juwenalii pendulum za damke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa z bydgoskimi bo Katy B miala byc ale jednak nie bedzie...

 

Pieprzyc pierdulum.... "zenua". Jedynie moze na live bym sie skusil.

A swoja droga niedlugo wybieram sie na Dub Fx'a do Lodzi a juz za 5 tyg. Dirtyphonics w Wawie :)

Bula Chase & Status daja czadu na zywo, oj daja... niestety ostatnio w Polsce nie zagoscili w duecie ale i tak bylo zajebiscie :) Za to jakos w maju Aphrodite a w sierpniu ma byc Netsky w Poznaniu i musze przemyslec sprawe :D

 

Za to najbardziej jaram sie jednym koncertem.... 22 czerwca ponownie zawita w Wwie w La Playi LTJ Bukem + MC Conrad :D The legend is back! Old school ku**a, to jest to! Jungleeeeee! W dodatku jako support Sesiz i Ros - po po prostu ku**a pieknie!

A 14 Maja ojciec dnb - Goldie + Subscape + Jakes w Wawie :D No i jak tu k... nie kochac tego roku? Od poczatku mi serwuja co 2 tyg. jakis konkret!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katy b miała byc, wiem

ale bedzie w krakowie 4 czerwca na jakimś festiwalu

 

do tego 7go maja w poznaniu świeta dubstepu - flux pavillon, cookie monsta, crissy cirss i inni

do zobaczenia na miejscu :]

 

w sierpniu bodajże w stoczni gdańskiej też święto dubstepu, lineup sie jeszcze klaruje i rozszerza, ale bedzie napewno bar 9.

a jak bedzie bar 9 to musze tam być też i ja, bar 9 jest przec***em

 

dj fresh jeszcze w stoczni w święta, niedrogie bilety, ale się nie wybiore niestety

 

własnie właśnie, dawajcie tutaj jakieś niusy o koncertach dnb i dubstepowych w Polsce

bo czasem nawet nie wiadomo że jakiś fajny koncercik się szykuje, słaba reklama jest

więc dawać kto, kiedy i gdzie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaba reklama? Co ty powiadasz :P Wystarczy chodzic po imprezach i same info przylatuje do czlowieka :D

Do tego facebook + dubstep forum pl i dnb pl i info jest :D

Na Bar9 sam chetnie bym sie wybral ale zobaczymy co tam jeszcze dadza.

 

Katy B na selectorze bedzie. Swoja droga ja to musze w tym roku albo przyszlym obczaic 3 imprezy/festivale: Urban Art Forms, Exit Festival i Pirate Station :) Wiecej od zycia nie oczekuje, no moze ewentualnie Creamfields ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.