Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

Tło możesz zrobić np. tak: Pokolorowujesz je na wybrany kolor, a następnie wybierasz z menu Filter, po czym szukasz czegoś, co by Ci odpowiadało.

 

Aby wrzucić coś przezroczystego musisz wybrać odpowiednią wartwe, następnie wejść w menu Layer -> Layer Style -> Blending Options. Tam ustawiasz sobie opacity tak jak Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie ladnie usmiechnela do kogos o jakis ladny avek (bo na moj to chyba Fart juz patrzec nie moze :) tak a propos zyczen :lol: ) z Paytonem, albo z kims z Sonics- zeby byl sliczniutki i w ogole :lol: dzieki!

No za taką nagrodę to ja już się biorę do roboty 8) żeby tylko loqsh nie próbował mnie ubiec :wink: rozumiem, że tzn że będziesz na przyszłym zlocie forumowiczów :P już się doczekać nie mogę :roll: :wink:

trzymam za slowo w takim razie Pietrek :lol: co do zlotu to o ile tylko bede mogla to na pewno bede! w tym roku niestety bylam wtedy w Zakopcu :( ale nastepnym razem sie pojawie i pokaze wam jak sie gra w basket! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nastepnym razem sie pojawie i pokaze wam jak sie gra w basket! :lol:

To ja już wiem przeciwko komu będę grał w obronie :cool:

 

A teraz moje bożonarodzeniowe życzenie. O tapecie Kirka Hinricha nie będę po raz n-ty wspominał :wink:, ale chc poprosić kogoś o jakąś fajną bożonarodzeniową tapetkę, niekoniecznie musi byc z koszykarzem, może być z...mikołajką czy czymś podobnym. Ogólnie chcę na te 3 dni, żeby mój pulpit się trochę odświerzył :roll:

 

LICZĘ, ŻE KTOŚ MI ZROBI TĘ TAPETĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nastepnym razem sie pojawie i pokaze wam jak sie gra w basket! :lol:

To ja już wiem przeciwko komu będę grał w obronie :cool:
Ty się nie odzywaj, masz żonę :P chcesz, zeby dostała linka do tego tematu? :twisted:

Jak się Dorota pojawi, to będzie można zobaczyć co tzn przykleić się do zawodnika w obronie :wink: Bowen będzie mógł wpaść na lekację :)

 

A teraz moje bożonarodzeniowe życzenie. O tapecie Kirka Hinricha nie będę po raz n-ty wspominał :wink:, ale chc poprosić kogoś o jakąś fajną bożonarodzeniową tapetkę, niekoniecznie musi byc z koszykarzem, może być z...mikołajką czy czymś podobnym. Ogólnie chcę na te 3 dni, żeby mój pulpit się trochę odświerzył :roll:

 

LICZĘ, ŻE KTOŚ MI ZROBI TĘ TAPETĘ

Nie napiszę, że Ci ją zrobię, bo znowu będziesz mi wypominał jak tego Kirka :P ale może będziesz miał miłą niespodziankę :)

 

PS. Dorota - jak będziesz na gg to się odezwij. Pisałem do Ciebie, ale widocznie gg jak zwykle zjadło wszystko. Sprawa jest taka, że zdjęcie Paytona mam tylko w stroju Heat. Jeśli Ci to przeszkadza to zrobię Ci ava z kimś z sonics. Więc jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietam jak jeszcze niedawno byłeś userem ktory robił kilka tapet na dzien :wink: . Miałeś ogromny zapał a teraz chcesz zrezygnować :? ?

No niestety ale chyba musze :P , od wakacji kiedy ukazał sie mój chyba najlepszy wall z Jordanem nic nie zrobiłem, ale to nie znacyz że nic nie robiłem tylko że nic mi nie wychodziło .... wczoraj sobie chciałem zrobic sygnaturke z Polpakiem to nawet nie wiedziałem od czego zacząć, jak ja to kiedyś robiłem .... i wyszło jakieś gówno :? , jakoś nie mam pomysłów na wallsy :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie to przydalby mi sie jakis fajny nowy avek z VC najlepiej albo Iversonem ;). No i do tego moze jakas sygnaturka? Jak ktos moglby mi pomoc to bylbym wdzieczny za taki prezencik na swieta :)

O ty cholero !! Ja zawsze Ci robiłem (avy i sigi ;P) :evil:[/quote:1ga0y772]

 

No wlasnie ;) ale ostatnio Ci wspominalem i juz jakis miesiac czekam :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do czarodzieji Photoshop'a, czy moglby ktos zrobic mi jakis avatarek z motywem Raptors??? :)

 

nie to ze te ktory mam(by Wróbel 8) ) mi sie nie podoba,ale jest juz oklepany,no i Rafer nie gra juz w Kanadzie...

 

z gory thx :wink:

 

PI3TR45: to jakaś moda, że nikt nie rozumie po angielsku? Chyba trzeba pomyśleć o zmianie nazwy tematu na poslką, ale co my z Karczym wtedy będziemy tu robić? :lol:

Skoro Rafera nie ma już w Kanadzie to proponuję również zmienić nicka, bo też jest nieaktualny. No i ciesz się póki masz 2 z 3 graczy z ava ciągle w Kanadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie zauwazylem tematu "Requests" i PI3TR45 musze Cie zmartwic znam angielski na tyle, zeby wiedziec co oznacza request :wink:

 

A to ze mam nick "skip 2mylou", a Rafer nie gra w Raps,nie oznacza ze musze go zmieniac, bo dalej jestem fanem zarowno Alstona jak i Toronto :)

 

Karczus w takim razie podziekowanie naleza sie glownie Tobie :wink:

 

Teraz zgodnie z tematem,ponawiam prosbe-request:

Czy moglby ktos zrobic mi jakis avatarek z motywem Raptors???

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.