Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten av z Billupsem, ale zdjecie takie, ze dla niektorych takich, co maja troche dziwne skojarzenia (i/lub slabo rozjasnione monitory), moze sie wydawac, ze Chauncey wali konia (za przeproszeniem) :wink:

 

Co do prac z LeBronem to bardzo ladne... Ale kurna, PI3TR45, juz wiekszego tego siga nie dalo sie zrobic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wywal ten obecny av z AI, bo jest straszny :)

2. Napisz kto jest autorem Twojego ava z AI to się pośmiejemy :twisted:

Straszny to jesteś ty i ten Twój obracajacy sie na wszystkie strony Kobas, który nie wiadomo co tam na dole robi że oczopląsów można dostać. Co za tania moda :?

 

I to jeden z moich avów który mi się najbardziej podoba, wiec spadaj Pietras 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wywal ten obecny av z AI, bo jest straszny :)

Narazie nie. Av IMO jest spoko, jeszcze go ponosze, a potem zmienie na tego LBJa ok? Planowałem miec własnie po koleii 3 uluboionych koszykarzy :) Potem czas na kogos z Raps :)

 

2. Napisz kto jest autorem Twojego ava z AI to się pośmiejemy :twisted:

Wtedy to był jeszcze Gumib, ale widze ze on juz sie przyznał do swojej pracy

 

PS. To jak spełniam 50% warunków, moge go załozyc? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prac z LeBronem to bardzo ladne... Ale kurna, PI3TR45, juz wiekszego tego siga nie dalo sie zrobic?

większego? ma 96kb więc w normie, nie rozciąga forum, a na wysokość były już większe i nikt nie robił problemów, więc nie wiem o co chodzi.

 

Straszny to jesteś ty i ten Twój obracajacy sie na wszystkie strony Kobas, który nie wiadomo co tam na dole robi że oczopląsów można dostać. Co za tania moda :?

No proszę :) Gumbas tak się poczuł urażony krytyką swojej pracy, że posunął się do obrażania krytyków :) tanie.. a co do pracy Karczego, to pomysł świetny i (przede wszystkim) nowy i świeży, nie to co Twoje.. Nie wiem co Ty masz za skojarzenia i co ma niby tam na dole robić Kobe, ale to nie mój problem..

 

I to jeden z moich avów który mi się najbardziej podoba, wiec spadaj Pietras

Sorry, ale to jeden z Twoich najgorszych avów, obok AI- człowiek małpa (pzdr loqsh1 8) ). Te krawędzie wyglądają strasznie, AI wygląda jak mumia, w tle flaga z kiepskim zdjęciem i tragiczna czcionka. Chociaż ten poprzedni av Cartera był niewiele lepszy :)

 

KarSp - pewnie nie chcesz się przyznać, że przegrałeś jakiś zakład i dlatego musisz nosić tą tragedię graficzną :) ale ok, jak wolisz. Załóż sobie signa z LBJ, chociaż wydaje mi się, że fajniej by wyglądał razem z avem, taki kompet :)

 

PS. Po stylu ava i przede wszystkim czcionce wiedziałem że to Gumbas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp - pewnie nie chcesz się przyznać, że przegrałeś jakiś zakład i dlatego musisz nosić tą tragedię graficzną ale ok, jak wolisz. Załóż sobie signa z LBJ, chociaż wydaje mi się, że fajniej by wyglądał razem z avem, taki kompet

 

Masz racje, ze lepiej wygladał bedzie caly komplet i załoze go 22 grudnia, rok po tym jak zalogowałem sie na forum. :D Bedzie to upamietnienie tej daty zmiana ava :wink:

Zakłądu zadnego nie przegrałem. 8)

 

Wielkie dzięki. Odwdzieczyłbym Ci sie crackiem do NBA bo widze ze poszukujesz ale sam go niestety nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jeden z moich avów który mi się najbardziej podoba, wiec spadaj Pietras

Sorry, ale to jeden z Twoich najgorszych avów, obok AI- człowiek małpa (pzdr loqsh1 8) ). Te krawędzie wyglądają strasznie, AI wygląda jak mumia, w tle flaga z kiepskim zdjęciem i tragiczna czcionka. Chociaż ten poprzedni av Cartera był niewiele lepszy :)

Wiadomo nie od dziś, Pietras, że nie masz gustu i się nie znasz na sztuce :lol: Zamumifikowany Iverson symbolizuje wieczność, kosz nad nim oznacza, ze w historii koszykówki nie bedzie i nie było lepszych, a gwiazdy że wyniesie Sixers do gwiazd. Amerykańska flaga świadczy o tym, ze cała Ameryka jest z niego dumna, nie bez znaczenia jest specjalnie stylizowany i wypalony we fladze napis w stylu lat 60-tych w których grał inny wielki - Wilt Chamberlain.

 

A na serio to podtrzymuje że to jeden z moich najlepszych avków. Co do napisów to jak nie ma gdziekowliek, na tapetach avkach czy gdzie indziej 3-4 Waszych ulubuonych to Wam sie nigdy nie podobają, poza tym twój to jest dopiero wymyslny i oryginalny 8) A sztuka nowoczesna otrząsajacych się lub robiących jakieś nieprzyzwoite ruchy koszykarzy z avków w ogóle mi sie nie podoba ktokolwiek ja wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac pierwszego posta rozumiem ze moge poprosic o jakiegos fajnego ava??:D Super :) a dałoby sie takiego fajnego, ruchomego (:P) avarta z Shaq'iem?? i na dole jakis napis "Pryq" 8)

 

A mam jescze inne pytanie, w jakim darmowym programie z neta mozna robic jakies wyjefajne tapety?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większego? ma 96kb więc w normie, nie rozciąga forum, a na wysokość były już większe i nikt nie robił problemów, więc nie wiem o co chodzi.

Chodzi wlasnie o wielkosc w rozumieniu wysokosc. Niby nie ma zakazu i zdarzaja sie wyzsze grafiki, ale tez nie musi to oznaczac, ze jest to w dobrym tonie. A przynajmniej moim zdaniem zalatuje to przesada. Jak sie trafi kilka ktorszych wypowiedzi pod rzad, ale za to autorow, ktorych "natura" obdarowala hojnymi sigami, to potem sie to zlewa w kolorowa mase, a to, co ktos mial do powiedzenia gdzies ginie. Dlatego ja wole i zawsze bede proponowal, zeby robic mniejsze sigi, np. takiej wielkosci jak moj albo tylko troche wieksze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie trafi kilka ktorszych wypowiedzi pod rzad, ale za to autorow, ktorych "natura" obdarowala hojnymi sigami, to potem sie to zlewa w kolorowa mase, a to, co ktos mial do powiedzenia gdzies ginie. Dlatego ja wole i zawsze bede proponowal, zeby robic mniejsze sigi, np. takiej wielkosci jak moj albo tylko troche wieksze :)

uff gdyby nie to, że Cię zacytowałem to byłaby tu kolorowa masa :)

 

btw dawno nie patrzyłem na nowe avki (nie zwracałem uwagi w sensie) i teraz zobaczyłem tego billupsa co wali konia i trzęsącego się kobasa.. nienajgorsze.. a AI 'człowiek małpa' jest gdzieś jeszcze? bo chętnie bym sobie przypomniał to graficzne cudo :) (swoją drogą chwilę mi zajęło zanim przypomniałem sobie o czym Ty w ogóle mówisz, Pietras :) ). kurde, muszę sobie zrobić coś nowego, bo mój już stary ten avek..

 

i pamiętajcie dzieci, 150x200 i 100, trzymajcie się tych liczb!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wlasnie o wielkosc w rozumieniu wysokosc. Niby nie ma zakazu i zdarzaja sie wyzsze grafiki, ale tez nie musi to oznaczac, ze jest to w dobrym tonie. A przynajmniej moim zdaniem zalatuje to przesada. Jak sie trafi kilka ktorszych wypowiedzi pod rzad, ale za to autorow, ktorych "natura" obdarowala hojnymi sigami, to potem sie to zlewa w kolorowa mase, a to, co ktos mial do powiedzenia gdzies ginie. Dlatego ja wole i zawsze bede proponowal, zeby robic mniejsze sigi, np. takiej wielkosci jak moj albo tylko troche wieksze :)

Zwykle robię mniejsze, ale i tak się zawsze przyczepiasz że za duża ;) tego zrobiłem specjalnie większego bo zdjęcie mi się bardzo spodobało i musiałbym albo obciąć albo zmniejszyć, a nie chciałem :)

 

teraz zobaczyłem tego billupsa co wali konia i trzęsącego się kobasa.. nienajgorsze..

wypas.. :D

 

a AI 'człowiek małpa' jest gdzieś jeszcze? bo chętnie bym sobie przypomniał to graficzne cudo

a Ty byś takie coś gdzieś trzymał? :twisted:

 

(swoją drogą chwilę mi zajęło zanim przypomniałem sobie o czym Ty w ogóle mówisz, Pietras :) )

starzejesz się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a AI 'człowiek małpa' jest gdzieś jeszcze? bo chętnie bym sobie przypomniał to graficzne cudo

a Ty byś takie coś gdzieś trzymał? :twisted:
ja (i nikt normalny) nie, ale na forum nie brakuje zboczeńców, którzy mu kibicują, więc nie możemy wykluczać i takiej ewentualności ;)

(swoją drogą chwilę mi zajęło zanim przypomniałem sobie o czym Ty w ogóle mówisz, Pietras :) )

starzejesz się :)
nie, że się starzeję.. wiesz, alkohol, kobiety, matematyka dyskretna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WIELKIE :D:)

A tak na marginesie, to jak mozna robic takie avarty??

 

Wow! Ale wypas, wchdoze na forum i tu nagle, patrez i YEAH! mam wlasnego ava :D

 

PI3TR45: a na przyszłość do edytowania postów służy przycisk EDIT, jeśli to dla Ciebie zbyt skomplikowane. A pozatym zajrzyj do tematu regulaminu forum, bo widać, że tego nie zrobiłeś - nie wali się 2óch postów z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to jak mozna robic takie avarty??

załatwiasz sobie program, wymyślasz jak ma wyglądać av i go realizujesz. A po pewnym czasie umiesz juz robic avatary, bo te pierwsze to zwykle raczej mało je przypominają.

 

A mam jescze inne pytanie, w jakim darmowym programie z neta mozna robic jakies wyjefajne tapety?? :lol:

sam się wyśmiałeś, więc mi nie pozostaje nic innego jak się do Ciebie przyłączyć. Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz..mi na myśl przychodzi jedynie MS Paint. Powodzenia.

 

PS. Wyjefajne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WIELKIE :D:)

A tak na marginesie, to jak mozna robic takie avarty??

 

Wow! Ale wypas, wchdoze na forum i tu nagle, patrez i YEAH! mam wlasnego ava :D

Fajnie że się cieszysz :D Chociarz jakoś ten av nie jest zachwycający moim zdaniem :wink: Ale jak Tobie się podoba to ok. Tylko żeby nie było tak że za jakiś czas będą się z niego wyśmiewać, jak z tego produkcji Monty'ego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zwracam się z prośbą do każdego kto ma wolną chwilę , żeby zrobił dla mnie Avatar ;). Oczywiście nie wymagam od nikogo odpowiedzi ale to chyba w tym temacie należy umieszczać prośby więc.... :)

 

Dobrze by było gdyby na avatarze widniało logo NBA :)

 

Z góry Dziękuję !

Z propozycjami proszę pod numer Gadu Gadu : 8926824

Lub na Private Message

 

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką troszkę nietypowoą prośbę

 

Czy mógłby mi ktoś zrobić prościutkie logo... mianowicie chciałbym żeby było rozmiaru 750x100 ( lub 200) było prześwitujące (nie wiem jak to wyrazić mądrzej)

 

Miałoby się na nim znaleźć bardzo niewiele, bez żdnych fajerwerków graficznych.. chciałbym żeby był napis towaroznawstwo.org oraz po lewej stronie wstawione jakoś w tle logo AE a nad nim na pierwszym planie prbówka i zlewka ... ewentualnie gdzieś w poblizu jakieś kawałki wzorów chemicznych ... rzeczy które opisałem wyżej są w pliku tutaj

 

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny a autroa będę sławił i wychwalał :D

 

========

edit do Loqsha: mówisz i masz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.