Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

Karczuś jeśli by była taka możliwość to bym chciał żeby ten Billups sie ruszał jakoś na tym avantarze którego mi zrobiłeś http://img267.imageshack.us/img267/2910/wrobel9qh.jpg , a także jakiegoś siga gdzie będzie Billups i gdzieś tam obojętnie, jakąś fajną czcionką napis Wróbel

 

Pozdro i zgóry dzięki ;)

 

Karczuś jaki jest czas oczekiwania, i czy da sie zrobić to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam prosbe o siga. Nie mam juz flag, bo połowa z nich sie nie łądowała, uznałem ze nie warto ponownie szukac bo troche odswierzenia sie przyda. Konkretnego pomysłu nie mam. Licze na wasza inwencje twórcza. Najlepiej zeby był z AI(nie Pietras nie moze byc ośmieszajacy :twisted: ), LBJ albo VC.

 

Z góry dzięki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sh-sh-sh-ake that thing...

Dołączona grafika

 

Ps. Czyzby nowa moda ? 8)

 

A brykę odpicujesz? ;) no wygląda na to że nowa moda :)

 

PS. W sumie mógłbym coś skleić, chociaż już dawno nic nie robiłem z avów i signów. Ale na razie mam nawał zamówień na collaby także na dniach nic z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam wielką prosbe do was jestem kumplem MarCoola i jestem w trakcie robienia strony internetowej o linkin park. Korzystam własnie z jego loginu bo sam nie jestem tu zarejestrowany. Jesli mozecie zrobic kilka tapet z linkin park to bede wdzieczny. mam tylko prosbe zeby na tapetce gdzies malymi literami bylo napisane : Made For Goldberg.

Z gory serdeczne dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Karczuś czy mógłbym poprosić o jakiegoś siga z Billupsem z Detroit ??i gdzieś tam koło tego Billupsa niech będzie napis jakąś fajną czcionką "Wróbel"

Zamawiałeś signa już ze 3 razy. Myślę że Karczuś pamięta i jak będzie miał wolną chwilę to Ci pewnie coś zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam prosbe o siga. Nie mam juz flag, bo połowa z nich sie nie łądowała, uznałem ze nie warto ponownie szukac bo troche odswierzenia sie przyda. Konkretnego pomysłu nie mam. Licze na wasza inwencje twórcza. Najlepiej zeby był z AI(nie Pietras nie moze byc ośmieszajacy :twisted: ), LBJ albo VC.

Z tych co wypisałeś najbardziej lubię James'a (co nie znaczy że go lubię :P ) więc skleiłem coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Możesz ich używać po 2 warunkami :)

1. Wywal ten obecny av z AI, bo jest straszny :)

2. Napisz kto jest autorem Twojego ava z AI to się pośmiejemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.