Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

1. o bankowo fake. za szerokie sciagacze zolte i zly kroj

2. o tez fake bo nie ma na numerach tego charakterystycznego wzorku o ktorym pisalem.

 

tak powinny wygladac autentyki melo

przyjzyj sie szczegolnei wzorkowi na numerach i nazwisku

http://cgi.ebay.com/CARMELO-ANTHONY-Aut ... 5d2793cd7a

 

http://cgi.ebay.com/Authentic-Carmelo-A ... 2303383233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ceny wydawały mi się trochę podejrzane, ale wolałem zapytać. Co do real photo to są np na tej aukcji http://allegro.pl/item902846933_adidas_tyreke_evans_sacramento_kings_swingman_nba.html#gallery . Nie wiem czy są wystarczającej wielkości by stwierdzić czy to fake czy nie. Jak są za małe mogę mu napisać, aby wysłał mi dokładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz oryginalnego tyreke

http://cgi.ebay.com/Sacramento-Kings-TY ... 3ca97e230d

ale za duzo nie widac.

tu masz takiego samego jak na allegro

http://cgi.ebay.com/Sacramento-Kings-Ty ... 4a9dc01e13

i placisz nie 200 a 42$=120zl

z tym, ze to chyba nie jest oryginalny jersey skoro gosc ma jerseye, ktore bankowo sa podrabiane i pochodza z tego samego zrodla co te z allegro. za malo znam jerseye kings zeby powiedziec co jest fake a co nie. w swingmanach lakers czesto poza krojem roznica jest chocby w czcionce czy jednej literze i wiadomo, ktory jest ok.

ale tutaj ciezko. wyglada bardzo dobrze ten evans ale wiedzac z jakiego zrodla pochodzi, i gosc pisze ze ma wszystko to jest to fake. niestety. mozesz sprobowac oczywiscie ale ja juz wolalbym poczekac do wakacji i kupic przez jakas wyprzedaz na footlockerze czy gdzies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze kupisz.

tylko niekoniecznie nowa i niekoniecznie z aktualnego klubu

w zeszlym tygodniu zakonczyla sie aukcja z oryginalnym mitchell&nessem magica johnsona wyjazdowym z lakers

jersey poszedl za 16$, nowy kosztuje ok 250$ w sklepie

 

miesiac temu kupilem oryginalnego gasola z memphis za 45$

a za 2 dni kupie prawdopodobnie oryginalnego wyjazdowego duranta z sonics za 30$

 

dochodza oczywiscie koszty wysylki ale o zazwyczaj ok 30-40zl.

 

oczywiscie pisalem o autentykach. jerseye gwiazd, badz zadko spoykanych zawodnikow mozna wyniuchac za 50-100$

ale z reguly chodza po 70 np. zolty kobego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogly i byly.

na ebayu sa dostepne 2 rodzaje wyszywanych championow.

1. to zwykle autentyki, choc wedy byly tak samo zrobione jak autentyki meczowe, i haslo "ubieraj to co ubieraja zawodnicy" bylo zdaniem prawdziwym. rozmiarowka standardowa od 40 do 60, choc wiekszych roamiarow niz 52(xxl) nie spotykalem. mialy tylko jedna metke na dole, i meke na karku. niektore, mialy 2 metki jak meczowki, ale rowniez mialy metke na karku, ale takie spotkalem tylko allena iversona. o taki:

Dołączona grafika

jest ich pelno i niewykluczone, ze pochodza z jakiegos lewego zrodla

ponizej zdjecie autentyka championa van exela

Dołączona grafika

 

2.to autentyki meczowe championa. charakeryzuja sie tym, ze sa z 2 metkami na dole i nie maja metki na karku. na tej dodatkowej metce na dole, jest z reguly pieczatka z dlugoscia przedluzenia koszulki np. + "3 inseam". oprocz tego na tej metce bylo napisane dla jakiego zespolu przygotowana jest koszulka i na jaki sezon.

generalnie sa to koszulki albo przyszykowane dla zawodnikow, albo takie w ktorych grali. no chyba, ze o czyms nie wiem i byly takze w sprzedazy normalnej ale patrzac na to jak malo jest ich na rynku, to byly to koszulki przeznaczone tylko do gry.

 

tutaj macie dla przykladu meczowke magica:

Dołączona grafika

na tej koszulce, jeszcze jest starsza wersja ten drugiej dolnej metki, w pozniejszym okresie, dodano logo druzyny, i wygladala juz idenycznie jak na tej koszulce ai'a.

 

szczerze mowiac mialem dokladnie taka sama van exela jak wyzej (sprzedalem za grosze na allegro) i mam cebballosa i byly naprawde identycznie wykonane. te autentyki championa sa naprawde swietne i warte byly tej kasy wowczas (150$) czyli tak jakby dzis 250$.

 

aaaaaaaa. z tego co znalazlem na necie, tylko meczowka johna socktona nie byla przedluzana. chlopak nosil nieprzedluzane xl(48). jest gdzies na ebayu...

 

edit: ok. roku 99 champion wprowadzil nowe drugie metki. widzialem takie m.in. na jerseyach magic (jak nizej) i clippers...

Dołączona grafika

z tym, ze te metki byly juz nawet w autentykach sklepowych, nieprzedluzanych z metka na szyi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi rozmiarami w koszulkach typu swingman adidasa.

Kupiłem koszulkę swingman rozmiar L, ale jest cholernie duża - tak mi się przynajmniej wydaje.

Długość z przodu 84 cm z tyłu 89cm szerokość pod pachami 64cm a szerokość w dolnej części 60cm.

Ja mam 190 i kurcze wydaje mi się że jest trochę za długa i za obszerna szczególnie pod pachami ( mam 108 cm w klatce) Powinienem kupić rozmiar M ?

Czy może ktoś sprawdzić dla mnie dokładne wymiary swingmana adidasa rozmiar M abym przy kupnie następnej nie zrobił byka ?.

Na nba store wymiary są podane ale są od czapki.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.