Skocz do zawartości
ghost41

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Obie fejki.

Edytowane przez Pepis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fejk jak 102.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Siemka

co sadzicie o towarach od AndreGoods? Wydaje się miec sponio koszulki zwlaszcza te z rekawkami z Adika np  https://allegro.pl/oferta/koszulka-adidas-climalite-orlando-magic-nba-s-8266307632

minus taki ze nie ma klubów z topki ale na przyklad taki gasol jest do kupienia tanio https://allegro.pl/oferta/koszulka-nba-san-antonio-spurs-gasol-adidas-s-9527180253

czy to sa orginałki? cos bysmy pobrali jezeli tak

edit znalazlem sobie ze juz pisaliscie wczesniej ze towar jest og. ale moze ktos kupil cos od niego i powie czy warto?

Edytowane przez MVPrzemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej! zamówiłam dla mojego chłopaka na urodziny kurtkę milwaukee bucks ze skleu cbs store... i no w sumie nie polecam, bo dotarła 2 miesiące po terminie, generalnie sporo było problemów z zamówieniem, najpierw zgubiła się pierwsza przesyłka, wysłali jeszcze raz, ta też się gdzieś zapodziała przewoźnikom, no i dostałam już zwrot zapłaty, a potem przyszły obie przesyłki ;) umówiłam się z nimi na ponowny przelew i zwrot kurtki na ich koszt, przelew poszedł, ale minęły już 3 miesiące od kiedy obiecali się odezwać, jak tylko zapytają kierownika, czy mogą mi opłacić return label... a kurteczka leży nierozpakowana nawet (a bucks niespodziewanie przegrywają 3:1 w półfinałach konferencji xd).

czy ktoś chciałby taką? ma rozmiar M (takie europejskie L jednak zdecydowanie), tutaj link do podejrzenia szczegółów: https://shop.cbssports.com/milwaukee-bucks/mens-starter-hunter-green/cream-milwaukee-bucks-bank-shot-oxford-full-zip-jacket/t-70580783+p-251875041898+z-8-4021592939?_ref=p-SRP:m-GRID:i-r23c1:po-70 

cena jakaś mocno okazyjna, bo jednak niesłusznie się wzbogaciłam ;)

Screenshot 2020-09-08 at 13.46.00.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Jest okazja kupić, nie ukrywam, że od jakiegoś czasu za mną chodzi. Ktoś pomoże stwierdzić czy oryginał?

K2.jpg

K1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś licytuje, czy takie T-shirty to tu nie interesto?

Cel fajny...

Pozdrawiam

Edit: Jak ktoś nie skusił się na oglądnięcie filmiku, to dodam, że ta koszulka jest z autografem.

Pozdrawiam'

Edytowane przez Benon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Benon napisał:

Ktoś licytuje, czy takie T-shirty to tu nie interesto?

Cel fajny...

Pozdrawiam

Edit: Jak ktoś nie skusił się na oglądnięcie filmiku, to dodam, że ta koszulka jest z autografem.

Pozdrawiam'

Poszła za 6223 pln...

Pytanie do zorientowanych: tanio? drogo? w sam raz?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi