Skocz do zawartości
ghost41

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ją w domu znajomy sprzątał piwnice i miał coś takiego za Czteropaczek mi puścił

Edytowane przez matiwrona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobry deal zrobiłeś... Gdybyś chciał sprzedać do daj znać choć, mam 3 z tej serii to dobrze mi się skomponuje, choć johnson do moich faworytów nie należy. Dream team nigdy nie grał w tych koszulkach nike tylko championa a to dość ważne dla zbieraczy żeby była ta zgodność, ale nike postanowił wypuścić ich wersję dlatego szału pod względem wartości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wyżej pytał o koszulki LBJ autentyki z NIke. Ja kupiłem ze sklepukoszykarza za 350 jakoś. Rozmiar 52 czyli odpowiednik 3XL. Ale to zupełnie inna rozmiarówka niż adidasa- ale wiadomo że sam design koszulek jest inny. Jest podobnie rozmiarowo na szerokość za to na długość jest krócej. Jest dużo krótsza od moich wszystkich autentyków z Adidasa (rev 30) i XL i 2XL ....

Ogólnie całkiem spoko - jak za tę kasę...  wiadomo że jest ryzyko porwania ( hehe) ale materiał jest delikatny= lekki. Ogólnie jestem dość zadowolony. Do kompletu mam spodenki autentyki rozmiar 38 i tutaj na moją grubą dupę jest przyciasnawo :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś dobre sposoby na czyszczenie plam z koszulek? Mam koszulkę do NFL kupioną tanio i ma żółtawe 2 plamki zaschnięte na dole, nie mam pojęcia od czego, czasem na Jerseyach NBA też takie widuję.
Ma ktoś z was jakiś sprawdzony sposób na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup specjalne mydło do usuwania plam, jak to nie pomoze, to juz nic nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po około 150 praniach koszulka cała i jak nowa ale odkleja się jedna warstwa liter nazwiska. Czym to przykleić, żeby nie było problemów i dobrze się trzymało?

waCooXS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@abrakadabra

nie mam pojecia czym mozna to skleic

w niektorych pasmanteriach jest klej w proszku, moze to jest dobre rozwiazanie? rozwypujesz proszek, przejezdzasz zelazkiem i powinno byc ok...

@dimesik fake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

schrempf og

rose og

choc nie wiem czy numery ma meshowe czy twillowe... ale jersey og

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

schrempf og

rose og

choc nie wiem czy numery ma meshowe czy twillowe... ale jersey og

Numery Rosea twill, miałem tą koszulkę u siebie i odesłałem bo fatalnie naszyte wszystko Edytowane przez ghost41

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, przyznać się: który podpieprzył koszulkę z tej aukcji? https://allegro.pl/nike-michael-jordan-chicago-bulls-koszulka-40-m-i7492552624.html

Byłem dogadany z kobietą na kup teraz, wystawiła aukcję nie dając mi znać i oczywiście ktoś wcisnął wcześniej. A teraz mam problem żeby się z nią dogadać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewinny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też niewinny. Na moje ciężko żebyś winił kogoś, kto po prostu zobaczył aukcję i kupił - nie "podpieprzył". Trochę pretensje nieuzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też niewinny. Na moje ciężko żebyś winił kogoś, kto po prostu zobaczył aukcję i kupił - nie "podpieprzył". Trochę pretensje nieuzasadnione.

Nie winię. Po prostu jestem trochę wkurzony ze względu na zaistniałą sytuację, bo poświęciłem trochę czasu żeby zdobyć ten jersey, a skorzystał ktoś inny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi