Skocz do zawartości
ghost41

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

mati ciezko powiedziec, nie ma oryginalnych fotek, metek etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mati, mam od niego dwa gadżety Nets i towar wygląda na oryginalny, jakość OK. Miał plakietki z hologramem NBA. Kupowałem bezpośrednio na jego stronce, nie na Allegro - http://nbalifestyle.pl/ .

Edytowane przez andy13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra promocja jest dziś w nba store europejskim. Na cały asortyment (w tym cały nike) jest rabat 25% off. Jutro ma być już  20%, a z kolejnymi dniami, codziennie o 5% mniej. Do tego wysyłka do Polski jest za darmo. Spory wybór mają jerseyów, dużo więcej niż na nike.com, nie mówiąc o polskich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie wyprzedają te jerseye, które się drą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są i adidasa i M&N ;) . Jeśli chodzi o nike to dziwne, że na ich stronie nie ma jerseyów bostonu, dopiero na nba store są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.mitchellandness.co.uk/blackfriday  jest chyba niezła okazja na zakupy /

Pytanie Miał ktoś do czynienia z nowymi koszulkami nike (authentic / swingman) Jeśli macie to moze wrzućcie jakieś foty Chciałbym zobaczyć jak sa wykonane z czego są numery nazwiska itd Czy to raczej sztywny materiał itd No chyba ze macie linka do jakiejs srtronki na której ktoś juz to zrobił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://www.mitchellandness.co.uk/blackfriday jest chyba niezła okazja na zakupy /

Pytanie Miał ktoś do czynienia z nowymi koszulkami nike (authentic / swingman) Jeśli macie to moze wrzućcie jakieś foty Chciałbym zobaczyć jak sa wykonane z czego są numery nazwiska itd Czy to raczej sztywny materiał itd No chyba ze macie linka do jakiejs srtronki na której ktoś juz to zrobił

Nie siedzę w temacie koszulek ,dlategp chciałem dopytac 470 pln to faktycznie dobra cena. W usa po ile takie autentyki chodza?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie siedzę w temacie koszulek ,dlategp chciałem dopytac 470 pln to faktycznie dobra cena. W usa po ile takie autentyki chodza?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

USA 260-300$ w polskim ok 800 zł, czasem promocje -20%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka długość i szerokość ? Gdzie zamawiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi