Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

leze w grecji od 10 dni i mam sporo wolnego czasu, ktory przeznaczylem na pisanie o koszulkach

chcialem odgruzowac swoj blog o koszulkach ale to nie ma sensu. zalezalo mi na miejscu, w ktorym za kilka lat bedzie mozna spokojnie przekierowac kogos do textu, zeby nie pisac tego samego po raz enty tutaj

tu czesc 1, milej lektury

http://probasket.pl/historia-koszulek-nba-cz-1-jak-nanoszone-sa-grafiki/

 

dojda jeszcze 2 czesci, producenci jerseyow, kto kiedy i komu

oraz 3 czesc poswiecona podrobkom.

 

pozdrawiam!

btw. sporo fake;ow w grecji widzialem ale z 2 strony milo widziec tyle antkow, i innych graczy greckich czy nba wiszacych na straganach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł świetny, dobrze się czyta i można się dużo dowiedzieć (sam o kilku rzeczach nie miałem pojęcia), ale muszę jedną rzecz skorygować, New York Knicks w latach 1978-1983 mieli napisane Knicks na domowej koszulce. To był ten okres gdzie zamiast koloru pomarańczowego mieli bordowy a numery były nad wordmarkiem. Przy nazwiskach warto też wspomnieć o nameplate'ach, kilka ekip (np Bucks, Nuggets) wykorzystywało je w latach 70'tych i 80'tych a które w hokeju czy footballu są wykorzystywane do dziś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo kiedy w sklepie nike będzie jakiś szerszy wachlarz ofert? Poluje na Irvinga, Haywarda z Celtics. Conleya i CP3 z Rockets.

 

Ewentualnie jakieś inne w miarę ok źródło? Ostatnio kupiłem sobie CP3 X z allegro i to ostatnie buty jakie kupiłem przez ten portal, pewnie z koszulkami jest podobnie

 

 

Edit:

 

Jeśli chodzi o CP3 z Hornets to chyba tylko ebay? Miałem z 8 lat temu authentica i głupi go sprzedałem. Chciałbym teraz upolować go znowu.

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzieki!

na urlopie w grecji mialem za duzo czasu,

zaraz ukaze sie 2 tekst, glownie o hostorii od lat 70tych do dzisiaj, imo jeszcze ciekawszy text

 

btw. bylem dzis w wawie na evencie nike'a posiweconym nowym jerseyom nba. mialem nawet pare minut na pogadanke o starych jerseyach i mala prezentacje ale nie o tym chcialem. generalnie nowe jerseye sa bardzo spoko. swingmany, jak to swingmany, na ich temat sie nie wypowiem ale autentyki zrobily na mnie dobre wrazenie. wygladaja nprawde spoko i imo sa lepsze od adidasa.

 

sceptycznie bylem nastawiony tez do tych emblematow wszystkich na bluzach rozgrzewkowych i spodniach. kiedys emblematy klubowe byly wyszywane/haftowane, teraz sa naszyte ale wszystko jest takie umowe, trojwymiarowe. generalnie bardzo spoko. pozostaje czekac na wiecej towaru:)

 

btw. milo bylo wpasc przy okazji na damianoitaliano! mam nadzieje, ze bedzie jeszcze okazja zeby pogadac, nie tylko o jerseyach! i propsy za wybor jerseya na evant! 10/10!

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako fanowi bulls nie wypada nie mieć koszulki Jordana. Chciałbym kupić dobrą koszulkę MJ tylko za bardzo się nie znam na tych jerseyach itp. Czytałem dość sporo, ale strasznie dużo szczegółów wchodzi w grę. Co powiecie o tej koszulce? Czy warto?

 

http://www.ebay.pl/itm/NBA-Michael-Jordan-23-Chicago-Bulls-RETRO-Red-swingman-jersey-size-S-M-L-XL-/282612216249?var=&hash=item41cd0031b9:m:mTg-4Q55eztjdtRCXvr51AA

 

Byłbym wdzięczny za ewentualnie link z koszulką MJ'a. Budżet 250 zł, bo wypłata 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.