Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

payton podroba. zly kroj, serek zle zszywany. w ogole nie byl tak zszywanyw swingmanach lakers chyba, ze to jest jakis rozmiar dzieciecy, ale raczej fake.

 

martin raczej ok. dziwia mnie rozpierdaki po bokach, bo w wiekszosci swingmanow nigdy nie bylo ale moze czegos nie wiem.

 

swoja droga wlasnie odkrylem dlaczego mogly mi zejsc napisy ze swingmana kobego...

mam pytanie do posiadajacych swingmany.

a. czy wyblakly wam napisy od prania? w jakiej temp pierzecie te jerseye?

b. czy korzystacie z pralko-suszarek, badz samych suszarek? nie takich stojacych, tylko suszarek w sensie urzadzen do pralek podobnych z zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga wlasnie odkrylem dlaczego mogly mi zejsc napisy ze swingmana kobego...

mam pytanie do posiadajacych swingmany.

a. czy wyblakly wam napisy od prania? w jakiej temp pierzecie te jerseye?

b. czy korzystacie z pralko-suszarek, badz samych suszarek? nie takich stojacych, tylko suszarek w sensie urzadzen do pralek podobnych z zew.

tzw wirówek, tzn podobnych do pralek, bo oba urządzenia mają bęben ;)

btw prać koszulki NBA w pralkach :shock:

i wirować? :x

takim ludziom powinni zabrać koszulki :evil:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie swingmanow ma sens tylko jesli pierzemy je (wlasno)recznie. Dzieki temu mamy gwarancje, ze temp. nie bedzie za wysoka (grozi poparzeniem), ani ze koszulka nie zostanie sponiewierana. Osobiscie tez niezbyt mocno wykrecam je po praniu, a potem daje na zwykla "wiszaca" suszarke (swingmany same z siebie szybko schna, wiec nie ma problemu).

 

 

EDIT: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... NA:PL:1123 hmm...kroj troche jak replika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mj'a to fake, bo nie powinien miec wszytej malej metki nba z boku. to maja tylko swingmany adidasa i retro reeboka. w ogole chinczycy ostatnio dorwali sie do krojow nike'a i ostro wypuszczaja swingmany nike'a ktore w ogole nie wyszly. mozna kupic od retro penny'ego, po retro barkleya z suns i mase innych jakie tylko dusza zapragnie.

 

jersey lbj'a tez fake. zly kroj, metki jak od autentyka championa a champion w ogole chyba nie robil cavsom rzeczy odkad maja taki wzor strojow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. fake w koszulkach to dla mnie nowosc, chociaz troche ogarniam ten temat jesli chodzi o buty:) dlatego wiem, ze w 99.9% przypadkow fake = 10x mniejsza wytrzymalosc itp. nie zamierzam tej koszulki wieszac w gablocie czy ubierac od swieta, tylko w niej grac - sadzisz, ze moze stracic kolor b.szybko czy cos?

edit: http://cgi.ebay.com/DENNIS-RODMAN-91-BU ... 4ced351546

czy ta tez fejk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez fake. ten sam seller zreszta...

coprawda kroj nie jest taki zly, wrecz bardzo dobry jak na fake ale na tej fotce gdzie zblizona jest 9 widac, ze krzywo jest nalozona farba a to = fake.

taki oryginalny jersey swingman rodmana widzialem u goscia za 74$. ma tez ze spurs, lakers i pisons.

w ogole apropos rodmana, o rozwazam bardzo mocna zakup swingmana(!) z lakers fioletowego. i bedzie to moj drugi i ostani jersey. zobaczymy jak bedzie sie trzymal, gdy bede go pral tylko... recznie. nie tyle ja co moja kobieta ale zobowiazala sie:)

 

co do wytrzymalosci ych jerseyow to nie jestem w stanie ocenic. pewni sa gosze pod tym wzgledem.

 

co do butow to owczem mialem porownanie pomiedzy aj xiii i tu nawet nie chodzi o to, ze fake sie rozpada. fake sa twarde i w ogole prymiywnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn spodziewalem sie, ze tak bedzie, ale w tej jordana jedynym mankamentem ktory wymieniles byla metka charakterystyczna dla adidasow, wiec chcialem sprawdzic, czy w koszulkach tej firmy tez cos zrobili zle.

swoja droga, troche mnie to dziwi - zadanie sobie trudu odpowiedniego kroju, odpowiednich metek na przodzie koszulki itp tylko po to, zeby oznaczyc fejka malutka wszywka "NBA", ew. zle polozyc kolor na numerze. wyglada to troche tak, jakby po prostu nie chcialo im sie podrobic koszulki w 100% idealnie, w koncu nie jest to produkt tak skomplikowany jak buty i mysle, ze byloby to zupelnie mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czym jest wartiosc kolekcjonerska a czym wartosc... praktyczna(uzytkowa?)

gdy sie blizej przyjzycie emu jerseyowi mj'a, to napisy sa niechlujnie zrobione. naszyte jest wszystko ok ale juz czarna czesc napisu jest krzywo namalowana. w jednym miejscu biel ma 1cm a w innym 4mm

metki tez nie do konca sie zgadzaja. z reguly nie sa jakosciowo tak dobre jak te oryginalne. na 1 rzut oka tego nie widac ale na zblizeniu ale te nieoryginalne sa duzo gorsze jakosciowo, widac to szczegolnie po logo klubow nba.

 

co do wartosci uzytkowej.

ciut gorszy jest material, i mysle ze i same farby tez sa gorsze jakosciowo, choc moze sie myle. generalnie faktycznie jezeli mozna wydac 20 a nie 70$ to moze i nie warto. ale ja w ogole wychodze z zalozenia, ze nie warto kupowac swingmanow, bo sam z reguly kupuje uzywane autenyki po 30-50$

 

co jest powodem tego, ze podrabiajacy nie sa w stanie zrobic idealnej podrobki? jak znam zycie to chodzi o kase. nie uzywaja jakosciowo takich samych maerialow. no i pewnie nie dysponuja takimi samymi maszynami. ale to moge sobie gdybac...

 

wiem tylko, ze na chinskie podrobki szkoda kasy.

 

dla porownania podaje wam 3 linki.

1.jest og.

http://cgi.ebay.com/Authentic-DENNIS-RO ... 3a56ee33bf

metki, kroj, farba na numerach dobrze nalozona.

2. 2 linki z fake'ami

http://cgi.ebay.com/NBA-Los-Angeles-Lak ... 27ae8acc29

http://cgi.ebay.com/L-A-LAKERS-DENNIS-R ... 3358c9510e

pierwsza podrobka ma do dupy kroj koszulki. druga ma duzo lepszy ale to tez nie to co powinno byc. do tego np. litera "D" w nazwisku sie rozni, podobnie jak #3, na og numer sie nie zazebia, na fake'u sie zazebia, wielkosciowo rozni sie tez metka z +lenght.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście widziałem może z dwa razy w ogóle koszulkę Gortata, i to chyba na allegro. Nie ma w NBA Store, nawet Azjaci nie podrabiają :P rozwiązaniem jest zamówienie customa w NBA Store z nazwiskiem i numerem Gortata, choc tak naprawdę, nie będzie to jersey Gortata :P a HWC to już w ogóle :P ja widziałem z tych koszulek tylko zawodników którzy grali wcześniej, jak Shaq, Penny, T-Mac...z późniejszych/ówczesnych to raczej Howard tylko, choć myślę, że pojawi się jeszcze chociażby Carter. A, ja mam taką koszulkę HWC adidasa Carlosa Arroyo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nimh nie ma opcji.

te koszulki magikow sa sprzedawane na oficjalnych aukcjach klubu albo zawodnicy sami je zabieraja na pamiatke.

na ebayu w ogole nie znalazlem jeszcze nigdy meczowki gortata. jest lampego czy trybanskiego ale nie ma jego jerseya.

z tych sklepowuch tez ciezko. jedynie tak jak ktos napisal, zrobic sobie jersey ale to jest mozliwe tylko na miejscu a i nie wiem czy robia akurat te jerseye z kazdym nazwiskiem.

 

widzialem meczowke battie'go taka zarna w paski na ebayu za 200-300$

i to byl jedyny jersey magic w paski z ostatnich lat z harwood nights,

 

co do jerseyow wschod-zachod

w sumei coraz bardziej mi sie podobaja. na zywo, na zawodnikach wygladaja duzo lepiej. fajny nietypowy "serek", wzor tez niestandardowy jedynei te 3 paski... ale generalnie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem kupic sa czyjas koszulke z tegorocznego ASG, ale srednio mi sie podoba, zobacze w czasie meczu jak to lezy, to wtedy moze sie zdecyduje, btw bb2 wiesz czy bedzie mozliwosc dorwac Carmelo wlasnie ta koszulke z ASG ? tzn wiem, ze nie wiesz ale czy w zeszlych latach byl gdzies moze na ebayu, allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.