Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przepraszam za trywialne pytanie, ale nie orientuje sie zbytnio w temacie więc tylko jeszcze jedno... fejk czyli nie produkowane w ogóle przez adidasa czy chodzi o coś innego ?

 

Dokładnie tak. To są podróbki produkowane przez chińskich Januszy za miskę ryżu i wyglądem mają nie wiele wspólnego z oryginałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebna pomoc.

Szukam koszulki Lakers nr 33 Abdul-Jabbar. Interesuje mnie autentyk/meczówka najlepiej w kolorze żółtym. Wiadomo trudna sprawa i koszty duże, ale jest to prezent dla wieloletniego fana. Przejrzałem nba store, sklep adidasa, trochę aukcji na ebay -  większość swingman'y.

Niestety nie orientuję się w tym za dobrze. Czy moglibyście polecić jakieś aukcje? Ewentualnie podpowiedzieć, jak i gdzie tego szukać?

Edytowane przez emil87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebna pomoc.

Szukam koszulki Lakers nr 33 Abdul-Jabbar. Interesuje mnie autentyk/meczówka najlepiej w kolorze żółtym. Wiadomo trudna sprawa i koszty duże, ale jest to prezent dla wieloletniego fana. Przejrzałem nba store, sklep adidasa, trochę aukcji na ebay -  większość swingman'y.

Niestety nie orientuję się w tym za dobrze. Czy moglibyście polecić jakieś aukcje? Ewentualnie podpowiedzieć, jak i gdzie tego szukać?

Pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w meczowkach tak ale nie w autentykach

 

emil, w gre jedynie wchodzi autentyk mitchell and nessa

tu masz, choc b. duzy rozmiar http://www.ebay.com/itm/MITCHELL-NESS-33-Abdul-Jabbar-Lakers-Jersey-1979-80-Hardwood-Classics-Size-54-/252433697468?hash=item3ac6388abc:g:8FEAAOSw1DtXGk93

obecnie innego oryginalneo nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.adidas.pl/replika-koszulki-swingmana-trail-blazers/A46234.html czy to jest tradycyjny swingman z wyszywanymi numerami i literami ?

 

wystarczy przeczytać opis:

  • Kontrastowe wycięcia na ramiona i dekolt w serek
  • Taśma z nadrukiem na karku
  • Nadrukowany z przodu numer zawodnika i nazwa zespołu; nadrukowane na plecach nazwisko i numer Damiana Lillarda
  • Naszywka NBA na karku; oficjalnie licencjonowana przez NBA
  • Oficjalnie licencjonowana przez NBA
  • 100% poliester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"replika koszulki swingmana trail blazers" ?! slodki jezu, ludzie 3majcie mnie.

 

sam nie wiem czy to replika czy swingman.

 

po fotkach widze, ze to nowy swingman i wszystko jest wyklejane

 

przypominam, ze bodajze od tamtego sezonu, wszystkie swingmany sa wyklejane a nie jak kiedys wyszywano/farbowane

i maja przedluzenie +0, wczesniej mialy +2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.