Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz nic na siłe dobrze wiem ze takie ukryte aukcje to lipa. Szkoda tylko że są ludzie bez pomyślunkuteraz koszula wisi za 322zl zmieniony opis i dodane zdjęcia.

Nie daj się steroryzowac, nie pójdzie ta koszulka więcej niż za 100 zł. Obserwuj aukcje i koleś wymieknie na bank. Takim dogadywaniem się ze sprzedającym tylko sami robimy sobie pod górę, nie ma możliwości sprawdzić czy ktoś rzeczywiście oferuje cena o jakiej mówi nam sprzedający. Kiedyś okazało się ze licytowalem się z kolesiem który widząc zainteresowanie ciągle podbija mi cenę, w końcu powiedziałem pas i okazało się ze nie było chętnego i chciał sprzedać 100 zł taniej od ostatniej ceny. Wbijajac oferty w otwartej licytacji na allegro jest przynajmniej widać kto ile daje a cena pewnie nie osiągnie takiego poziomu jak w ukrytej licytacji.

Później o tym pomyslałem żeby Ci priva posłać ale cóż może tak miało być.Rozumiem że każdy chce zarobić ale bez przesady, bo raz że laik tyle kasy nie wyłoży a ktoś kto się zna to tylko się uśmiechnie pod nosem na taką cenę

niestety tak czasami bywa, ze inni z forum podbijaja cene, nie zdziwilbym sie gdyby ta bylo i tym razem

dlatego jesli macie fajny jersey, wyslijcie legitchecka na priva info a najlepiej na twittera/insta czy emaila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, że "inni z forum podbijają cenę"? W sensie też chcą kupić czy co?

 

Na Allegro naprawdę trzeba uważać, ostatnio widziałem sklepik z podrabianymi czapkami Mitchell & Ness, m.in. z logosami drużyn NBA.

Ekipa z forum przegląda regularnie np allegro bo szuka koszulek. Kiedy pojawia się coś interesującego zamiast licytować to piszą do sprzedawcy o kupno poza allegro. Teraz np 3 osoby wysyłają oferty np 120 zł, 170 i 300 zł. Koszulka idzie za 300 zł a gdyby kwoty byłyby wbite na aukcji to została by sprzedana za trochę ponad 170 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiat jest maly.dam sobie reke uciac, ze osoba, ktora napisala do sprzedawcy jest z tego forum.

i pewnie zlozyla wyzsza oferte.

sprzedawca zwietrzyl szanse i ponownie wystawil liczac, ze byc moze jersey jest wart jeszcze wiecej.

 

nie wierze w to, by ktos mu napisal "stary, za tanio wystawiles"

bo kto pisze cos takiego, nie majac w tym interesu?

 

inna sprawa, ze wartosc tej koszulki nie jest wysoka i sprzedawca sie przeliczy. ucierpi na tym najbardziej kupujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, próbowałem znaleźć odpowiedź na moje pytanie ale niestety nie udało się . Czytająć jednak pare wpisów w tym temacie widzę, że jest paru fachowców, którzy mogą udzielić mi pomocy. Chciałbym kupić koszulke MJ-a z autografem. W NBA store jest pare modeli kolekcjonerskich ale nie wiem jak ocenić ich wartość kolekcjonerską. http://store.nba.com/Michael_Jordan_Gear/Autographed_Chicago_Bulls_Michael_Jordan_Upper_Deck_White_Jersey_With_ROY_Patch_And_HOF_2009_Inscription_-_Limited_Edition_Of_123_-_Upper_Deck z opisu wynika ze jest 123 egzemplarze ale interesuje mnie na ile ta cena jest miarodajna co do jej wartości oraz czy owa wartość będzie rosła z czasem. Czy nie jest to poprosu koszulka z wygórowaną ceną, która nic nie zyska na wartości.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta koszulka z linka ma bardzo zawyzona cene.

takie kwoty moze osiagaja jerseye, w ktorych gral mj a nie jakis autentyk mitchell and nessa...

 

 

jesli chcesz zarobic na jakiejs koszulce, szukaj na serwisach aukcyjnych czegos jordana. ale zeby to bylo meczowe.

za kilkanascie lat powinno ci zarobic drugie tyle.

 

dla porownania pro cuty jodana 10 lat temu kosztowaly 300/400$

dzis ciezko kupic ponizej 1000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady. w takim razie zaczne od dzisiaj przegladac ebay.

 

ps. chwilke sie rozejrzalem i widze ze ciezko bedzie znalezc cos w cenie 1-4k$ :) koszulke currego znalazlem za 19k$. 

 

polecacie jakies zagraniczne serwisy aukcyjne ? narazie znalazlem taki http://www.sportsmemorabilia.com/ no i ofc ebay

Edytowane przez jurata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.