Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra, skrypt działa - czyta listę graczy i po kolei sprawdza na jakich pozycjach grali w danych meczach na podstawie htmlów ze strony. Wiec na FTP nawet nie wchodziłem ; ) 

Dodam jakieś menu użytkownika i udostępnie program w następnym sezonie. Na razie sam przeleciałem i wrzucam .ods z wynikami. Największa zmiana to taka, że Shaq grał większość meczów na PF - to może troche namieszac w nagrodach :D

 

PlayersPositions.ods

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, eMeS napisał:

Dobra, skrypt działa - czyta listę graczy i po kolei sprawdza na jakich pozycjach grali w danych meczach na podstawie htmlów ze strony. Wiec na FTP nawet nie wchodziłem ; ) 

Dodam jakieś menu użytkownika i udostępnie program w następnym sezonie. Na razie sam przeleciałem i wrzucam .ods z wynikami. Największa zmiana to taka, że Shaq grał większość meczów na PF - to może troche namieszac w nagrodach :D

 

PlayersPositions.ods 33 kB · 2 pobrania

Sam jestem ciekaw czy Shaq przeskoczy Bynuma w głosowaniu na all NBA, Bynum wydawał się zdecydowanym faworytem do tej nagrody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

Czemu w Kings Leon Powe jest na C, skoro mial być PF? I był z tego co pamiętam. Teraz na stronie znow jest centrem....proszę zmienić na PF przed pierwszym meczem PO....

 

W dniu 2.04.2021 o 21:07, julekstep napisał:

Od teraz pozycje zawodników będą AUTOMATYCZNIE (aha) aktualizowane dwa razy do roku (po dniu 59 i 119), nie będzie można zmieniać pozycji 'na życzenie'.

Jedyny wyjątek to okres od początku FA do campów (będzie specjalny temat pod to założony).

 

Dziś pierwsza zmiana na dużą skalę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ice23 napisał:

Z tą zmiana to można by juz poczekać chyba na początek nowego sezonu....

to jest tylko kosmetyka bez realnego impaktu na gre - wiec tutaj nie ma problemu (w przeciwienstwie do np zmiany odnosnie transferow, ktora miala delay)

2 minuty temu, Ice23 napisał:

Poza tym była jakaś ogólna dyskusja o tym bo coś mi chyba umknelo.....czy tak sobie sam z siebie postanowiłeś zmienić?

byla

nawet juz przed asg czesci graczy (tym ktorzy byli zagrozeni wystepem w asg albo rookie game) byla zmieniana pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.