Skocz do zawartości
Xamel

Lista życzeń do komiszów

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety geniuz nie zdązyłeś przed campami. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moglibyście robić aktualizację na stronie i wrzucić aktualne składy? Przydałaby się też aktualna lista FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto jest nowy i nie ma dostępu do konta na stronie? Napiszcie na priv z informacją jaką drużynę kto prowadzi, to przypiszę konta do danych drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym o usunięcie w LAC następujących zawodników : Danny Ainge, Eddie Johnson i Jeff Ruland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę usuwał imiennie zawodników z waszych składów. Za dużo czasu to zajmuje. Mogę przebudować bazę danych, ale skutkiem uboczny będzie utrata aktualnych ustawień waszych taktyk. Dlatego też postaram się za to zabrać po simce (mam nadzieję, że już po pierwszej w piątek). Wtedy składy które podaliście wrzucone będą do gry, a jak będziecie chcieli coś zmieniać, to ustawicie taktykę na nową. Takie rozwiązanie wydaje mi się najlepsze. No chyba, że chcecie to na już, to mogę to robić w czwartek, ale wasze taktyki zostaną utracone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Pacers, prosze o zmiane pozycji:

Kerry Kittles SG ->> PG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęło 48h od kiedy Hedo i Del Negro zostali zwolnieni, czy w związku z tym mogę traktować ich jako swoich graczy ? (Proszę o potwierdzenie bo kolejna wymiana jest uzależniona od tych transferów )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęło 48h od kiedy Hedo i Del Negro zostali zwolnieni, czy w związku z tym mogę traktować ich jako swoich graczy ? (Proszę o potwierdzenie bo kolejna wymiana jest uzależniona od tych transferów )

do mnie nikt nic nie pisał na ich temat - ale to niech SlaKB jeszcze potwierdzi, bo on guru od waiverów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do mnie nikt nic nie pisał na ich temat - ale to niech SlaKB jeszcze potwierdzi, bo on guru od waiverów :)

Jest w wymianach przecież :P sam tez o to pytałem w sign^cut -i Slaka na PW :) no ale spoko dajcie znać po prostu, bo Blazers robią ostatni atak na mistrza :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w wymianach przecież :tongue: sam tez o to pytałem w sign^cut -i Slaka na PW :smile: no ale spoko dajcie znać po prostu, bo Blazers robią ostatni atak na mistrza :tongue:

Chodzi mi o to, że od czasu ich zcutowania nikt mi nic nie wysyłał w ich temacie (czyli nikt poza Tobą nie wyraził zainteresowania). Niech SlaKB potwierdzi bo ktoś mógł tylko do niego coś posłać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o to, że od czasu ich zcutowania nikt mi nic nie wysyłał w ich temacie (czyli nikt poza Tobą nie wyraził zainteresowania). Niech SlaKB potwierdzi bo ktoś mógł tylko do niego coś posłać.

Znaczy, jak pytałem Slaka czy w dobrym miejscu zgłosiłem zainteresowanie to napisał ze w dobrym :P nie wiedziałem ze można tez to zgłaszać anonimowo :) mniejsza o to, wielki Hedo mam nadzieje ze potwierdzi swoj talent w barwach Blazers :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Del Negro i Turkoglu zostaja nowymi graczami Trailblazers.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poproszę o dodanie do Blazersow Hedo Manu i Vinnyego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o zmianę pozycji u Sama Perkinsa z SF na PF.

Proszę również o aktualizację składów po uwzględnieniu wymiany Bucks - Celtics. Jeśli nie będzie to miało miejsca przed simką, to w taktyce w miejscu BRAK powinien być obecny Chris Andersen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Kings proszę o zmianę pozycji:

Antoine Carr C --> PF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W taktyce do ustawienia, na stronie Kings, nie ma podpisanych z FA zawodnikow (Robertson, Jones)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Ice23 napisał:

W taktyce do ustawienia, na stronie Kings, nie ma podpisanych z FA zawodnikow (Robertson, Jones)

Wrzucone przed chwilą, może coś się musi odświeżyć.

@Krzemo - wiesz coś więcej, trzeba coś kliknąć? :)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie ma caly czas, ale bede co jakis czas sprawdzal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...