Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę usuwał imiennie zawodników z waszych składów. Za dużo czasu to zajmuje. Mogę przebudować bazę danych, ale skutkiem uboczny będzie utrata aktualnych ustawień waszych taktyk. Dlatego też postaram się za to zabrać po simce (mam nadzieję, że już po pierwszej w piątek). Wtedy składy które podaliście wrzucone będą do gry, a jak będziecie chcieli coś zmieniać, to ustawicie taktykę na nową. Takie rozwiązanie wydaje mi się najlepsze. No chyba, że chcecie to na już, to mogę to robić w czwartek, ale wasze taktyki zostaną utracone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło 48h od kiedy Hedo i Del Negro zostali zwolnieni, czy w związku z tym mogę traktować ich jako swoich graczy ? (Proszę o potwierdzenie bo kolejna wymiana jest uzależniona od tych transferów )

 

do mnie nikt nic nie pisał na ich temat - ale to niech SlaKB jeszcze potwierdzi, bo on guru od waiverów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w wymianach przecież :tongue: sam tez o to pytałem w sign^cut -i Slaka na PW :smile: no ale spoko dajcie znać po prostu, bo Blazers robią ostatni atak na mistrza :tongue:

 

Chodzi mi o to, że od czasu ich zcutowania nikt mi nic nie wysyłał w ich temacie (czyli nikt poza Tobą nie wyraził zainteresowania). Niech SlaKB potwierdzi bo ktoś mógł tylko do niego coś posłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że od czasu ich zcutowania nikt mi nic nie wysyłał w ich temacie (czyli nikt poza Tobą nie wyraził zainteresowania). Niech SlaKB potwierdzi bo ktoś mógł tylko do niego coś posłać.

Znaczy, jak pytałem Slaka czy w dobrym miejscu zgłosiłem zainteresowanie to napisał ze w dobrym :P nie wiedziałem ze można tez to zgłaszać anonimowo :) mniejsza o to, wielki Hedo mam nadzieje ze potwierdzi swoj talent w barwach Blazers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, Ice23 napisał:

W taktyce do ustawienia, na stronie Kings, nie ma podpisanych z FA zawodnikow (Robertson, Jones)

Wrzucone przed chwilą, może coś się musi odświeżyć.

@Krzemo - wiesz coś więcej, trzeba coś kliknąć? :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.