Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam w skladzie johnsona i calathesa z ostatniego trejdu, jesli simujacy komisz zrobi ten trejd moglby tego Johnsona wrzucic na dwa sloty pozostawione puste na stronce?

wyraznie wczoraj napisalem, ze kolejne wymiany wejda w zycie dopiero po day1. wiec przed godzina 16.30 robie simke. jesli beda jakies puste ustawienia w skladzie, to ekipa poleci na autopilocie. w chwili obecnej z tego co widzialem maja tak 76ers i Suns. natomiast Spurs maja ustawionego w skladzie S.Francisa, ktory zakonczyl kariere. tak wiec, prosze miec to na uwadze i naniesc poprawki.

 

chcialbym tylko przypomniec, iz juz w poprzednim sezonie tak to bylo stosowane. czyli wymiany ktore sie zakonczyly danego dnia, wchodzily w zycie nie przed simka, lecz po simce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład ustawiłem kilka dni temu. Co prawda widnieli emeryci w składzie (Lewis i Bell), ale ich pominąłem w ustawieniu.

 

I dziękuje za porządek w innym temacie.

 

EDIT:

Ustawiam O'Bryanta jako rezerwowego PF i po kliknięciu ustaw w tym samym miejscu pojawia się napis BRAK. Nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam pietras cos tam robil zeby ponaprawiac bledne wpisy zawodnikow

sa szanse ze do tego jest skrypt

jesli dacie mi pogrzebac w serwerze (nawet nie bezposrednio, tylko na zasadzie moich pytan waszych odpowiedzi) jest spora szansa ze jestem w stanie wykombinowac co zrobic zeby to naprawic.

prosze o kontakt

PS do DF: pyskowka z toba aczkolwiek dostarczajaca mi rozrywki jest mniej wazna i musi poczekac. sory. podpisano: [s:2yyx2fvo]hipopotam[/s:2yyx2fvo] hipokryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwaja prace nad porawieniem bledow w taktyce, ktore to wyswietlaja nieaktualnych zawodnikow. w chwili obecnej u wszystkich taktyka sie posypala. aczkolwiek mozecie ja na nowo ustawiac. jednak prosilbym najpierw o informacje od kogos kto wczesniej mial bledy, czy nadal je posiada. najlepiej tutaj w topicu (prosze nie wysylac mi PMow). jedna - pierwsza - osoba niech sie wypowie tutaj w topicu czy cos sie zmienilo, czy nadal wyswietlani sa emerytowani i/lub byli zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.