Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy odpowiedni topic, z każdego fa będzie podsumowanie, i wszyscy gracze z TO lub bez będą tam wymienieni.

Jasne, tak samo jak to funkcjonuje z pickami. Mazik w kazdym trejdzie pakuje picki, ktorych nie ma i to samo w polowie innych trejdow.

 

Trzymajmy sie tego co gra umozliwa i nie budujmy sobie drugiego swiata na forum, w excelu czy bog wie gdzie indziej. Za duzo babrania potem w sprawdzaniu wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop:

po 1: nie przesadzasz aby troche z tym narzekaniem? To nie bo to, tamto, siamto.

To taki wielki problem ten dodatkowy topic/post?

 

2: sprawa jest nieco inna niz przy pickach: nie musisz sprawdzac w trakcie sezony kto ma TO a kto nie.

Masz liste wykluczen z TO dla danego sezonu. Zaczyna sie lista w tym fa wiec pierwszy raz trzeba bedzie sprawdzac za 3 lata :-). Ludziki zglaszaja u kogo chcą wykorzystać TO i tylko sprawdzasz czy nie ma go na liście wykluczen (jeśli są do niego birdy). Jak ktoś sobie nie sprawdził ze bierze gościa bez TO to jego problem.

 

3: nie wiem czy gra pozwala na to ale możnaby ustalić ze ostatnie 3 cyfry ostatniego roku kontraktu birdowego bez TO to 001.O ile można tak zrobić.

 

4. Mi się Twoj pomysł podoba, choć jest mi nie na reke i promuje ludzi którzy siedzą na necie nonstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop:

po 1: nie przesadzasz aby troche z tym narzekaniem? To nie bo to, tamto, siamto.

To taki wielki problem ten dodatkowy topic/post?

 

2: sprawa jest nieco inna niz przy pickach: nie musisz sprawdzac w trakcie sezony kto ma TO a kto nie.

Masz liste wykluczen z TO dla danego sezonu. Zaczyna sie lista w tym fa wiec pierwszy raz trzeba bedzie sprawdzac za 3 lata :-). Ludziki zglaszaja u kogo chcą wykorzystać TO i tylko sprawdzasz czy nie ma go na liście wykluczen (jeśli są do niego birdy). Jak ktoś sobie nie sprawdził ze bierze gościa bez TO to jego problem.

 

3: nie wiem czy gra pozwala na to ale możnaby ustalić ze ostatnie 3 cyfry ostatniego roku kontraktu birdowego bez TO to 001.O ile można tak zrobić.

 

4. Mi się Twoj pomysł podoba, choć jest mi nie na reke i promuje ludzi którzy siedzą na necie nonstop.

Ad.1 Xam uwierz, to nie jest narzekanie. Ja jestem pierwszym reformatorem simki, o ile jest to wg mnie na jej korzysc. Tylko jak wspomnialem, nie lubie stwarzac drugiego swiata, a gra sama w sobie daje troche mozliwosci wplyniecia na rozwoj ligi. I tak, zmiany ktore wprowadzilismy w zeszlym roku komplikuja prace komiszy.

 

Ad.2 Ja nie neguje. Tylko to dodatkowy topik do sprawdzenia przed fa lub innym zjawiskiem. A uwierz im zadziej cos trzeba robic, tym predzej sie o tym zapomni...

 

Ad.3 To powinna byc ostatnia opcja. Zmieniac umowy, podpisane przez zawodnikow?

 

Ad.4 Pomysl jest fajny wg mnie. I dlaczego niby promuje ludzi siedziacych na necie? Pomysl zwieksza masakrycznie range FA. Mozemy wtedy przy tej zmianie sprobowac je jakos zmodyfikowac, wydluzyc itd. Najwazniejszy plus to to, ze wszyscy tam trafia, a na dzien dzisiejszy do ostatniego FA 85% dobrych FA podpisywalo przed etapami umowy. W tym roku widze pierwszy raz mamy sytuacje, ze FA sa w ekipach, ktore maja granice luxu i ludki trafia na FA. Ale tak nie bedzie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop:

1 i 2. Nie panikuj. Ja mogę założyć wątek, edytowac raz w roku pierwszy post i sprawdzać raz w roku czy ktoś ne chce wykorzystać TO tam gdzie go nie ma. Sory, raz w sezonie czyli dwa razy w roku. Zarobiony będę po łokcie ...

Jeśli pomysł się nie podoba to to napisz i już. A jeśli jest dobry a ma nie przejść bo komuś się nie będzie chciało zajrzeć 4 razy w roku do tematu, to sory ale to jakaś pomyłka. Grę obudowujemy dodatkami których w niej nie ma (i.e. Luxury) po to żeby gra była atrakcyjniejsza.

 

Ad 3:

a co boisz się związku zawodowego zawodników? Czy ze Cie pozwa do sadu? Mamy ligę właścicieli i możemy mieć zawodników w ... tyle. Nikt się o te 1000 $ chyba nie będzie bił.

 

Ad4.

Mi się pomysł podoba. Jest wbrew moim interesom ale jestem za. Mnie nie przekonuj.

 

Pzdr

PS: czy Twoje 0-4 z lal smakowalo jak moje z Toba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop:

1 i 2. Nie panikuj. Ja mogę założyć wątek, edytowac raz w roku pierwszy post i sprawdzać raz w roku czy ktoś ne chce wykorzystać TO tam gdzie go nie ma. Sory, raz w sezonie czyli dwa razy w roku. Zarobiony będę po łokcie ...

Jeśli pomysł się nie podoba to to napisz i już. A jeśli jest dobry a ma nie przejść bo komuś się nie będzie chciało zajrzeć 4 razy w roku do tematu, to sory ale to jakaś pomyłka. Grę obudowujemy dodatkami których w niej nie ma (i.e. Luxury) po to żeby gra była atrakcyjniejsza.

 

Ad 3:

a co boisz się związku zawodowego zawodników? Czy ze Cie pozwa do sadu? Mamy ligę właścicieli i możemy mieć zawodników w ... tyle. Nikt się o te 1000 $ chyba nie będzie bił.

 

Ad4.

Mi się pomysł podoba. Jest wbrew moim interesom ale jestem za. Mnie nie przekonuj.

 

Pzdr

PS: czy Twoje 0-4 z lal smakowalo jak moje z Toba?

Spadaj ;]

 

Ten final konfy byl fajnym dodatkiem do sredniego sezonu. Dostalem sromotne lanie, ale caly czas liczyl sie next season. 15 mln do wydania na FA, MLE do przedluzenia i nowe do dania. Na dzien dzisiejszy bylem slabszy. Zobaczymy co bedzie za rok.

 

A co do reszty, to proboje sie dogadac z reszta komiszy, ale kontakt z nimi dosyc ograniczony at the moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 mln do wydania na fa?

To dlatego tak cisniesz na pkt 4 :-)

zastanówcie się komisze jak ułatwić życie piotrkowisuper żeby nie musiał zaczynać od wyprzedaży celem zejścia z salary. To nie on doprowadził do takiego stanu finanse magic, moze warto poluzowac dla rookich zasady luxury? W takim przypadku tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 mln do wydania na fa?

To dlatego tak cisniesz na pkt 4 :-)

zastanówcie się komisze jak ułatwić życie piotrkowisuper żeby nie musiał zaczynać od wyprzedaży celem zejścia z salary. To nie on doprowadził do takiego stanu finanse magic, moze warto poluzowac dla rookich zasady luxury? W takim przypadku tylko.

Sytuacja, ze mialem kase na FA zdarza sie 2 raz w historii simki, pierwsza miala miejsce w momencie przejecie zespolu, wiec mi to duzo nie da ;)

 

A co do Magic, juz zaczelismy dyskusje w gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mój problem to dzieki xamel że go tutaj poruszyleś.Przyznam że na chwile obecną mam granice 77 mln czyli o 3 bańki za dużą a mam podpisanych dopiero 10 zawodników.Przed chwilą zrobiłem Trejd ze Spurs który pozwoli mi zaoszczędzić kolejne 2 miliony.Oddanie Bosha i Fernandeza boli ale skoro nie ma innej możliwości to musiałem.Nie chce wycofywać się z Trejdu ze spurs,który zrobilem przed chwilą bo to byłoby nie fair wobec Gm Spurs,ale jeśli "Rooksy" dostaną troche fory w pierwszym roku to bardzo by mnie to ucieszylo.Myśle że oddanie Bosha i Fernandeza to już coś i pozytywnie wpłynie na zdanie komiszów.Jeśli ktoś jest przeciw to rozumiem i będe walczył dalej.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. To, co zrobił GM Magic z zespołem to był perfidny sabotaż (Stro pomagał). Lottery team z wydatkami na poziomie 74 mln (końcowej granicy). Masakra po prostu.

 

Napisane: Pt mar 05, 2010 4:19 pm

Gwoli ścisłości. I nie mam zastrzeżeń co do ulgi, szkoda tylko, że tyle trwa radzenie się komisarzy, bo piotreksuper już dwie wymiany zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.