Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

Jestem w stanie wysłać gdzieś CWebba

W kosmos na przykład da kolega radę?

Godzinę temu, Koelner napisał:

Oddam JRicha i Marburyego - zostało mało dni

Bosze Koelner co się stało, jaka jest diagnoza, ile dokladnie dni ci zostało 😋

Ps Memo, ciagle jeszcze spoko grajek z birdami, jakby ktos wg koncepcji o ktorej pisalem wczesniej, i co @Koelner zatkło kakło😛😁

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston ma kilka spadających kontraktów po sezonie. lance Stephanson 2 293 208, OJ Mayo 2 650 946, Landy Fields 2 158 349. W zamian jestem w stanie przyjąć jakiś dwuletni kontrakt max 4,1mln-4,5mln na przyszły sezon 😉

 

Do tego przypominam że jestem w stanie rozważyć oferty za Chrisa Webbera i Eda Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia okazja w tym sezonie na pozyskanie z Sacramento Kings Kevina Duranta i Krisa Humphriesa. Za Duranta samego chce JEDNEGO podobnego wiekowo, kontraktowo i umiejętnościami zawodnika obwodowego (pozycje 1-3), podkoszowe, defensywne kloce mnie nie interesują. Tak samo nie chce kilku zawodników i stosu nic nie wartych pickow...Za lepszego trochę zawodnika niż Durant dorzucę Humphriesa. Samego Humphriesa raczej nie oddam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa na pozyskanie game changerów na PO, w dodatku na spadających kontraktach (Booz, Mo Williams, Kirk, Evans) lub na friendly dwuletnich (Hedo). Przy bardzo dobrej ofercie mogę się pożegnać z Nocem i Kwame, ale głównie za Kwame zwrot musi być podobnej jakości i fajnie by było gdyby to był gracz na obwód.

Nie biorę na siebie kontraktów na kolejne lata (tylko za Kwame mogę wziąć coś na dłuższym kontrakcie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczęły się PO dopiero, a ja już dwie oferty dostałem, więc w razie gdyby ktoś szybkie transfery planował:

W Cavs będą dostępni Brandon Jennings, Tobias Harris i 17 pick. Derona mógłbym też oddać, ale za jakiegoś topowego PG w obronie. Pick 10 przed loteria raczej zatrzymam, chyba ze jakies mega oferty by poszly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś był chętny, Joe Smith (najlepszy 6th man ostatniego sezonu, dalej niezły two-way impakt, spadający kontrakt 10 baniek) i Wally Szczerbiak (bardzo fajny scorer, jako 3 opcja ~20ppg na bdb skuteczności w mocnym teamie) być może dostępni. 

Co w zamian? Może jakieś nieco większe nazwisko, może trochę słabsi gracze, ale młodsi, z większym potencjałem. Głównie pozycje 3-5, ale na nic się nie zamykam. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.