Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

NJ Nets

 

Do wzięcia tegoroczne picki Nets - z obu rund. Z tego co widzę, to będą to picki #20. Chętnie wymienię na picki z lat przyszłych.

 

Poza tym mam nadmiar SF - w tej chwili czwórkę zawodników, którzy grali u mnie w s5 na tej pozycji. Noela raczej chcę zostawić, więc zostaje trójka tanich zawodników:

Trevor Ariza - 75 3P, 80 handling, 84 jumping + gratis WYPASIONA obrona: 82 perimeter, 82 drive, 83 stealing. Do tego ciągle perspektywiczny, potencjał 72. Kontrakt wyjątkowo fajny jak na s5, po 4 miliony przez kolejne 3 sezony.

Elias Harris. 72 3P, 67 inside, 61 jump, a będzie lepiej (potencjał 83). Rookie contract!

Luh Mbah a Moute - 80 jumpshot, 59 inside, stealing 87, drive Def 70. No i najważniejsze - mocny na deskach: 70 DReb (najwyższy w lidze wśród SF!), 63 Oreb, 75 jumping. Śmieszny kontrakt, w przyszłym roku 1,6 mln, za dwa lata 1,7 mln.

Cała trójka była u mnie w s5 i byłem z niej zadowolony. Z racji niskich kontraktów nie czuję presji na ich oddanie, ale mógłby mi się przydać zamiast nich jakiś G lub PF/C. Mile widziane również picki, także z draftów za 2-3 lata.

 

Z kolei tanio do wzięcia SG Elliot Williams i PF Larry Smith. Obaj mają wysoki potencjał (odpowiednio 86 i 92) plus kilka ciekawych cech (pierwszy 3pt, drugi super na desce), ale na razie nie mają szansy na grę u mnie.

 

Teoretycznie jeszcze do wzięcia Javaris Crittenton, który chce niecałe 4 mln, 4 lata, 10 %. Pewnie go sobie zostawię, ale gdybym dostał za niego ciekawego PF/C, to jestem otwarty na s&t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

przypominam, iz chetnie oddam picki tegorocznej 1 rundy ekipy Celtics i Grizzlies. za jakiekolwiek picki 1 rundy w przyszlych latach.

 

ponadto w ekipie Celtics na sprzedaz jest Bayless. najlepiej za jakiegos SF, PF lub C. tutaj pick tegorocznej 1 rundy moge dorzucic gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clippers wielka wyprzedaż, wszyscy są do ruszenia.

 

Na razie zareklamuję wysokich:

Joakim Noah - średnio 18/13.3 w tym sezonie, All-League Second Team, szósty w klasyfikacji zbiórek. Parametry piękne: DReb 100, OReb 92, Blocking 83, PostDef 84, DriveDef 86, Inside Shot 84... No i wisienka na torcie: Handling 75! Żaden inny wysoki zawodnik ligi nie ma wyżej niż 68.

Brandan Wright - średnio 21.6/12.2 w tym sezonie, dziesiąty w zbiórkach, zdecydowany lider wykonywanych FTpg. Parametry też piękne: DReb 93, OReb 97, Jumping 86, PostDef 73, DriveDef 77, Inside Shot 83...

 

Chcę oddać ze względów finansowych, poszukuję spadających kontraktów i picków z przyszłych sezonów.

 

Poza tym do oddania cała reszta: m.in. Alexey Shved i Avery Bradley. Mogę też oddać tegoroczny pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na zmiany w Bay Area.

Nie do ruszenia jest jedynie Durant.. choć kto wie?

Poszukuję głównie Pg. Choć Krzemo pokazał w tym sezonie że w tej lidze i bez Pg można wygrać mistrzostwo..

W pierwszej kolejności do oddania:

LaMarcus Aldridge oraz Earl Clark. Nie są to gwiazdy ale conajmniej solidni zawodnicy do s5. Alidridge grając przyzwoite minuty gwarantuje double double i dobra obronę.

W przypadku konkretnej propozycji (raczej 1 za 1) oddam Ajince, którego reklamować raczej nie trzeba. Jeden z najlepszych wysokich w lidze, genialny szczególnie w obronie. Solidne kilkanaście punktów w ataku, ale i gwarancja conajmniej 13 zbiórek i 3 bloków. W czasie 9 sezonów opuścił jedynie 15 meczy.

Kontakt: gg oraz pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bylby zainteesowany Boshem z Suns?

Sezon temu w Raps pokazal ze nie jest cancerem i pomaga w zdobywaniu mistrzostw

u mnie zaprezentowal sie calkiem ok, ale moze chce cos innego sprobowac

moze byc nawet jakos rozmieniony, ale nie za jakis 7 niezdolnych 2-go roczniakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bylby zainteesowany Boshem z Suns?

Sezon temu w Raps pokazal ze nie jest cancerem i pomaga w zdobywaniu mistrzostw

u mnie zaprezentowal sie calkiem ok, ale moze chce cos innego sprobowac

moze byc nawet jakos rozmieniony, ale nie za jakis 7 niezdolnych 2-go roczniakow

cholera, a 3cio roczniacy mogą byc?

 

PTG goes RETRO

czyli swietliste smugi pakują sie w retro

 

zarząd zespołu (wbrew zdrowemu rozsądkowi i mi) postanowił postawić na retro

ponieważ dysponuje już Isiahem Thomasem, Kevinem McHalem, Orlando Woorlidgem oraz Drexlerem i paroma pickami za rock, oddam zawodników nieretro (hmmm DeAndre ma dobre nazwisko) za zawodników/picki retro (Laimbeer paxon i Floyd mile widziani).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Magic do sprzedania:

 

Rondo-2 letni nowy kontrakt,ok 8,2mln w 1 roku i 9,5mln w 2 roku.Chyba najwyzszy PerD ze wszystkich Pg aż 96!W playofach ładnie sobie poradził.Jest zbędny bo mam Harrisa.

Tomić za podobnej klasy Pf-a,ewentualnie można go rozmienić na 2 solidnych graczy.

Carmelo za spadające jeśli ktoś chce przejąć jego Maxa na 5 lat już teraz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.