Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2021 o 00:22, Ice23 napisał:

Sacramento Kings cały czas czekają na ciekawe oferty za Kevina Duranta. Cały czas interesuje mnie top 5 ostatnich draftow na rookie kontraktach.

Szukam tez konkretu pod koszem. W zamian mogę dać fajny pakiecik np. Dalembert + Prigioni.

Za all starów do ruszenia także pozostali, włącznie z Richardem Hamiltonem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 12:39, eMeS napisał:

Cavs:

Muresan, D.Marshall, A.Walker dostepni

interesuja mnie za nich picki, mlodzi perspektywiczni gracze 

Bosha z first rounderem też oddam 

Donyell Marshall, Antoine Walker nadal dostepni za picki, mlodych i perspektywicznych graczy lub starych ale z dobrymi kontraktami

Bosha nadal sprzedam razem ze swoim tegorocznym pickiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 08:03, Pablo81 napisał:

Nadchodzące FA będzie rewelacyjne, najlepsze od lat. 

Jeżeli ktoś chce wymienić zawodnika na dłuższym kontrakcie na spadającego, świetnego (28. Overall) allroundera, Lamara Odoma to zapraszam.

Tak ja też zapraszam ... choć na teraz mi nie zależy, ale jak coś ofert wyslucham 😊

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 08:03, Pablo81 napisał:

Nadchodzące FA będzie rewelacyjne, najlepsze od lat. 

Jeżeli ktoś chce wymienić zawodnika na dłuższym kontrakcie na spadającego, świetnego (28. Overall) allroundera, Lamara Odoma to zapraszam.

Taaa taki A. Walker ver. 2.0, wszystkiego trochę, ale niczego konkretnego dobrego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu kontuzji rudowlosowego Adonisa Miami chciałoby zrobić wałek Januarego póki jeszcze można oszukać przeznaczenie. 
 

1) chętnie podmienię Bonnera z pickiem za zdrowego podkoszowego na czas kontuzji 

2) jeżeli podkoszowy byłby lepszy niż Red Rocket to oczywiście wymiana może być permanentna 

3. ewentualnie poza wymiana milion dwieście za milion dwieście można pokombinować z Day Penny Rodriguez 

tylko ostrożnie bo mój 6th Man Todd (4,5M) Day jest wysoko w excelu wiec tu by musiał iść mocny podkoszowy 

4. Fillerami może być perspektywiczna młodzież Teletovic Jerebko Williams Gee 22 Latkowie z potencjałem 

Jakość podkoszowego ustawia jakość pickow oraz wybór zwrotny młodych. 
 

Heat są 300.000 pod kreska wiec nie zaszalejemy kontraktowo bo nie chce ruszać S5. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings szukają wzmocnienia na pg. Które dobrze sprawdzi się jako opcja w ataku. Do oddania jakieś ciekawe duo z zawodnikow: Nick Van Exel/Pablo Prigioni, Andris Biedrins/Samuel Dalembert, Jamal Mashburn. Za kogoś ciekawego do ruszenia także future 1st rd pick. Zapraszam na priv jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.