Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do oddania wszystkich. Wiekszosc z moich gracze to spadajac e kontrakty, ale mozna wylowic cos niezlego (Milicic, Rondo, Teague), a nawet dobrego (Jason Richardson) wyciagnac za tanio, w zamian oczekuje spadajacy + jakiejs rekompensaty w postaci picku, tudziez mlodego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojrzalem do oddania DeAndre Jordana

niekoniecznie musi to byc schodzacy kontrakt (tzn to na pewno NIE bedzie tylko schodzacy kontrakt, chodzi o podstawę finansowa wymiany), ale muszę na wymianie oszczędzić 4mln (tylko dlatego go oddaje - żeby mi komisze znowu nie zrobili jesieni na FA).

ale ponieważ jestem otwarty na trojkaty i czworakaty wiec proszę o każda propozycje, bo może na Tobie nie oszczędza ale znajdzie sie trzeci do tanga i w sumie wyjdziemy wszyscy na swoje.

pm only (cows only)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę spakować Duncana i A.Johnson za apgrejd pod kosz. Biorąc pod uwagę skille Tima może być ciężko, ale może ktoś ma coś ciekawego. Kontrakt (wysokośc, długość) nie gra roli, choć oczywiście fajnie by było gdybym zmieścił się po takim trejdzie w salary.

 

ps. Giles to nie apgrejd w stosunku do Tima ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ps. Giles to nie apgrejd w stosunku do Tima ;)

Nigdy Ci Gilesa nie proponowalem,poza tym powodzenia jesli dostaniesz za Tima jakiegos solidnego wysokiego;).Po tym sezonie przecież wybiera się na zasłużoną emeryture.

Wiem że nie proponowałeś, napisałem to tylko po to byś mi go nie zaproponował :)

 

A co do jakiegoś trejdu, nie mam ciśnienia. W połowie sezonu znajdzie się kilka osób, które będą chciały wyczyścić salary, to może uderzę. Tim do outsajdu jest mega, więc się nie pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam na lepsza :-)

chodzi o to ze nie precyzuje co chce?

w zasadzie sam nie wiem co chce

najchętniej bym rozmawiał tak:

słuchaj chce Tomica, gotowbylbym oddać np: pakiet taki; albo może taki pick za tego zawodnika albo możesz wybrać cos tych zawodników, a wogole to ponegocjujmy.

a ja potem z tych ofert wymyśle szalony trejd 3stopniowy, na cztery zespoły, gdzie Tomica zklonuje, a partnerzy wycofają sie za 4 dwunasta.

tak to widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T'Wolves chcą więcej wymian, do oddania napewno:

 

Rodney Stuckey- SG/PG 27lat 6'5'' 205 A-B+A-A-C-B,

zaokrąglając 23ppg, 6rpg, 4apg, 46%fg, 42% za trzy

dwa lata rookie kontraktu

 

B.J Mullens- C 23 7'0'' 275 A- C- C A+ B C,

13,6ppg, 10,3rpg, 2,1bpg, 1,4spg

spadający rookie kontrakt, prawa Birda

 

Donatas Motiejunas- SF/PF 22 7'0'' 224 B B+ C A- B A

14,6ppg, 7,1rpg, 1,6bpg

dwuletni kontrakt rookie, moze grac na obu skrzydłach

 

Derrick Favours- PF 21 6'9'' 230 A- C C A B B

z powodu rotacji nie miał okazji zbyt wiele pograć

dwuletni rookie kontrakt, tytuł rookie of the year

 

Zdecydowanie chcę otrzymać coś lepszego czyli raczej nie będę skory do rozmieniania na drobne. Raczej nie lubię przepłaconych graczy (sorry DeAndre &co) ale jesli ktoś mnie zachęci to jestem w stanie cos przygarnąć jeśli oferta bedzie interesująca (schodzący kontrakt Brewera na 19 baniek).

Najbardziej interesuje mnie jakiś podkoszowy kozak z nastawieniem na obronę i zbiórki.

Oczywiscie odpowiem na każdą propozycję.

Kontakt: gadu-663266 lub PMy.

Pozdrawiam, kahR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.