Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls

Do oddania:

L. Johnson - b. dobry ofensywnie SF/PF inside 80, jump shot 78, 3ka 79

5,4 mln spadający roczny kontrakt

CJ Miles -  95 3ka, niezła obrona i wciąż potencjał, młody 4,5 mln roczny kontrakt

L. Barbosa - niezły back up PG 6 mln roczny kontrakt

83 jumpshot, 86 3ka, 90 quickness, 79 handling, 72 passing, 63 per def. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzięcia w Hawks:

Gary Payton - 83 inside, 98 handling, 75 passing, 81 quickness, 83 perD, 84 driveD, 92 stealing, no ogólnie złoto a nie rozgrywający, na sympatycznym spadającym kontrakcie z Birdami w razie czego
Caron Butler - 71 jumpshot, 84 3p, 79 perD, 96 stealing, 70 jumping, bez Birdów ale spadający kontrakt i ogólnie będzie tanio dość do wzięcia
Devin Harris - 87 jumpshot, 71 3p, 84 handling, 91 quickness, 75 perD, 84 stealing, nadal 50 potencjału, też spadający i też dość tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat dopłacą pickiem aby pójść lekko w górę w strefie podkoszowej:

dostępni:

Todd Day   total: 915  Q 75 za trzy 82 jump 87 (MLE)

Penny Hardaway: 890 driveD 100 steal 84 (2,7M$)

Boner 880 staty z zakresu 65-80 ( 1,2M$)

Kemp 820 zakres 75-80 w statach D i zbiórkach (1,0M$)

w wyjątkowym przypadku Kenny Anderson ale tu raczej za PG także 881 handling 94 jumpshot 81 (3x 8,500,00)

oraz 23 letni Sergio Rodriguez 823 zakres 78-84 w rzutach szybkości driveD steal (2,7M$)

wszystkie kontrakty poza Kenny Anderson spadające

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings cały czas poszukuje podkoszowego, ze zbiórką i blokiem (kogoś co najmniej na poziomie Biedrinsa lub Powe)

W zamian do oddania:

 

Ktoś z pary rozgrywających:

 

Nick Van Exel (83 handling, 95 passing, 85 periD, 80 driveD)

Pablo Prigioni (Jumpshot i 3pts po 86, handling 85, passing 80, periD 86, driveD 82)

 

lub niskich skrzydłowych (Mashburn myślę, że da rade też na SG)

 

Keith Van Horn (64 inside, 88 jumpshot, 81 3pts, 72 periD, 69/72 zbiorki)

Jamal Mashburn (86 inside, 82 3pts, 78 quick,  81 jumping)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam 3 fajnych grajków ,którzy jeszcze mogą Wam pomóc skoczyć a wysyłacie mi oferty ze szrotami typu 2 round pick , gracze przepłaceni i Horace Grant 😛  jak ktoś mi jeszcze raz wyśle z nim ofertę banuję :P

jestem nowy ale koszykówkę oglądam od 92 więc wypierdalać mi z bolkami i lolkami.

dawajcie picki i coś młodego :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać pick Magic z tego roku, nie będzie to szał ale jak widzę, że wartość mają 2 roundery, to 1 runda komuś się może przyda :] Dla wyrównania salary dorzucę Dereka Smitha.

Szukam kogoś na rezerwę sg/sf lepszego niż Derek - kontrakt nie ma aż takiego znaczenia, choć mile widziany spadający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls

Do oddania:

L. Johnson - b. dobry ofensywnie SF/PF inside 80, jump shot 78, 3ka 79

Scorer, pierwsze dwa mecze w tym sezonie to 32 PPG na świetnych procentach. 

5,4 mln spadający roczny kontrakt

CJ Miles -  95 3ka, niezła obrona i wciąż potencjał, młody 4,5 mln roczny kontrakt

L. Barbosa - niezły back up PG 6 mln roczny kontrakt

83 jumpshot, 86 3ka, 90 quickness, 79 handling, 72 passing, 63 per def. 

 

Oczekuję jakiś drobnych swapów, które mają jakieś szanse, choć nie oczekuję gwiazdki z nieba 🙂

M. Sane za darmo

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 10:59, cvbe napisał:

Do wzięcia w Hawks:

Gary Payton - 83 inside, 98 handling, 75 passing, 81 quickness, 83 perD, 84 driveD, 92 stealing, no ogólnie złoto a nie rozgrywający, na sympatycznym spadającym kontrakcie z Birdami w razie czego
Caron Butler - 71 jumpshot, 84 3p, 79 perD, 96 stealing, 70 jumping, bez Birdów ale spadający kontrakt i ogólnie będzie tanio dość do wzięcia
Devin Harris - 87 jumpshot, 71 3p, 84 handling, 91 quickness, 75 perD, 84 stealing, nadal 50 potencjału, też spadający i też dość tanio

Ostatnia szansa na naprawdę tanie wzmocnienie ławki a może nawet uzupełnienie S5. Za Paytona mam jakieś oferty, ale nic ciekawego, natomiast za Butlera i Harrisa cisza, więc będzie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 10:59, cvbe napisał:

Do wzięcia w Hawks:

Gary Payton - 83 inside, 98 handling, 75 passing, 81 quickness, 83 perD, 84 driveD, 92 stealing, no ogólnie złoto a nie rozgrywający, na sympatycznym spadającym kontrakcie z Birdami w razie czego
Caron Butler - 71 jumpshot, 84 3p, 79 perD, 96 stealing, 70 jumping, bez Birdów ale spadający kontrakt i ogólnie będzie tanio dość do wzięcia
Devin Harris - 87 jumpshot, 71 3p, 84 handling, 91 quickness, 75 perD, 84 stealing, nadal 50 potencjału, też spadający i też dość tanio

Zbieram oferty tylko do godziny 17, później albo wybieram jedną z tych, które mam albo cut i bijcie się na waiverach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.