Skocz do zawartości
Xamel

Oddam/poszukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kilka dni do trade deadline wiec dla przypomnienia:

W Sacramento Kings do oddania:

Dikembe Mutombo i Keith Van Horn. Najlepiej w pakiecie, ale przy dobrej ofercie moge rozwazyc pojedynczo.

Przy ciekawej ofercie do oddania takze Mookie Blaylock.

Interesuje mnie przede wszystkim dobry podkoszowy, w dalszej kolejnosci rozgrywajacy lub SF. Oczywiscie 1st rundowe picki z lat '32, '33, '34, '35 rowniez mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Spurs rozważą oferty za:

PJ Tucker - ciekawy prospect na sf (dobra 3 i steale)

Jason Smith - obiecujący pf z ciekawie rozłożonymi umiejętnościami

Nate Robinson - szybki, skoczny prospekt (sg) z przechwytem, trójką i handlingiem

Sam Cassell - spadający, solidny, ofensywny pg.

Szukam kogoś pod kosz i pg z obroną.

Edytowane przez Pablo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tracy McGrady i Dirk Nowitzki wciąż dostępni w wymianach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłucham ofert za Josha Howarda. Przyjemny płaski 3 letni kontrakt. W obecnym sezonie bardzo efektywny w skromnych minutach jakie dostaje, a przy większej roli może naprawdę pokazać co potrafi. Ostatnie campy to +25, a nadal ma 60 pkt potencjału, przez co niewykluczone, że chłop może wystrzelić jeszcze przed 30. W zestawieniu z jego relatywnie niskim kontraktem robi z niego solidne wzmocnienie za skromne pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Principe napisał:

Wysłucham ofert za Josha Howarda. Przyjemny płaski 3 letni kontrakt. W obecnym sezonie bardzo efektywny w skromnych minutach jakie dostaje, a przy większej roli może naprawdę pokazać co potrafi. Ostatnie campy to +25, a nadal ma 60 pkt potencjału, przez co niewykluczone, że chłop może wystrzelić jeszcze przed 30. W zestawieniu z jego relatywnie niskim kontraktem robi z niego solidne wzmocnienie za skromne pieniądze. 

Wyczyść skrzynkę bo mam młody zestaw spadających kontraktów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Utah jazz

Szukam jakiegoś Kozaka z grą na obwodzie 》80 oraz jump 》80, 3pt 》80

Edytowane przez gimmie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, gimmie napisał:

Utah jazz

Szukam jakiegoś Kozaka z grą na obwodzie 》80 oraz jump 》80, 3pt 》80

Jaki parametr to gra na obwodzie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Tecu napisał:

Jaki parametr to gra na obwodzie? 

Perimeter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, gimmie napisał:

Perimeter

Czyli obrona, bo zabrzmiało jakby to był atak i się zdziwiłem 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz Dirka i T-Maca jestem w stanie przejąć z dopłatą jakiś słaby kontrakt za co mogę oddać kilka spadających kontraktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Sonics wszyscy poza Millsapem do wzięcia -> tanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls 

M. Sweetney, fajny back up PF/C bardzo tanio 

Z. Randolph 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jakieś 15 milionów w spadających kontraktach, które mogę oddać także jak ktoś chce pozbyć się jakiegoś przepłaconego zawodnika i dorzucić mi jakiś asset to niech daje znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miami Heat w walce z potworem 76ers potrzebują ostatniego ruchu. 
potrzeba mi Gwiazdorskiego Centra aby moc podjąć walkę z Shaqiem. 

Granger plus Rodriguez plus każdy dobry gracz rotacji a szczególnie spadający Campbell czy Finley / Kidd / Harper jako uzupełnienie mocnego nazwiska który pozwoli mi spróbować powalczyć z tym multiMiistrzem simki. 

znudzony w simce dominacja jednego klubu? Zadzwoń na Florydę. 
a na spokojnie zajrzyj w szablon Grangera i Sergio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem dzisiaj na komputerze trochę czasu, więc jak jakiś PO team szuka wzmocnień to Stephen Jackson, Carlos Delfino, Leandro Barbosa czy Latrell Sprewell mogę wysłuchać ofert i coś ponegocjować.

Paul Pierce, Rudy Gay czy Jose Calderon nie są na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deadline lada chwila wiec ostatnie przypomnienie:

W Sacramento Kings do oddania: Keith Van Horn, Dikembe Mutombo i Ricky Davis. Przy lepszym zawodniku rowniez Mookie Blaylock do ruszenia. Szukam pod wzmocnien koszem lub przy wymienie KVH lub Mookiego takze na PG i SF. Oczywiscie picki 1st rundowe tez mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakers rozważą sprzedaż Davida Robinsona, jednego z niewielu graczy którzy może zatrzymać shaQa.

oczekuje picków 1 rundy i spadających, ewentualnie jakiegoś dobrego playera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Memphis Grizzlies rozważą oferty za Brada Millera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pora juz myśleć o nowym sezonie....

Do oddania Mookie Blaylock, dobre skille, fajny niski i spadajacy po sezonie kontrakt. Oferta dla druzyn z kasa w salary. Oddam za pick 1st rundowy w najbliższym drafcie. Obojętnie jaki, może być w okolicach 15-20 miejsca. Ze względu na bide w nadchodzących FA (większość topowych graczy już przedłużyło kontrakty) może to być dla paru drużyn ciekawa alternatywa.

Rozważę tez oddanie go za picki w przyszłych draftach, ale w takim wypadku będę już bardziej wybredny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cleveland rozważy różne opcje. Wydaje mi się, że mogę grać tą paką co jest i będę gdzieś na pograniczu PO. Wolałbym jednak nie być drużyną środka i rozważam kilka opcji:

1. Obydwać to co mam z FA - problem polega na tym, że niewiele ciekawych nazwisk tam figuruje.

2. Będę miał około 25mln wolnego salary i 2 przyszłoroczne picki - swój i Nuggets. Jeżeli ktoś robi reboulding i chciałby się pozbyć swojego freczajz plajera - mogę nimi zapłacić

3. Jeżeli uda mi się znaleźć oferty za wszystkich graczy, to wyprzedam wszystko. Dostępni zawodnicy:

Świetnego PF i PG :

Joe Smith Overall 982. Niesamowity obrońca - 100! w post D, 95 w drive D, dodatkowo dobry w ataku Inside/Jumpshot 75/79. Kontrakt 13.5 mln jeszcze przez dwa lata

Kenny Anderson Overall 945 Warto posiadać rozgrywającego mającego 100 w handlingu. Quickness, Permiter D, Steals - wszystko 80+ Kontrakt 5,057,800 - jeden rok.

Solidne uzupełnienia składu:

Drew Gooden Overall 899.  Z powodzeniem grał u mnie w s5. 100 w Dreb, 84 siły, niezły w post D i blokach. Kontrakt 4,658,020 jeszcze przez dwa lata

Raja Bell Overall 927. 3&D najwyższych lotów, dodatkowo tani. Jumpshot i 3PT 83/87, poza tym quickness, permiter D, steals - wszystko powyżej 80. Kontrakt 5mln jeszcze przez dwa lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi