Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Deadline lada chwila wiec ostatnie przypomnienie:

W Sacramento Kings do oddania: Keith Van Horn, Dikembe Mutombo i Ricky Davis. Przy lepszym zawodniku rowniez Mookie Blaylock do ruszenia. Szukam pod wzmocnien koszem lub przy wymienie KVH lub Mookiego takze na PG i SF. Oczywiscie picki 1st rundowe tez mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pora juz myśleć o nowym sezonie....

Do oddania Mookie Blaylock, dobre skille, fajny niski i spadajacy po sezonie kontrakt. Oferta dla druzyn z kasa w salary. Oddam za pick 1st rundowy w najbliższym drafcie. Obojętnie jaki, może być w okolicach 15-20 miejsca. Ze względu na bide w nadchodzących FA (większość topowych graczy już przedłużyło kontrakty) może to być dla paru drużyn ciekawa alternatywa.

Rozważę tez oddanie go za picki w przyszłych draftach, ale w takim wypadku będę już bardziej wybredny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland rozważy różne opcje. Wydaje mi się, że mogę grać tą paką co jest i będę gdzieś na pograniczu PO. Wolałbym jednak nie być drużyną środka i rozważam kilka opcji:

1. Obydwać to co mam z FA - problem polega na tym, że niewiele ciekawych nazwisk tam figuruje.

2. Będę miał około 25mln wolnego salary i 2 przyszłoroczne picki - swój i Nuggets. Jeżeli ktoś robi reboulding i chciałby się pozbyć swojego freczajz plajera - mogę nimi zapłacić

3. Jeżeli uda mi się znaleźć oferty za wszystkich graczy, to wyprzedam wszystko. Dostępni zawodnicy:

Świetnego PF i PG :

Joe Smith Overall 982. Niesamowity obrońca - 100! w post D, 95 w drive D, dodatkowo dobry w ataku Inside/Jumpshot 75/79. Kontrakt 13.5 mln jeszcze przez dwa lata

Kenny Anderson Overall 945 Warto posiadać rozgrywającego mającego 100 w handlingu. Quickness, Permiter D, Steals - wszystko 80+ Kontrakt 5,057,800 - jeden rok.

Solidne uzupełnienia składu:

Drew Gooden Overall 899.  Z powodzeniem grał u mnie w s5. 100 w Dreb, 84 siły, niezły w post D i blokach. Kontrakt 4,658,020 jeszcze przez dwa lata

Raja Bell Overall 927. 3&D najwyższych lotów, dodatkowo tani. Jumpshot i 3PT 83/87, poza tym quickness, permiter D, steals - wszystko powyżej 80. Kontrakt 5mln jeszcze przez dwa lata

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Będę szukał dużego nazwiska do sprowadzenia podczas tego okienka.

Do ruszenia wszystko, łącznie z first pickiem, Noahem czy Rudy Gayem.

Mam mocne, wyraziste, długie 2 cżłonowe nazwisko na zbyciu :P

potencjalnie.

 

@julekstep @Krzemo

btw - możemy handlować prawami do zastrzeżonych zawodników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.