Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne rotacyjniaki:

LaPhonso Ellis, Shane Battier, Mickael Pietrus, Andrew DeClerq, Nenad Krstic do oddania za młodzież na rookie kontraktach z fajnym potencjałem z którą nie wiążecie przyszłości (wiadomo że żadnych topowych młodzików nie oczekuję -> ot graczy którzy mogą odpalić przy farcie na campach :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seattle Supersonics ogłaszają wielką wyprzedaż!

poza Millsapem (nietykalny...no chyba że byłoby coś extra) i raczej Grangerem + Dudleyem (są w długoterminowych planach zespołu) do oddania jest w zasadzie wszystko

szukam standardowo -> picki / młodzież

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykry wynik w meczu z 76ers zmusza mnie do jeszcze większej dbałości o wzmocnienia strefy podkoszowej i broniącego SG. 
 

jezeli mam sięgnąć do kieszeni głębiej to mam gotowy zestaw ciekawych graczy plus 1rd plus wysokie 2rd jako dodatek. 
 

nie mogę brać większego kontraktu ale równy ok 

2032&2033 na stole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat  poszukują do trójstronnej wymiany zespół który za słabych spadających graczy chciałby wzmocnić się sportowo przyciężkim 3 letnim kontraktem Dee Browna. 17/18/20
 

Dee gra sezon życia 23,5/4/7,2 oraz 2,5 przechwytu przy 1,9 straty na 39% za trzy

sportowo objawienie roku po Nocionim ale finansowo drogi gracz z 3 letnim kontraktem wiec jeżeli masz 2-3 graczy o sumie około 18.000.000 którzy zawodzą to mam zespół który ich przejmie 

ogolnie przy takiej grze w tym sezonie mam kłopot aby oddawac Dee który za dwa sezony będzie spadającym assetem a dziś gra fantastycznie ale mam na PG Harpera i Boykinsa a na szanse czeka 21 letni Sergio 

mlody tez jest dostępny w wymianie z Dee  

 

Mam potężny problem z Dee bo jako lider ligi wszystko funkcjonuje świetnie a Dee to mój najlepszy niski obrońca wiec gracz drogi ale bez wad. Świetnie rozłożone statystyki 7x +80 w rzeczach istotnych i jednocyfrowe wyniki w statach nieistotnych. Dużo lepszy gracz niż suma punktów. 

Tylko najbogatsze kluby mogą sobie na niego pozwolić z aspiracjami. 

W wymianie trójstronnej gracze in gorsi tym lepsi. 
w wymianie bezpośredniej za oddanie gracza lepszego od Dee dopłacam:

1rd lub 2x1rd

3x2rd w tym wysokie 31-35 wybory

Sergio 21 letni najwyższy w Heat potencjał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie zostanie spięta wymiana na podstawie której Dee Brown wraz z unprotected 1rd Lakers 2033 zmieni właściciela. 
 

wielokrotnie przy ogłaszaniu wymian innych zespołów łapałem się na tym ze „gdybym wiedział to bym przebił”. 
 

wspomniany pick jest o tyle ciekawy ze obecne Lakers może ale oczywiście nie musi gwarantować wysokiego wyboru w dosyć dobrze postrzeganym 2033 drafcie. 
za rok ekipa z LA wyda na 4 graczy 65.000.000 wiec dodając 11 dusz robi bez wymian zero szans na wzmocnienia. Sprawa Birda i jego kontuzji dodatkowo komplikuje sytuacje a ze zespół nie ma 1rd 2032 to nie zasili zespołu rookie. 
David Robinson opoka zespołu będzie rok starszy tak samo jak Bird. 
jednym słowem ciekawy pick. 
 

Dee Brown plus 1rd 2033 na stole

w zamian potrzebna jakość sportowa na dziś. 

Ps. Jest tam oczywiście VIN Baker jakość sama w sobie wiec to „ nie są Stefan leszcze” 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat poszukują mocniejszych graczy na pozycje C/PF oraz SG. 
 

konfiguracja wymiany w zależności od pozycji gracza:

TJ Ford ( spadające 4,500,000 ) ale utalentowany 24 latek

Sergio Rodriguez 2,400,000 rookie contract 

oraz 

Harper/Kidd/Finley (7,5/13/10,5)

lub

Campbell ( spadające 4,500,000)

Otwiera to opcje wymian graczy od 4,500,000 do 27.000.000

jeżeli pojawi się gracz topowy to oczywiście dostępny jest jeszcze pick 2032 Mia/Grizz lub mocne 2rds

Jedyne zastrzeżenie do wymian jest takie ze schodzi mi Grant Hill i nie mogę zablokować sobie opcji nowego kontraktu dla absolwenta Duke. 

Jest to o tyle teraz prostsze ze wykreowałem ostatnia wymiana 1,000,000 na ten i 6,000,000 na następny rok oszczędności. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.