Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

W Bulls wyprzedaż trwa, zasadniczo oprócz Ridnoura i J. Greena wszyscy na sprzedaż. 

Polecam:

- R. Hamilton dobry/b. dobry SG na wygasającym niskim kontrakcie 

- J. Dumars spadający kontrakt i dobra obroną, mogę przyjąć dłuższy kontrakt za odpowiednią cenę. 

- C. Duhon, świetne campy, dobry back up PG

N. Robinson - dobre campy, jest potencjał

- R. Foye rezerwowy młody SG

- V. Radmanovic przyzwoity ofensywny SF na ławę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat ma spadający kontrakt LlE Isaaca Austina który obniżył loty na campach ale i tak chciałem wykorzystać LlE aby nie tracić za darmo tego kalibru gracza oddam w dobre ręce wraz z pickem pierwszorundowym za kogoś z pozycji PG lub PF/C

jeżeli znajdzie się PG lepszy od Dee Browna sięgnę do kieszeni głębiej 

to dobra może być oferta dla tankera bo nie tylko otwarty jestem na oddanie póżniejszych lat draftu ale i Austin to nadal jest dobry towar aby przed ASW zarobić ponownie...

przy dobrych wiatrach zarobisz dwa razy na bogatych Heat i potencjalnym zespole w niedalekiej przyszłości

będę pod telefonem więc opiszcie graczy cyferkami gdy nie będę miał pod ręką excela

 

PRIORYTETEM jest rezerwowy PG. Ktoś pokroju Exela lub Boykins ( ORL)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bulls wyprzedaż trwa, zasadniczo oprócz Ridnoura i J. Greena wszyscy na sprzedaż. 

Polecam:

- H. Olajuwon - wciąż topka C, kontrakt duży, ale możliwe, że zrobi za rok Ewinga a cena niska

- Rashard Lewis - dobry ofensywny skrzydłowy z niezłą obroną ze spadającym kontraktem

- J. Dumars spadający kontrakt i dobra obroną, mogę przyjąć dłuższy kontrakt za odpowiednią cenę. 

- C. Duhon, świetne campy, dobry back up PG

- N. Robinson - dobre campy, jest potencjał

- R. Foye rezerwowy młody SG

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee Bucks szukają dobrego SG.  

W związku z tym, że pod koszem robi się tłoczno - rozważam oddanie Jermaine O'neal lub Zacha Randolph

Do wymiany mam również kilku ciekawych prospectów, a także pick z pierwszej rundy. 

 Więcej na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings szukają rozgrywającego, lepszego niż Cassell, Skiles lub Stoudamire. Do oddania różni ciekawi zawodnicy: Dell Curry, Sam Cassell, Ricky Davis, Keith Van Horn, Armen Gilliam. Za coś konkretnego mogę rozważyc oddanie Yao Minga. Nie interesują mnie przepłacone, duże i długie kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.