Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Kevin Garnett- wysłucham propozycji- dobre picki albo top prospekt + fillery 

Rex Chapman- przyzwoity (A-A) 3D na obwód na 1mln kontrakcie- jakiś future 1st mi zupełnie wystarczy 

Sasha Vujacic- oddam za capspace, nic wybitnego, ale gdzieś jako 7/8 gracz rotacji drużyn szukających przyzwoitej trójki u młodego grajka na rookie kontrakcie- opcja warta rozpatrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa (trade deadline niebawem) na pozyskanie Michaela Jordana. Przy ciekawej ofercie Yao Ming też dostępny. Tylko konkretne oferty. Bez wciskania jakiś gowien niepotrzebnych, za wzmocnienie się. Na takie wiadomości nie będę nawet odpisywał....

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnia szansa na wzmocnienie- do oddania wszystkie picki poza moim obecnym a także wszyscy gracze poza Bynumem, Bargnanim i Rondo- także Duncan i Kidd- szukam tylko i wyłącznie wzmocnień (najlepiej ja długich kontraktach czy bardziej Webber niż Iverson) - picki do wzięcia 

2031:

GSW.Jazz

2032:

Lakers(1-10)

Blazers

Lepszy z Hawks/76ers

33:

Blazers

34:

lepszy z Blazers/Dallas

//

oczywiscie rozważę tez druga opcje, bierzesz którego z moich przyzwoitych rolsow jak:

Chapman

McMilan

Vujacic

Duhon

Ryan Hollins 

i dajesz mi picki- wszystko jest do dogrania, jestem bardzo elastyczny i chętnie pomogę Ci spełnić marzenia o PO w tym roku, czy nawet mistrzostwie za niewielki zwrot w przyszłości :)

Po prostu napisz, bo zaraz zaczynam zabawy z córkami i mogę być afk, a chyba szkoda będzie później płuc sobie w brodę ze nie oddało się tego picku w 2035, czy tego Hilla za Duncana! 
cyk cyk cyk, zegar tyka, czekam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.