Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

W Mavs do wzięcia:

Kevin Martin na MLE:

image.png.376a03b528f4d85fa52202f71d3549e7.png

Jose Calderon na jednorocznym kontrakcie wartym prawie 8 baniek:

image.png.59d8f05177f7a04eb24f2dab012d05c2.png

Jermaine O'Neale na jednorocznym kontrakcie wartym 8 baniek:

image.png.c9c0db60affcf7b8cc3f20534133b452.png

Są jeszcze Sullinger i Pekovic, jak ktoś szuka pomocy pod kosz.

Cena jest kwestią propozycji. Może oddam za picki, spadające, a może skumuluje ich wszystkich i kupię jakąś przepłaconą gwiazdę ;)

 

Co do tego, czy Asik jednak jest do wzięcia jeszcze się zastanawiam.

 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tecu napisał:

Oddam Zellera i pewnie (z żalem) O. Portera + swój pick z tego roku.

W zamian potrzebuję tanich i dobrych dwóch podkoszowych na rocznych kontraktach i ewentualnie (jeżeli Porter) jakiś pick za kilka lat.

zrób kupę i zadowolenie, pewnie z @Ice23 byliście w ławce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

zrób kupę i zadowolenie, pewnie z @Ice23 byliście w ławce 

Nie wiem o co Ci chodzi. Raczej to Ty masz problem z kałem a nie ja.

Zawsze się obrażasz na moje propozycje, nie ma sprawy, ale zawsze Cię coś boli po nich.

Jeżeli Twoja jedyna argumentacja na propozycję Porter za Ezeli + jakaś dopłata jest wrzucanie pozycji Portera i Ezeliego w tabelce od Julka to tylko powodzenia Ci życzę z takim podejściem.

To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tecu napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi. Raczej to Ty masz problem z kałem a nie ja.

Zawsze się obrażasz na moje propozycje, nie ma sprawy, ale zawsze Cię coś boli po nich.

Jeżeli Twoja jedyna argumentacja na propozycję Porter za Ezeli + jakaś dopłata jest wrzucanie pozycji Portera i Ezeliego w tabelce od Julka to tylko powodzenia Ci życzę z takim podejściem.

To wszystko.

no Festus na tu i teraz to lepszy grajek ;) -> wiadomo że 4 lata mniej i 20 punktów potencjału więcej wpływają na zmianę trade value na korzyść Portera, ale na chwilę obecną Porter to i tak po prostu los na loterię (jak poprawi na kolejnych 2-3 campach scoring to będzie fajny jak nie poprawi to będzie max ok backupem, ew defensywnym s5-fillerem do jakichś ofensywnych wymiataczy) a Festus to już w miarę sensowny backup (overalla ma tyle co kot napłakał, ale rozłożenie statów ma idealne)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał:

no Festus na tu i teraz to lepszy grajek ;) -> wiadomo że 4 lata mniej i 20 punktów potencjału więcej wpływają na zmianę trade value na korzyść Portera, ale na chwilę obecną Porter to i tak po prostu los na loterię (jak poprawi na kolejnych 2-3 campach scoring to będzie fajny jak nie poprawi to będzie max ok backupem, ew defensywnym s5-fillerem do jakichś ofensywnych wymiataczy) a Festus to już w miarę sensowny backup (overalla ma tyle co kot napłakał, ale rozłożenie statów ma idealne)

Ale właśnie chodzi o to, że ja nie mam żadnych pretensji, że nie chciał, bo to zawsze wybór i nie ja sypię durnymi tekstami o kupie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tecu napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi. Raczej to Ty masz problem z kałem a nie ja.

Zawsze się obrażasz na moje propozycje, nie ma sprawy, ale zawsze Cię coś boli po nich.

Jeżeli Twoja jedyna argumentacja na propozycję Porter za Ezeli + jakaś dopłata jest wrzucanie pozycji Portera i Ezeliego w tabelce od Julka to tylko powodzenia Ci życzę z takim podejściem.

To wszystko.

Spoko. Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka wyprzedaż w Magic!!!

Danny Granger -> za spadający + pick (najlepsza oferta wygrywa!)
DAJ, Cory Joseph, Speights, Zeller, Frazier -> za spadające
Meeks -> spadające, albo coś trochę tańszego na dwuletnim kontrakcie
Glenn Robinson -> za gorszego gracza na spadającym + obietnicę że będzie w rotacji
Fazekas -> za coś gorszego na spadającym (jak jest takie coś xD)

Terrence Jones -> tylko dobre oferty (Magic wierzą w jego potencjał!)

Marc Gasol, Andrei Kirilenko -> nietykalni
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves:

Wysłucham poważnych ofert za Wesa Matthewsa- 23,6 ppg; 6,0 rpg; 3,7 apg; 2,8 spg. Trochę mu jeszcze trójka nie siadła w tym sezonie ale jest lepszy niż 38%. Dla wyrównania kontraktów dostępni tez Koufos (jeśli dostanę wysokiego w zamian), Parsons itp. U mnie Wes jest jednym z boków trójkąta dostarczającego 75 punktów na mecz. Dla kogoś bez takiej siły ognia może być jeszcze mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings szuka defensywnego kloca pod kosz, najlepiej z dobrym blokiem i zbiorka. Do oddania typowo ofensywni zawodnicy, ktorzy moga grac jako opcja w ataku: Carlos Boozer i Gilbert Arenas. Jesli ten podkoszowy bedzie fajny, to moge dorzucic kogos ze swoich mlodych i najblizszy 1st rd pick.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.