Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Sacramento Kings moga pomyśleć nad wymianą Kevina Duranta, za podobnej wielkosci spadajacy po przyszlym sezonie kontrakt. Lub jak ktoś szuka topowego SF i ma jeszcze kase w salary to moge wymienic go za kogos z potencjalem na rookie kontrakcie ew. plus jakis spadajacy zapychacz do salary :P

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam drużynie, która planuje tankować jakiś odległy w czasie 2nd pick - pierwszy wolny który mam za podpisanie na FA Jamaala Franklina za LLE, albo najlepiej za cap space na dłuższym kontrakcie i granie nim w s5 a po sezonie jakoś odkupię gracza (dogadamy się :P ) 

@matiwrona masz szansę się choć trochę zrehabilitować 🤨

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cavs dostępni do wymiany:

Tadek Young - defensywny SF, pomógł mi w zeszłym roku wejść do PO - między innymi dzieki jego 98 per def/ 90 stealing

Earl Watson - 2034 playoff mvp, w zeszłym sezonie robił 16pkt, 8 asyst i ponad 2 przechwyty - stary ale jary

Ian Mahinmi - rezerwowy defensywny klocek pod kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors znajdują się obecnie w przebudowie w związku z czym rozważę nowe drużyny dla:

JJ Reddick - świetny strzelec robiący ponad 21pkt na mecz an świetnej skuteczności przy dominatorze piłki jakim jest Baron Davis. Do tego przyjemny kontrakt.

Rudy Fernandez - niewiele gorsza wersja Reddicka na ciut mniejszym kontrakcie.

Glenn Robinson, Andres Nocioni - przydatni weterani.

Przy dobrej ofercie rozważę oddanie Larego Sandersa.

Kogo szukam? Głównie picków w drafcie. Mogę przyjąć niewygodny kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.