Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

T"Wolves zgłaszają chęć pohandlowania.

 

Z góry zaznaczam, że nie rozmieniam graczy na drobne.

 

Do oddania Favours, Motiejunas, Stuckey i Harden. Favours może iść za tegoroczny pick loteryjny. Harden+Motiejunas za jakiś upgrade na SG lub fajnego SFa. Rozważę też inne propozycje w obrębie tych graczy.

 

Literki i ststsy: http://simbasket.client1.kl-software.co ... ster21.htm

 

kontakt najszybszy przez gg: 663266 lub PM na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Do oddania mam paru zawodników. Sprawdź koniecznie może któryś Cię będzie interesować!

 

Po pierwsze :

Dominique Wilkins, numer 9 tegorocznego draftu! Dobry zawodnik z dużym potencjałem. Ktoś potrzebuje tego typu zawodnika? Jest do wzięcia!

 

Następnie :

Zawodnicy do których się strasznie przywiązałem. Shelden Williams i John Gilchrist. Dobrzy zawodnicy. Pierwszy jeden z najlepszych defensywnych PFów w grze, drugi dobry rozgrywający który nie tylko zdobywa punkty!

 

Poza tym :

Centrzy : Erden i Alabi oraz James Anderson, Eric Bleadsoe i Luke McInnis ktoś może będzie potrzebował centrów bądź zawodników na ławkę, to mogą się przydać.

 

Co chce w zamian? Przede wszystkim młodych, perspektywicznych zawodników na pozycję PG, SF i C oraz co może nawet bardziej niż zawodników, picki z pierwszej rundy do draftów na przyszłe lata. Pierwszą trójkę oddam za dobrą ofertę, 5 następnych oddam za pół darmo. Wysłucham każdą ofertę! Jakby co to PW albo GG (5667212)

 

Pozdrawiam, GM Milwaukee Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys finansowy dopadł Dallas - trzeba ograniczyć pensje. Do oddania przede wszystkim trójka: Kosta Perovic, Pattrick Patterson, Rudy Gay i John Lucas. Każdy z nich spokojnie może zagrać w s5 drużyny walczącej o najwyższe cele, więc jest okazja. W zamian najchętniej picki, niskie lub wygasające kontrakty.

Można też zgłaszać się po niżej opłacanych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czwórki Perovic, Patterson, Gay i Lucas została na sprzedaż tylko ostatnia dwójka. Za Gaya wystarczy mi schodzący kontrakt/kasa i picki (dwa dobre/trzy mniej dobre). Lucas właściwie podobnie, u niego zaletą jest kontrakt, więc nie zależy mi specjalnie na jego sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mavs już po wielkiej rewolucji, ale ciągle można handlować.

 

Greg Oden - gwarancja double-double, schodzący kontrakt z możliwością zastrzeżenia birdów.

Greg Monroe - również pewne double-double, młodszy od Odena.

Dominic James - bardzo fajny obrońca, schodzący kontrakt z możliwością zastrzeżenia birdów.

John Lucas - jeden z najlepiej rzucających trójki PG - w zeszłym sezonie 45%! Wszechstronny, przez dwa najbliższe sezony może zrobić komuś różnicę między 2 rundą PO, a Finałem. :) Dla odmiany: schodzący kontrakt z możliwością zastrzeżenia birdów.

Do wyciągnięcia również młodzi Floyd i Griffith, mają potencjał.

 

W zamian nie biorę długich kontraktów - schodzące lub kasa preferowane. Tak jak poprzednio chętnie picki, ewentualnie rookies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że na sprzedaż są Artest,Blalock(obaj grali w kilku finałach:) -mogą być spadające,ewentualnie niewielkie rozmienienie i picki.Posiedam ok 27 baniek w schodzących kontraktach więc jeżeli ktoś chce zmniejszyć budżet a ma coś sensownego do sprzedania to słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings ma do oddania:

 

Deron Williams - PG

 

Przedstawiac nie trzeba, jeden z najlepszych PG w tej grze.

 

Po, mozna juz powiedziec, nieudanej, tej przerwie miedzy sezonowej w Sacramento dalsza przebudowa i odmladzanie skladu.

 

Najchetniej przyjme, 2-3 mlodych, z potencjalem zawodnikow + picki w przyszlym sezonie.

 

Pisac smialo:

 

gg:3170479 (czesto niewidoczny ale czesto jestem)

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.