Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, kazdy model mial cos z poprzedniego, ale przewaznie to byl jakis detal, szczegol, a nie tak jak w przypadku zoomow kb caly but,a zmieniony jeden detal, o to mi chodzi. To prawda, ze duze roznice w jordanach wynikaly z epok, ze wtedy technologia przy robieniu butow szybko szla do przodu, ale gdyby to bylyby tylko materialy, to zmiany bylyby kosmetyczne, a tak nie bylo. Ile bylo projektantow butow Jordana, a ilu KB ? Przy butach jumpmana wzorowali sie na ferrari, astonie, czerpali z roznych zrodel, swego czasu adidas wzorowal sie na audi, dzieki czemu powstaly the kobe i kobe II (podobno sztywne jak cholera, sam kobe w nich nie chcal grac :) ).

 

LeBrony sa bardziej zroznicowane od zoomow KB, ja nietwierdze, ze to zle, ze serie butow cos laczy, ze ma jeden styl i idzie w tym kierunku, ale nie tak, ze ledwo co widac roznice w kolejnych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie

IV, V i VI niewiele laczy poza tym, ze sa niskie i maja podobne podeszwy. dalej sa juz inne rozwiazania zastosowane

Przeciez ona sa prawie identyczne :) jakbys widzial kogos w ktoryms z tych modeli z troche wiekszej odleglosci, to bys nie byl w stanie stwierdzic czy to IV V czy VI :) co innego z Jordanami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/08/74/76/1208747666

Co do butów Kobego do dzisiaj do mnie to przyszło, nie mogłem się powstrzymać jak je zobaczyłem, zwłaszcza że mozna je tanio wyrwać często, na allegro nawet za mniej niż stówe widziałem że szły. Musze przyznac że rzeczywiście są zajebiście sztywne ale to po części kwestia rozchodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związane z takie tam z koszem

 

http://cgi.ebay.pl/When-the-Game-Was-Ou ... 5d2ae6696e

 

Ile by ta książka mniej więcej do mnie szła? Czy można ją przeczytać na necie, czy w ogóle opłaca się zakup?

 

Koszt to pewnie razem wyjdzie tak pod 80 zł?

 

W księgarniach i ogólnie w Polsce oczywiście pewnie nie ma opcji na dostanie takiej książki w podobnej cenie itd itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

odebralem dzis na poczcie piateczki. naprawde milo sie zapowiadaja. lekkie. dobrze dopasowana podeszwa jak i wnetrze. na upartego mozna by grac bez skarpetek tak "wyscielany" jest srodek. bardzo niskie jednoczesnie nie ma tego uczucie, ze but moze spasc ze stopy. w poniedzialek ide w nich na trening i zobaczymy jak sie sprawdza na hali. poki co bardzo pozoywnie zaskoczony jestem. wizualnei mi sie srednio poczatkowo podobaly ale po tym jaqk je zalozylem. wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.