Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie chodzi o konkretnie te, nigdy nie grałem w tak wysokich butach, wyglądają na strasznie ciężkie, teraz miałem Aspiration Nike, teraz idą Kobe Zoom, obydwa buty strasznie lekkie, wygodne

 

Gra ktoś z was w butach tego typu wysokich i ciężkich? Jakie wady jakie zalety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy NIke Zoom FP (fun police) są wygodne i coś o nich powiedzieć?

http://cgi.ebay.com/354186-111-Mens-Nik ... 27c1c#shId OG?

 

http://allegro.pl/buty-nike-air-jordan- ... 53420.html OG?

 

http://allegro.pl/nike-air-jordan-1-ret ... 0844.html|

(do tych mam zastrzeżenia lekkie, porównajcie z tym http://www.kicksonfire.com/wp-content/u ... ed-021.jpg jest inna wyściółka, jak to z tym jest?.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sa pierwsze porzadne fotki zoom kobe vi, choc te fotki przedstawiaja akurat podrobki, to na 99% tak wlasnie beda wygladaly zk VI

ta wersja kolorystyczna nie przypadla mi do gustu ale mysle, ze cos sie znajdzie. jedno nie ulega watpliwosci sa dosc... oryginalne:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

edit: zmniejszyl;em troche fotki zeby bylo lepiej widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Nike idzie w zla strone. Zobacz jak wygladaja Jordany, kazdy but jest praktycznie totalnie inny. Jak wychodzil nowy model tej marki, to byla ekscytacja, zaskoczenie, bo nie wiadomo bylo czego sie spodziewac. A teraz jest Kobe Zoom VI, dodali pare plamek i mamy placic kolejne 140 dolarow. Adidas robil swietne buty dla Kobe'ego. Poza 2jkami, chcialem miec kazde, bo dobrze wygladaly, byly lekkie, mialy wszystko to czego oczekiwalo sie od koszykarskiego buta, ale przede wszystkim mialy swoj, niepowtarzalny styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Jordanów, ale nie zgadzam się co do tego, ze każdy kolejny model był zupełnie inny. Zobacz np. VI i VII. Kształt bardzo podobny, zmieniały się szczegóły, detale. W kolejnych modelach widać elementy poprzedników. Mam kilka par i widzę to na własne oczy.

 

bb2 ma rację, serie LBJ i KB idą w podobnym kierunku co MJ i kiedyś będą równie popularne.

 

Apropo LeBronów, wczoraj do mnie przyleciały:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b2b

nie do konca sie zgadzam, ze te buty byly totalnie inne (AJ) i ze zk i czy lbj'e ida wciaz tym samym kierunku

 

z AJ sprawa jest jasna. buly buty z eopki kamienia lupanego, byly pierwsze poduszki powietrzne, ale generalnie bardzo czesto widac, ze buty ewoluowaly czy to III-IV-V-VI-VI-VIII wlasciwie kazdy kolejny model mial cos z poprzedniego podobnie przy tych wyzszych modelachczy XXI-XXII

 

ale trzeba wziac pod uwage fakt, ze to zroznicowanie I - XX3 wynika tez z epok, uzywanych w danym momencie mateiralow

 

lebrony I roznia sie sporo od VII, do tego w miedzy czasie byly totalnie inne II

 

ZK I sporo roznia sie od II czy III dopiero ostatnie modele poszly w jednym kierunku ale ja widze w VI juz nawiazanie do jedynek itd. imo najwaznmiejsze, ze buty odzwierciedlaja charakter gracza i jego gry a tak jest i w przypadku lebronow i ZK, juz abstrac***ac od tego czy dane modele i styl sie komus podobaja czy nie. mnie srednio podobaja sie dzisiejsze lebrony (VIII) ale mam jedynki i bardzo chcialem miec pierwsze 4 modele z roznych powodow czy VI bo byly/sa naprawde niezle.

 

mysle, ze nike nie robi specjalnie bledu trzymajac dana serie w pewnych ramach. zmiany wieksze pewnie jeszcze sie zdarza w tych modelach. zawsze mozna siegnac jeszcze po dream seasony (dwojki sa swietne!) czy soldiery, to jest kolejny plus dzisiejszych modeli wzgledem AJ.

 

co do adidasow, to mnie szczerze mowiac poza jedynkami i jeszcze dwojkami, 2000, i tych, ktore mial na all star w oakland (wciaz nie wiem co to za model, pytales o nie kiedys) nie podobaly sie adidasy. choc do adidasa zawsze mialem niechec...

 

edit: kraso, jak lekkie? nie widzialem ich szczerze mowiac na zywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.