Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy Nike kiedykolwiek zrobił jakąś reedycje LeBronów?

Ileż bym dał za takie nowe. Nie miałem lepszych trzewików na outdoor. Jeszcze jakby rzep poprawili...
 

 

jeszcze nie było ale myślę że to tylko kwestia czasu... ostatnio pojawiły się retro sample jego drugiego  sygnowanego modelu także jest coś na rzeczy

 

nike-lebron-2-retro.jpg

 

 

ja czekam na Zoom Solider IV

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś ma Lebrony XII ? Jakieś informacje ? Czy podobne do Lebronów X że trochę ciasnawe ? I jak się spisują na parkiecie może ktoś w nich grał ? Bo się przymierzam i sam nie wiem czy XII czy Soldier IX czy może coś z Jordana albo Superfly 4 albo XX9.

 

Spróbowałbym Lebrony bo grałem w X i bardzo dobrze mi sie grało indoor i outdoor oczywiscie jak sie rozbily bo na poczatku byly ciasnawe ale jak to w X. Będe wdzieczny jeżeli ktoś coś napisze szukałem recenzji kiedys robili chyba na basketzonie na youtube ale chyba zaprzestali z tym pomyslem a zadnych innych info nie znalazłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma Lebrony XII ? Jakieś informacje ? Czy podobne do Lebronów X że trochę ciasnawe ? I jak się spisują na parkiecie może ktoś w nich grał ? Bo się przymierzam i sam nie wiem czy XII czy Soldier IX czy może coś z Jordana albo Superfly 4 albo XX9.

Sam nie mam pary, ale przymierzałem w sklepie i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie są tak ciasne jak X. Wydawały się extra wygodne, miękkie.

Z tych które wymieniłeś wybierałbym między XII a XX9.

Tutaj masz recenzje:

 

BTW Basketmania ma dobre ceny na LeBrony XII, do 500zł nawet można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki więc chyba zostanę przy swoim i wezmę te XII. Na Basketmani nie ma mojego rozmiaru. A znasz może tego sprzedawce ? Troche podejrzane dużo ma rozmiarów itd ale też bardzo dużo butów wystawionych. http://allegro.pl/nike-lebron-xii-instinct-684593-583-r-41-46-i5599645042.html

99% fejki, zobacz na jego aukcje z Jordanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The-Answer - ja kupiłem LBJ XII za radą kolegów z forum i po pół roku gry nie chciał bym zmienić tych butów :) 

Są bardzo wygodne - choć trzeba im dać tak z 2-3h intensywnej gry żeby dopasowały się do stopy.

Mają świętną amortyzację i idealnie trzymają kostkę , a to w moich przypadku z moją historią skręceń było priorytetem - i tu się nie zawiodłem.

Gram jako PG/SG więc mimo że są sygnowane dla masywniejszych i wyższych zawodników, to mi to nie przeszkadza. LBJ jednak gra jako Point-F więc buty są skonstruowane tak że na każdej pozycji dają rade. 

Minusem na pewno jest wentylacja :) tutaj trzeba mieć dobre skarpety i po prostu o tym nie myśleć :) oczywiście nie jest tak że noga pływa w bucie, ale na pewno nie jest to bardzo przewiewny but :) no ale coś za coś :)

 

Jak dla mnie to 9/10 i na pewno zakup który był świetną decyzją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.