Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewny że Jordan Air Future były po 299? W jakiej kolorystyce? Pełna rozmiarówka? Bo jak tak to jutro wysyłam tam znajomego po pare a nie chcę go pchać na darmo.

Na pewno po 299 zł, tylko kolorystyka "Royal". Na rozmiary dokładnie nie patrzyłem, ale wczoraj o 17 na sklepie było myśle ze ok. 15 pudełek z tymi butami, a moga miec jeszcze na magazynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy ktoś z Was jest w stanie z tych dwóch zdjęć stwierdzić,bądź zanegować oryginalność tych butów(Jeśli nie,to odezwę się do faceta o więcej fotek)?Opis jest dość przekonujący,ale wiadomo,opis nic nie gwarantuje.

Pozdrawiam :smile:

 

http://allegro.pl/showitem/description/5156742146.html

oryginalne

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem butów. I tu się rodzi pytanie jakie. Nie mam zamiaru w nich grać, będą one przeznaczone do codziennego użytku. Mają być wygodne. Jeśli wybór padnie na buty typowo koszykarskie to pewnie zobaczą one orlik raz, może dwa, nic więcej. Słyszałem, że Jordany XX8 to najlepsze co do tej pory wymyślono, ale 800 zł + na buty nie wydam. Wie ktoś czym się różni wersja zwykła od SE? Tylko tym, że nie ma tego zameczka?
 
Ogólnie szperając trochę po internecie zwróciłem uwagę na te kilka modeli:
Melo X

Ktoś coś więcej wie o tych butach? Może jakieś inne propozycje?
Edytowane przez polandblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do chodzenia. W tych do grania, nie można śmigać po mieście, bo po tygodniu się rozwalą? :smile:
Choć w sumie, jeśli ja nie będę w nich grał to po co kupować Ferrari jak będzie się nim jeździć tylko do Kościoła.
Z drugiej jednak strony wiele ludzi chodzi po mieście w kicksach do kosza bo po prostu są wygodne.

Edytowane przez polandblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Wierzch buta na pewno się nie rozwali, bo są przystosowane do gry w kontakcie - deptanie po bucie i te sprawy. Z podeszwą to już zupełnie inna sprawa. Sporo modeli ma podeszwę z bardzo miękkiej gumy, która na parkiecie wytrzyma dłuższy okres czasu, ale przy chodzeniu po betonie zjedziesz ją w góra miesiąc. To zależy od konkretnego modelu i musisz sobie sprawdzić w recenzjach jakiego typu jest podeszwa. Druga sprawa, większość nowych butów stara się zapewnić wentylację stopie. Oczywiście przez różnego rodzaju perforacje, dziury. Stąd też lekki deszcz czy wejście w kałużę będzie niestety oznaczać mokre stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde retro Jordany do chodzenia nadają się idealnie - skóra, twarda podeszwa eliminują przypadłości jakie wymienił Ci kolega wyżej. A do tego panowczyk w rozkroku więc i wszystkie gimbusy się ogladną :tongue:

Jak do chodzenia to pewnie i do gry outdoor :grin: Mógłbyś wymienić jakieś konkretne modele? Szukam czegoś do gry na betonowej nawierzchni w jakichś niskich cenach (200-250 zł) ale nie mam o tym za dużego pojęcia.

 

Żaden ze mnie pro streetballer i szczerze mówiąc do tej pory nigdy nie przejmowałem się butami na outdoor i gram w "uniwersalnych" butach Nike. Z takimi do basketu trzeba uważać, bo jak wcześniej pisaliście, to większość ma podeszwy, które nie pożyją długo na betonie. Wcześniej pytałem o Nike Overplay VII - kumpel gra w nich w hali, a teraz chce iść na beton jak będzie ładniej, bo innych nie ma. Dla mnie to słaby pomysł, zajedzie nie najgorsze buciory.

 

Tak w ogóle to jak sądzicie - warto nabywać na outdoor typowo koszykarskie buty, czy miękkie "ogólne" są wystarczające?

 

EDIT

Sklepy nie ułatwiają rozeznania. Przykład z brzegu: czytam opis butów Nike Zoom Born Ready. Czytam o nich, widzę: "przeznaczenie: koszykówka" :D Serio? :D Ani słowa o tym, czy są tylko do hali :nonchalance:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te najtańsze buty typu Nike Overplay mają zwykle twardą podeszwę i powinny trochę wytrzymać na betonie. Ogólne buty to pewnie jakieś biegówki czy trampki. Nie warto się w tym katować. Kup sobie jakieś najtańsze buty do kosza. Za 150zł już coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike Hyperfranchise XD poszukaj na wyprzedażach, do 250 powinny być zależnie od rozmiaru, buty na zewnątrz, dobrze zniosą twarde powierzchnie no i wygląda całkiem ok.

W górnej granicy "mojej" ceny są tylko największe lub najmniejsze rozmiary :( Szukałem kiedyś tych butów, chyba takie najbardziej znane typowo na outdoor. Możesz polecić jakieś inne modele?

 

W sklepie Borysa jest napisane, że Adidas Isolation 2 mogą być używane na outdoor. Widziałem je kiedyś w sklepie i nie wyglądają na wytrzymalsze niż np. te Nike Overplay VII, które niby są tylko na halę :playful:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.