Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ten kod MECZGWIAZD nie działa na Jordany. Zamówiłem wczoraj jedne z 20% upustem i dzisiaj dostałem maila o treści:

Dziękujemy za złożenie zamówienia. Jednocześnie informujemy że zgodnie z regulaminem umieszczonym na stronie rabat przysługuje na wszystkie artykuły z wyłączeniem obuwia Jordan Retro a także edycji limitowanych QS.
Poniżej treść regulaminu:
§ 6 – Cena i sposób zapłaty
"8. Klient uprawniony jest do uzyskania rabatu wg aktualnie mu przysługującego (zgodnie z parametrami konta klienta). Rabat przysługuje na wszystkie artykuły z wyłączeniem obuwia Jordan Brand a także edycji limitowanych QS.


Prosimy zatem o informację czy mamy anulować zamówienie czy wysłać je w cenie bez rabatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 1 kod jak ogarnę jakiś to Ci prześlę na PW.

Tymczasem:

 

http://sklepkoszykarza.pl/ -20% na wszystko (przecenione tez) kod promocyjny: MECZGWIAZD

 

 

DZIAŁA NA JORDANY

 

Działa na Jordany z wyłączeniem kolekcji Retro ;)

W opisie każdego obuwia Jordan Retro w sklepie koszykarza jest na dole opis 

"Na obuwie z kolekcji Jordan Retro nie obowiązuje żaden rabat!!" <- wykrzykniki nawet dają :grin:

Edytowane przez Dunkaholic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa na Jordany z wyłączeniem kolekcji Retro ;)

W opisie każdego obuwia Jordan Retro w sklepie koszykarza jest na dole opis 

"Na obuwie z kolekcji Jordan Retro nie obowiązuje żaden rabat!!" <- wykrzykniki nawet dają :grin:

To chyba od niedawna, bo jeszcze miesiąc temu zamawiałem normalnie Jordany Retro ze swoim stałym rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba od niedawna, bo jeszcze miesiąc temu zamawiałem normalnie Jordany Retro ze swoim stałym rabatem.

 

Być może polityka Nike się zmieniła? Od jakiegoś czasu właśnie obserwuje na różnych sklepach takie dopiski odnośnie Retro przy jakiś promocjach np ostatnio przy okazji all star weekend.

Jestem w stanie zrozumieć tę politykę. Po co sprzedawać coś o dużym popycie (dużo chętnych) i niskiej podaży (limitowane ilości) w jeszcze niższej cenie? Zawsze znajdzie się g33k, który kupi kolekcję Retro za 800-1000zł/para :) Jak nie dziś to za miesiąc/dwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo stały rabat wypracowany w sklepie to całkiem inna kwestia niż te czasowe które się wpisuje. Stałe rabaty działają zawsze i na wszystko bo to jest promocja danego sklepu za to, że ileś tam kasy się u Nich wydało ;) ja dzięki temu wszystkie J'sy retro kupuję taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo stały rabat wypracowany w sklepie to całkiem inna kwestia niż te czasowe które się wpisuje. Stałe rabaty działają zawsze i na wszystko bo to jest promocja danego sklepu za to, że ileś tam kasy się u Nich wydało ;) ja dzięki temu wszystkie J'sy retro kupuję taniej

Do tej pory tak było i też z tego korzystałem. Dzisiaj zrobiłem zamówienie ze swoim stałym rabatem i dostałem takiego samego maila jak ten który wkleiłem na poprzedniej stronie.

 

ale lipton :( juz sie nakrecilem ze marviny wezme z 20% rabatem , no Ciekawe czy ten rabat 10% zadzaila ktory mam caly czas...

Obawiam się, że nie.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, mi wcale nie dziala ten kod, chcialem kupic klasyczne Kempowe kamikaze 1 , i pisze "Kod z kuponu nie został zaakceptowany" :(

 

probowalem na moim koncie z rabate, i na koncie bez wbitego stalego rabatu i jest to samo... u was wciaz dziala ?

Nie wiem czy ten rabat nie był tylko na weekend z okazji meczu gwiazd PLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo z okazji meczu gwiazd PLK był kupon na 50 PLN mecz_gwiazd_2015 czy jakoś tak.

Dunkaholic - to, że tak napisali o retro to jasne, ale skoro kupon przechodził i rabat naliczał się to sądziłem, że przejdzie tym bardziej, że modele , które im zostały i rozmiary nie były jakieś super extra.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.