Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

zgłaszanie nic nie daje - to jest walka z wiatrakami. Też robię to codziennie praktycznie i zero rezultatu - dostaję czasem odpowiedzi, że nie widzą w aukcjach nic podejrzanego. A najlepsze jest to, że mi ostatnio usunęli aukcje bo w tytule miałem nie takie słowa wpisane hehe a druga kuriozalna sytuacja: wylicytowałem bluzę za 15 zł i koleś nie sprzedał twierdząc, że została zniszczona. Po miesiącu bluza znowu na allegro już z ceną minimalną - uczy się na błędach - to zgłosiłem to a odpowiedź serwisu: sprzedający został poinformowany o konieczności finalizacji transakcji. Gdy odpisałem, że nic to nie dało bo sprzedający napisał mi, że aukcję przez pomyłkę żona wystawiła bo bluzy przecież nie ma to Allegro odpisało: przykro nam ale nie możemy zmusić sprzedającego do wysłania przedmiotu - pozostaje droga cywilna. hehe. Wniosek: można handlować fake'ami i nic Ci nie zrobią - nawet aukcji nie usuną a jak jesteś normalnym użytkownikiem to raz problemy robią a dwa w niczym nie pomogą.

Ironicznie Im pogratulowałem i skończyła się moja korespondencja z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszanie nic nie daje - to jest walka z wiatrakami. Też robię to codziennie praktycznie i zero rezultatu - dostaję czasem odpowiedzi, że nie widzą w aukcjach nic podejrzanego. A najlepsze jest to, że mi ostatnio usunęli aukcje bo w tytule miałem nie takie słowa wpisane hehe a druga kuriozalna sytuacja: wylicytowałem bluzę za 15 zł i koleś nie sprzedał twierdząc, że została zniszczona. Po miesiącu bluza znowu na allegro już z ceną minimalną - uczy się na błędach - to zgłosiłem to a odpowiedź serwisu: sprzedający został poinformowany o konieczności finalizacji transakcji. Gdy odpisałem, że nic to nie dało bo sprzedający napisał mi, że aukcję przez pomyłkę żona wystawiła bo bluzy przecież nie ma to Allegro odpisało: przykro nam ale nie możemy zmusić sprzedającego do wysłania przedmiotu - pozostaje droga cywilna. hehe. Wniosek: można handlować fake'ami i nic Ci nie zrobią - nawet aukcji nie usuną a jak jesteś normalnym użytkownikiem to raz problemy robią a dwa w niczym nie pomogą.

Ironicznie Im pogratulowałem i skończyła się moja korespondencja z serwisem.

 

Wczoraj z ciekawości i dla jaj szukałem Jordanów i kolekcji koszykarskich Nike w szczególności Lebronów. To jest niesamowite jaką ilość ciemnoty się tam ludziom wciska i jaki tandetny ordynarny chłam... Baaaa ktoś zrobił odwrotność tego co napisałem wyżej a mianowcie oferuje Jordany Oreo ewidentne podróby w cenie oryginałów - 500zł... Ma sa kra :( Porada dla wszystkich - jeśli buty to tylko ze sprawdzonych źródeł - żadne aukcje na litość boską!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież masz na głównej stronie info że

 

 

Some of what you've probably heard is true. Crooked Tongues is coming to a close as a part of the ASOS family. After 15 years in business and weathering a few cycles in the sneaker...trainer — whatever you want to call them — world, we're closing the store for the time being

 

 

 

pogonili co mogli i zamknęli sklep

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

10986686_814111665326553_881059680211857

 

 

MA KTOS JAKIES CIEKAWE OPCJE NA PRE ORDER TEGO MODELU ? EWENTUALNIE ZAKUP W DNIU PREMIERY Z JAKIMS RABATEM ? KURDE PRZEGINAJA JUZ Z CENAMI DZEJSOW 700-750ZŁ ZA PARE CHCA , MASAKRA !

 

Hej. Widziałem tutaj info

https://pl-pl.facebook.com/BASKETPLANET/photos/pb.141766492557299.-2207520000.1424863813./833237723410169/?type=1

Premiera 7 marca. Znając życie dostępne będą online już 6. Co do rabatów to mają z tego co widziałem kod -40zł (jednorazowo) za zapisanie się do newslettera i FB PROMO kod cały czas obowiązujący przy każdym zakupie. Nie wiem czy będą działać w dniu premiery. Często jest tak że kody nie obowiazują na kolekcje Retro i na produkty które już mają obniżki jakieś. Nie mniej warto próbować moim zdaniem.

Edytowane przez Dunkaholic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IV oreo jest u nich za 799 - kod to wychodzi 750 czyli retail ;)

Większość sklepów nie daje rabatów na retro ale jest footlocker. Tam oreo wzialem za 650 i dostałem kod 10% na wszystko nawet na Jordi w dniu premiery. Ogarnij ten kod to kupisz je wtedy za 585.

A z 7 to tylko Bordeaux i Przede wszystkim Raptors ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.