Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

@kraso napisz do nich

z tego co pamietam, pisali swego czasu chyba na fb, ze maja niektore buty do sprzedania po niskich cenach, z tym, ze 1 but jest zzolkniety od slonca. moze te pare akurat kupiles. napisz i pewnie rozwiazecie problem, w najgorszym wypadku dostaniesz zwrot kasy...

Też widziałem tę akcję z pożółkniętymi butami, ale ja te KZ kupiłem jako nowe, normalnie w sklepie. Problemów ze zwrotem być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie podobają.. toro już bardziej. Moim priorytetem kiedyś na pewno będą IV bred po za tym columbie są zajebiste tym bardziej ze mam sentyment bo mam te z 99r które niestety się rozpadły chociaż próbowałem je ratować. Ale coś mi się wydaje ze pewnie będzie mega zainteresowanie i ciężko będzie je dostać tak jak rozeszły się teraz XI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sharif no nie gadaj, że teraz te 11 były bezproblemowo do dostania ?!!? Ataf po jednej parze z rozmiaru i w chwilę było po robocie, tak samo w Baskezone a SklepKoszykarza w ogóle ich na stonę nie wsadził. Jedynie dłużej były w Proballer'ze ale dlatego, że 100 zł drożej niż retail. Na stronce Nike też w chwilę po udostępnieniu były już niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadam, na stronie nike były dostępne przynajmniej 2,5-3h od rozpoczęcia sprzedaży, distance to samo, a w footlockerze w złotych tarasach mój ziom kupił ostatnia parę US8 w niedzielę wieczorem :smile:

Kto chciał to kupił. Poczekaj 3-4 tygodnie to jestem pewny, że na shc czy hype5 kupisz niewiele drożej niż w sklepie.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci 2 godziny to faktycznie kupę czasu :P i US8 to raczej mniej chodliwe rozmiary: 10, 11, 12 czyli te najpopularniejsze poszły w chwilę. Na Pro-baller do teraz jest chyba 14 i juniorskie rozmiary także są nadal dostępne w większości sklepów ;)

A swoją drogą ja kupiłem właśnie na stronie Nike: udostępnili o 1:00 od razu kliknąłem, czekałem jakieś 10 minut aż mi autoryzują tyle zamówień na raz było a o 1:30 już nie były dostępne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda :) Ja po prostu pamietam miesiąc wcześniej wał z tymi VI Infrared i po prostu wiem jak one zeszły ludzie campili i sie zabijali a teraz wchodzisz na forum sneakersowe i większość tych od 7 boleści biznesmenów stra się opchnąc je przycinając chociąz 20 pln. Gdybym mieszkał w Wawce to na każdą premierę, którą bym się interesował wbijałbym do Zlotych do Footlockera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czasem tak myślę, że większość pseudo sprzedawców handlujących fake'ami padłaby gdyby tylko ludzie zaczęli rozsądnie myśleć. Jak można nawet podejrzewać, że but który jest ciężko dostępny a ceny na e-bay'u zaczynają się od tysiaka można kupić w naszym kraju za niecałe 500 zł i to w pełnej rozmiarówce. Przecież nie trzeba się jakoś mega znać na butach a każdy kto szuka tego typu modeli chyba zna ich wartość - no chyba, że to dla szpanu tylko bo "ludzik w rozkroku" no i 4 heh :/ 

nie hejtuję teraz zadających pytania o oryginalność bo jak to mówią starożytni Indianie: kto pyta nie błądzi. Odwołuję się tylko do zdrowego rozsądku i trzeźwego myślenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.