Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić LeBrony XI. Czy w poniższych linkach mają legitny towar? Bardzo mnie zastanawiają te basketzone i sklepkoszykarza z uwagi na liczbę dostępnych wersji kolorystycznych, co wygląda dość podejrzanie.

http://allegro.pl/promocja-buty-nike-lebron-xi-miami-nights-r-44-i4749379805.html

http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=37549&name=buty-nike-lebron-xi-616175-003&

http://www.basketzone.pl/towar.2494.nike.lebron.xi.miami.nights.carbon.fiber.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust, dla mnie LeBrony XI prezentują się świetnie (choć nie w kaźdej wersji kolorystycznej). Ale oprócz wyglądu, miałem już kilka par z tej serii i nigdy się nie zawiodłem. No może jeden mały zgrzyt jakim były LeBrony 20-5-5, w których grało się wyśmienicie, ale po jakimś czasie rzepy przestawały trzymać. A fanem LeBrona żadnym nie jestem, więc z pewnością nie sięgam po kozaki z jego serii tylko dlatego, że mają w nazwie jego imię.

Miałem jedne Duranty KD III i kostka latała mi w nich jak szalona. Nie wiem co nie tak jest z tym obuwiem ale za każdym razem gdy miałem je na nogach to zaliczałem niebezpieczną sytuację z kostką i to w trakcie normalnego poruszania się po boisku. Nie wiem czy wszystkie byty z tej serii miały ten problem, ale się do niej zniechęciłem i więcej po KD nie sięgnę, a moje KD III kurzą się w szafie praktycznie nie zurzyte.

Kobe IV to moja ulubiona para obuwia. Kobe I też wspominam bardzo ciepło. Natomiast w Polsce ceny nowszych par z jego serii są według mnie przesadzone i osiągają pułap, którego nie mam zamiaru przekraczać. LeBrony są trochę tańsze. Co prawda LeBrony mają zupełnie inną specyfikę niż seria Kobe, ale odpowiada mi i ta i ta.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was ciagnie do tych butow Lebrona? Chyba tylko to ze sa to buty Lebrona bo wyglad maja tragiczny, i nie wygladaja na super lekkie

Kubbas miałeś chociaż w ręku LeBrony XI? Nie jestem fanem LeBrona ale XI kupiłem chwile po premierze, bo mi się spodobały i są to najlżejsze buty w jakich grałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś posiadacz jednych i drugich mógłby się wypowiedzieć na temat, różnic, zalet i wad Kobe 8 oraz Kobe 9(wersja niska, meshowa)? Zdania w internecie są podzielone co do wyższości jednych bądź drugich. Rzuca się w oczy, że 8 są dużo lżejsze. Trochę dziwne zważywszy na to, że są wykonane z praktycznie identycznych  materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy czy ktoś śmiga z Was w Adidasach Crazy Light 2? Niedawno zakupiłem te lekkie buty no i po pierwszym graniu na hali kostki mam masakrycznie w nich poobcierane, te wzmocnienie na pięcie idealnie mi się wrzyna pod obie kostki z zewnętrznej strony i tak się zastanawiam czy jest szansa że to się ułoży lepiej czyli wygodniej z czasem czy szukać innego rozwiązania, może 2 pary skarpet jak przymierzałem to miałem jeszcze miejsce na granie w 2 skarpetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną sytuację w Jordan'ach 13 - na maxa ta płytka tam wstawiona obcierała mi kostki. Zaklejałem sobie te miejsca plastrem i chodziłem i po czasie się ułożyło i już nic nie rani :) co najlepsze w tym samym modelu ale innym CW które miałem do grania nic takiego się nie działo - od poczatku fajnie sie dopasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.