Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba miec k**** czas na te wszystkie seriale, a jak to w zyciu.. im lepsze gówno tym bardziej wciąga...

 

ale jak tak reklamujesz, o moze sobie zarzuce jakos po weekendzie na torrenta, poki co dostalem nowy obiektyw i jade w góry zdjęcia cykać :mrgreen:

 

jebać prace, jebac studia, chill

 

i tymi optymistycznymi słowami zegnam was i życzę udanego ASW ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dobre źródło 'promocji' tego serialu? :D

Ale nie z sieci sklepów na 't'.

 

A Dexter to był dobry tylko na początku, nie wiem jak was ale mnie to on zaczął nudzić, nie robił takiego wrażania, ogólnie.

Za to dla mnie absolutnym mistrzem jest House i to jest serial, którego chyba nie da się pobić. Znaczy da się, ale lecąc właśnie na komercję jest to niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie oglądam seriali, ale dwa jakoś mnie wzięły.

House jest naprawdę dobry , ale megafenomenalny jest The Sopranos.

 

Nie chce mi się opisywać, ale wątków i rewelacyjnych aspektów życiowych i relacji ludzkich oraz porównań jest multum. Zgrane w psychologiczną całość. Upadki ludzi i ich słabości. A co kurde najważniejsze że ostaci nie są schematyczne i się zmieniają co nie jest czesto widywane w serialach. Prawie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 serii potrzebowali, żeby poznac istotę serialu.

Co tam w mensie slychac ? :]

Uśmiechnąłeś się sam do siebie jak to pisałeś ? Mam taką nadzieję, gdyż dowcip jest wyszukany i cięty, nie może przejść bez echa.

To bylo pytanie, nie mialbym serca zasmiac sie z twojej wszechobecnej powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 serii potrzebowali, żeby poznac istotę serialu.

Co tam w mensie slychac ? :]

Uśmiechnąłeś się sam do siebie jak to pisałeś ? Mam taką nadzieję, gdyż dowcip jest wyszukany i cięty, nie może przejść bez echa.

 

To bylo pytanie, nie mialbym serca zasmiac sie z twojej wszechobecnej powagi.

Daleko mi do powagi, dopóki nie pojawia sie żenada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie nadal niszczy Two and a Half Men - jest prostu jak konstrukcja cepa, ale niesamowicie LAJTOWY po prostu siadasz i pełen relax, nakręcili 7 sezonow, a wg mnie nie ma wielkiej róznycy między 1 a 7 miszcz.

 

Zastanawaim się, czy po sesji nie jebnac sobie jakegos tasiemca w stylu stargate... dobre to jest ?

word word word word word

 

http://www.youtube.com/user/Kubbas2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma ochotę na bezmyślne odprężenie po ciężkim dniu to polecam Spartacus: Blood and Sand. Fabuła prosta jak drut, niech nikt się nie łudzi że to Rzym 3. Po pierwszym odcinku bylem zniesmaczony hektolitrami sikającej krwi i seksem w co drugiej scenie, ale z odcinka na odcinek serial się rozkręca i wszystko nabiera lepszych proporcji. No i ta rzeźnia która odbywa się co odcinek... :shock:

 

trailer:

 

PS. serial zdecydowanie nie jest familijny do oglądania z dziewczyną/rodziną 8)

 

PS2.

dla fanów Rzymu polecam 4-tomową sagę o Juliuszu Cezarze autorstwa Conna Igguldena "Imperator" - życie Cezara w wersji fabularnej + epickie opisy bitew (no i całkiem spory kawałek o powstaniu Spartakusa jest - jak się ganiali po całej Italii)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jak ludzie mogą mieć czas na seriale?

 

oprócz zainteresowań powiązanych z forum czyli oglądanie nba ,czytanie stronek ,pisanie postów są jeszcze inne jak mecze z innych dyscyplin ,spędzanie czasu z kobitom ,szkoła ,praca ,najebka z kolegami ,zakupy ,czytanie książek i gazet,granie czasami w jakąś gierkę i połowę czasu czyli spanie.

gdzie tu jeszcze miejsce na house'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.