Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie odcinki Heroes i Fringe calkiem niezle. Jestem ciekaw tylko kiedy w Fringe doktor Bishop w koncu nie bedzie pamietal jakiegos eksperymentu z przeszlosci i skonczy sie ten sposob prowadzenia fabuly 'na poczatku jest problem / nie ma rozwiazania / szukamy dalej / jest rozwiazanie / mija 40 minuta serialu / koniec / happy end"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fringe na początku miało niezły potencjał i fajny koniec pierwszej serii, ale generalnie to coraz mniej pomysłów na odcinki, w 2 serii fabuła praktycznie nie idzie do przodu, coraz więcej takich pierdół jak o wirusie w zeszłym tygodniu (n-ty odcinek jak z kogoś coś wyskakuje/wypluwa)

 

wczorajszy odcinek z dr Bischoffem mi się podobał, ale pewnie znowu nic się nie wyjaśni przez kolejne 10 odcinków. w lostach to chociaż ciągle nowe pytania powstawały, a tu nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fringe na początku miało niezły potencjał i fajny koniec pierwszej serii, ale generalnie to coraz mniej pomysłów na odcinki, w 2 serii fabuła praktycznie nie idzie do przodu, coraz więcej takich pierdół jak o wirusie w zeszłym tygodniu (n-ty odcinek jak z kogoś coś wyskakuje/wypluwa)

 

wczorajszy odcinek z dr Bischoffem mi się podobał, ale pewnie znowu nic się nie wyjaśni przez kolejne 10 odcinków. w lostach to chociaż ciągle nowe pytania powstawały, a tu nic się nie dzieje

Ta strasznie taki Bruckheimerowy serial sie robi jak te wszystki CSI, Cold Case, Without a trace gdzie mamy na poczatku odcinka pokazany problem ktory zawsze w ostatnich minutach jest rozwiazany, nikt nie ginie, nikomu nic sie nie dzieje co mogloby w ogole posunac fabule i tak mozna robic 7-8 sezonow tylko kto to bedzie ogladal?

 

Ja jak narazie jeszcze sobie ogladam bo niektore pomysly calkiem ciekawe, ale coraz mniej skupienia daje temu serialowi. Teraz czekam az V i FlashForward wroca bo te seriale mialy dosc dobry potencjal. Co prawda V przypomina mi troche mega nudne 4400 ale mam nadzieje ze nie przerodzi sie w tego typu serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam az V i FlashForward wroca bo te seriale mialy dosc dobry potencjal. Co prawda V przypomina mi troche mega nudne 4400 ale mam nadzieje ze nie przerodzi sie w tego typu serial.

com'on Flash Forward? to chyba największa porażka roku i najnudniejszy serial jaki może być... acz potencjał miał niesamowity i po pierwszym odcinku chciało się następnych... szkoda że kolejne 12 można by obciąć do 1 gdyby wywalił obyczajówkę i nędzną grę aktorską głównego bohatera

 

co by się nie działo mina nr1:

Dołączona grafika

 

póki co w połowie sezonu wyjaśnili (idiotycznie zresztą, kto na oczach świata przyznaje się do globalnej katastrofy chociaż w sumie nie ma pewności czy to jego wina), ale akcja (śledztwo FBI) praktycznie stoi w miejscu, podobno po wznowieniu mają uderzyć z mocnej rury i trochę rzeczy wyjaśnić... zobaczy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wspominałem wcześniej o Mad menie, ale jakoś przeszło to bez echa (a to seria który otrzymał 3 złote globy z rzędu w kategorii serial dramatyczny), po skonczeniu 2 z 3 nakręconych sezonów, nie boje się już tego napisać, to jest serial na poziomie Twin Peaks! Od razu uprzedzam ze akcja toczy się z prędkością unoszącego się dymu papierosowego, który z reszta jest nieodłączną częścią całego serialu, ale to w końcu serial dramatyczny. USA na przełomie lat 50/60, te samochody i te kobiety (http://blog.newsok.com/staticblog/files/2008/10/christina-hendricks.jpg, http://trappedintheattic.files.wordpress.com/2009/10/betty-draper-promo-pic1.jpg). Dużo aktorstwa na wysokim poziomie, niektóre sceny bardziej teatralne niż telewizyjne. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję francuskiego serialu Hrabia Monte Christo z Guillaume Depardieu (tak na marginesie średnio pasującego do roli hrabiego ale jest to najlepsza ekranizacja tej książki jaką dotychczas widziałem) najlepiej z lektorem bo niestety polskich napisów brak.Stąd moje pytanie orientuje się może ktoś jakie są dobre serwisy podobne do darkwarez.pl z linkami do plików na rapidshare? Mam akuratnie tam konto i tak byłoby szybciej niż z torrentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos jest fanem Dextera, to MUSI obejrzec Breaking Bad. opowiada o mocno overqualified (za duze kompetencje, nie wiedzialem jak to napisac ;p ) nauczycielu chemii ktory ma pewna chorobe i ... no wlasnie, nie chce za duzo mowic, ale absolutnie must-see dla kazdego fana Dextera IMO.

 

to jest jeden z tych seriali ktore potrafia momentami zanudzac, ale jest pare takich scen, ktore na dlugo zapadaja w pamiec i te sceny to chyba jedne z najlepszych scen jakie widzialem w jakichkolwiek serialach ever.

 

wlasnie obejrzalem w ostatnim tygodniu 2 sezony (20 odcinkow razem), a 3 wychodzi teraz w marcu, takze nie trzeba bedzie dlugo czekac na kolejny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem w ostatnim tygodniu 2 sezony (20 odcinkow razem), a 3 wychodzi teraz w marcu, takze nie trzeba bedzie dlugo czekac na kolejny :wink:

Kozacko, w wakacje cale 2 sezony obejrzalem i po tym jak drugi sie skonczyl nie bylem pewien czy go nie anulowali, dobrze, ze kontynuuja. Tez polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nadal niszczy Two and a Half Men - jest prostu jak konstrukcja cepa, ale niesamowicie LAJTOWY po prostu siadasz i pełen relax, nakręcili 7 sezonow, a wg mnie nie ma wielkiej róznycy między 1 a 7 miszcz.

 

Zastanawaim się, czy po sesji nie jebnac sobie jakegos tasiemca w stylu stargate... dobre to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius ty akurat powinienes Breaking Bad obejrzec jak nikt inny. serial jest niesamowity, zdecydowanie najbardziej underrated jaki kiedykolwiek widzialem. nikt o nim nigdy nie wspomina, a tylko Dexter moze sie z nim rownac z tych seriali ktore widzialem.

 

to jest jeden z tych oryginalnych seriali ktore staja sie po jakims czasie klasykami. nawet ciezko okreslic o czym opowiada w metaforycznym znaczeniu, bo tresc jest taka ze mozna ja roznie interpretowac. fabula jest na pewno ciekawa, moze nie taka bardzo szybka, ale za to caly czas zaskakuje, nigdy nie mozna odgadnac co sie stanie. przemiana gl bohatera i mnostwo oryginalnych postaci (pod wzgledem osobowosciowym) jest tym co powoduje ze Breaking Bad bedzie dla ciebie uzalezniajace. gdyby pokazywany byl przez jakas wieksza stacje to juz dawno wszyscy by o nim piszczeli.

 

chyba ze uwielbiasz komercyjne gowno a la Prison Break, wtedy moze ci sie nie spodobac bo nie ma takiej dynamicznej akcji. ty akurat jestes chyba koneserem z tego co kojarze, bo przeciez pelno tego ogladales. dla osob z wyrobionym gustem to jest idealny serial.

 

jest underrated jak Aaron Afflalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.