Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2023 o 07:12, Koelner napisał:

i tak pojebane 

nie bardzo rozumiem krytyki. Puszczasz serial o zombie ( grzybach)  i postapo i nie podoba Ci się że jest o zombie? To czego oczekiwałes? serialu oczekiwango. Szanuje twoja opinie ale to tak jakbym nie lubiąc grzybów zamówił w restauracji grzybową i recenzował że nie dobra bo ma grzyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Pierwszy dosyć słaby, za to drugi bardzo dobry. Fajny klimat postapokoaliptyczny podczas spacerku + napięcie w dalszych scenkach.

Ja mam zupełnie odwrotnie. Pierwszy super mi się podobał, bardzo dużo się działo. A drugi to taka trochę przejściówka między 1 a 3. Trzeba docenić widoki bo świat aż po horyzont wygląda fantastycznie naturalnie.

Z perspektywy gry dziwi trochę brak jakichkolwiek ludzi w bezpośredniej przecież bliskości strefy zamieszkałej. No i dziwne, że Joel strzela w klikacze jak popadnie zamiast celować w głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gregorius napisał:

nie bardzo rozumiem krytyki. Puszczasz serial o zombie ( grzybach)  i postapo i nie podoba Ci się że jest o zombie? To czego oczekiwałes? serialu oczekiwango. Szanuje twoja opinie ale to tak jakbym nie lubiąc grzybów zamówił w restauracji grzybową i recenzował że nie dobra bo ma grzyby.

całkowicie się z Tobą zgadzam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no przegiecie ten 3 odcinek The last of us. I nie chodzi o watek hehe homo, bo jakby to byla para hetero tez by tego bylo za duzo,  to zostalo tak nieprzyjemnie przeciagniete przez caly odcinek, ze az przykro. Wyszla z tego opera mydlana o milosci dwoch facetow, zdecydowanie powinni to skrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Eh, no przegiecie ten 3 odcinek The last of us. I nie chodzi o watek hehe homo, bo jakby to byla para hetero tez by tego bylo za duzo,  to zostalo tak nieprzyjemnie przeciagniete przez caly odcinek, ze az przykro. Wyszla z tego opera mydlana o milosci dwoch facetow, zdecydowanie powinni to skrocic.

Przypomniał mi się odcinek z muchą w Breaking Bad. Czekasz cały tydzień a akcja stoi w miejscu. Chociaż trochę wprowadzenia w realia świata było, choć niewiele.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek sam w sobie był dobry, ale bez sensu jako część takiego serialu. już nawet pomijając głupotę jednego z elementów tego wątku (przez 20 lat sobie żyją spokojnie na tonie zapasów na przedmieściach tak dużego miasta jak boston, bo mają "magiczne ogrodzenie"), to zamiast tracić cały odcinek można było dać krótką retrospekcję, jak w drugim odnośnie tej profesor, albo nawet parę minut, jak w tym, gdy było tłumaczenie kości przy drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lorak napisał:

odcinek sam w sobie był dobry, ale bez sensu jako część takiego serialu. już nawet pomijając głupotę jednego z elementów tego wątku (przez 20 lat sobie żyją spokojnie na tonie zapasów na przedmieściach tak dużego miasta jak boston, bo mają "magiczne ogrodzenie"), to zamiast tracić cały odcinek można było dać krótką retrospekcję, jak w drugim odnośnie tej profesor, albo nawet parę minut, jak w tym, gdy było tłumaczenie kości przy drodze. 

Właśnie o to chodzi, zbyt mocno to przeciągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Reikai napisał:

Właśnie o to chodzi, zbyt mocno to przeciągnęli.

Może chodzi o to by nie był to jednak kolejny serial o zombie. Jestem pewnie jednym z niewielu, który dalej ogląda Walking Dead i znając historie z Last of us wiadomo, że poza próbą naukowego poparcia genezy epidemii,  nie ma tam jakiś zaskoczeń, czegoś czego nie było gdzie indziej. A tu proszę, trzeci epizod i spore zaskoczenie. Druckmann lubi pogrywać z odbiorcami TLoU i najwyraźniej nie zamierza ograniczać się tylko do graczy ale też zabawi się z widzami serialu. Kto grał w drugą część gry ten wie jaka jest wkurwiająca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Może chodzi o to by nie był to jednak kolejny serial o zombie.

może, ale ja oczekuję dobrego serialu o zombie i na taki się zapowiadał po 2 odcinkach. gdybym chciał oglądać jakieś obyczajowe dramaty, to po prostu sięgnąłbym po coś innego. tak więc w sumie czuję się nieco oszukany i jeszcze jeden taki numer, a pożegnam się z tym filmem bez żalu tak, jak właśnie z "walking dead".

10 minut temu, jack napisał:

Kto grał w drugą część gry ten wie jaka jest

nie grałem, ale słyszałem, że fandom ją zaorał, bo tak była słaba. polecam mojego ulubionego krytyka (to, jak zmienili dwójkę bohaterów względem pierwszej części, jest rzeczywiście niepokojące):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.