Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Tylko mi się wydaje czy straszny zjazd jakości w nowym sezonie Peaky Blinders ? Obejrzałem 3 odcinki. Niby wszystko to samo ale pomysłu na fabule już chyba nie mieli za bardzo. Rozczarowany jestem po tak długim oczekiwaniu na ten sezon.

Pierwszy i ostatni odcinek spoko. Reszta niestety nuuuuudy straszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, ely3 napisał:

@fluber

To co masz drugi serial który był kręcony w Nowej Rudzie co nie?

Tak, nawet widziałem Seweryna. 

@ely3 a serial taki raczej średni. Ja osobiście nie znoszę seriali i filmów które pokazują Polska prowincje jakby była niedorozwinięta. Ale i Seweryn i ta wnuczka bardzo dobrze zagrali

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.07.2022 o 16:29, lorak napisał:

wielkie zaskoczenie na plus 4 sezonem "stranger things". tym bardziej imponujące, że trzeci był mega słaby i z czegoś takiego mało która produkcja się podnosi.

Zgoda. Fajnie sie ogladalo, kilka swietnych momentow, fajna muzyka. Bylo tez duzo zbednych watkow i przydaloby sie troche zmniejszyc liczebnosc glownych bohaterow ale ogolnie na duzy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2022 o 22:29, lorak napisał:

wielkie zaskoczenie na plus 4 sezonem "stranger things". tym bardziej imponujące, że trzeci był mega słaby i z czegoś takiego mało która produkcja się podnosi.

Zależy czy mówisz o 4a czy 4b bo jednak pierwsza część 4 sezonu była trochę za bardzo rozwleczona i serial mocno przynudzal. Finał na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landscapers - ciekawa forma artystyczna, ale na dłuższą metę mecząca - trzeci i czwarty odcinek już mnie zaczynał nudzić (miniserial 4 odcinki na HBO). Bardzo dobre aktorstwo ze strony dwójki głównej bohaterów (Olivia Colman, David Thewlis). Overall jednak 5/10 bo nie zaangażował mnie emocjonalnie w ogóle, natomiast dla wartości artystycznych warto zerknąć.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Zależy czy mówisz o 4a czy 4b bo jednak pierwsza część 4 sezonu była trochę za bardzo rozwleczona i serial mocno przynudzal. Finał na plus

tamten post napisałem będąc w połowie, więc cieszy mnie, że będzie jeszcze lepiej. aczkolwiek nie oglądam od deski do deski i gdy jakiś wątek mnie nudzi, to te sceny przewijam, więc zgodzę się, że czasem to przynudzanie występuje. jednak nawet mimo tego serial dla mnie spokojnie wrócił do poziomu 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2022 o 22:29, lorak napisał:

wielkie zaskoczenie na plus 4 sezonem "stranger things". tym bardziej imponujące, że trzeci był mega słaby i z czegoś takiego mało która produkcja się podnosi.

przeciez trzeci sezon i cala zabawa koncepcja 80's byly super 

imho to 2gi sezon odstaje (szczegolnie ten watek siostry jest mocno z dupy)

4ty jest spoko (ale jednak gorszy niz 1 i 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Boys - bardzo fajnie się ogląda i szybko idzie się w niego wkręcić. Ostatni sezon jak dla mnie petarda.

Peaky Blinders - jak najbardziej warto zobaczyć cały, chociaż ostatni sezon najsłabszy ( powstały nowe wątki, które skończyli w tym samym sezonie i tak naprawdę 2-3 odcinki są takimi na siłę zapychaczami. No słabo jak na taki serial). Jak kolega wyżej napisał - pierwszy i ostatni odcinek bardzo dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, agresywnychomik napisał:

Terminal list - calkiem dobrze sie oglada, troszke akcja zwalnia okolo 6 odcinka ale koncowka moze byc.

dla mnie mega pozytywne zaskoczenie, takie trochę klimaty Jasona Borune'a, ale w samej końcówce (plus pościg przez las) już było dla mnie trochę za dużo rzeczy, na które trzeba przymknąć oczy. choć jako całość zgadzam się, ze bardzo dobrze się oglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Reikai napisał:

Better Call Saul - ogląda ktoś? Rozciąga się powoli, ale potem świetnie się to ogląda tak od 2 sezonu. Jak ktoś lubi klimat BB i świetną pracę kamery, to pooooolecam

też teraz robię rewatching i ogląda się wyśmienicie, zdecydowanie bogatszy  fabularnie od breaking bad, za pierwszym razem aż tak mi się nie podobało, ale po czasie chyba rzeczywiście stawiam BCS wyżej, bardziej dojrzałe serialiwo, ale na pewno niezgorsze od BB gdzie wydaje się, że na końcówkę zabrakło już twórcom pomysłu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy z żoną Orange is the new black - jesteśmy na 3 epie 2 sezonu i powiem, że mnie już trochę ta formuła męczy, odcinki co prawda lecą dość szybko, są sprawnie nakręcone, ale czy warto oglądać wszystkie 7 sezonów, bo już teraz mam wrażenie, że oglądam ciągle to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, P_M napisał:

Oglądamy z żoną Orange is the new black - jesteśmy na 3 epie 2 sezonu i powiem, że mnie już trochę ta formuła męczy, odcinki co prawda lecą dość szybko, są sprawnie nakręcone, ale czy warto oglądać wszystkie 7 sezonów, bo już teraz mam wrażenie, że oglądam ciągle to samo.

 

Ja się poddalem na początku 3 sezonu. Lepiej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla canal_plusowiczów poleciłbym "Valide" umieszczony we francuskim rapie, pełno zresztą prawdziwych raperów w obsadzi w mniejszych czy większych rolach. dobre oceny, akcja dynamiczna, muzyka super, wiadomo że są uproszczenia, ale przynajmniej się dzieje. no i klimat raczej ciężki niż jakieś hulanki swawole. 10 odcinków s1 obejrzeliśmy w 3 dni, co nie zdarzylo mi się od bardzo dawna. jest też dostępny s2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.